اسکنر حرفه ای اسناد کداک مدل Scan Station 730EX

در انبار موجود نمی باشد

 • اسکنر حرفه ای اسناد کداک مدل Scan Station 730EX
 • اسکنر «Scan Station 730EX» محصولی حرفه‌ای از شرکت «کداک» (Kodak) است که برای مصارف اداری با حجم کاری زیاد گزینه‌ی مناسب و ایدئالی محسوب می‌شود. این اسکنر حرفه‌ای به یک صفحه‌نمایش لمسی 9.7 اینچی با رزولوشن 768 × 1024 پیکسل مجهز شده است که کاربری آسانی دارد و نیاز به اتصال این دستگاه به کامپیوتر را حذف می‌کند.  حداکثر ابعاد اسکن مدل Scan Station 730EX در حدود 863 × 215 میلی‌متر است؛ البته به یاد داشته باشید که این ابعاد می‌تواند با تغییر رزولوشن محدود شود.

اسکنر حرفه ای اسناد کداک مدل Scan Station 730EX

اسکنر «Scan Station 730EX» محصولی حرفه‌ای از شرکت «کداک» (Kodak) است که برای مصارف اداری با حجم کاری زیاد گزینه‌ی مناسب و ایدئالی محسوب می‌شود. این اسکنر حرفه‌ای به یک صفحه‌نمایش لمسی ۹.۷ اینچی با رزولوشن ۷۶۸ × ۱۰۲۴ پیکسل مجهز شده است که کاربری آسانی دارد و نیاز به اتصال این دستگاه به کامپیوتر را حذف می‌کند.  حداکثر ابعاد اسکن مدل Scan Station 730EX در حدود ۸۶۳ × ۲۱۵ میلی‌متر است؛ البته به یاد داشته باشید که این ابعاد می‌تواند با تغییر رزولوشن محدود شود. سرعت اسکن این مدل ۷۰ برگ در دقیقه است و تا ۱۴۰ عکس را در رزولوشن ۲۰۰ dpi اسکن می‌کند. رزولوشن اپتیکال این دستگاه ۶۰۰ dpi است و اسناد را با کیفیت قابل‌ملاحظه‌ای اسکن می‌کند. از دیگر قابلیت‌های این اسکنر می‌توان به اسکن دورو و خواندن بارکدها اشاره کرد. اسکنر ۷۳۰EX شرکت کداک به تغذیه خودکار مجهز شده است که می‌تواند تا ۷۵ برگ را در خود جای دهد. این دستگاه می‌تواند اسناد اسکن شده‌ی کج شده را اصلاح یا سندی که به‌صورت برعکس در سینی گذاشته‌شده را، پس از اسکن بچرخاند. این دستگاه که به میکروفن و اسپیکر نیز مجهز شده است، می‌تواند پیام‌های صوتی الحاق شده را پخش یا پیام صوتی را ضبط کند. مدل ۷۳۰EX  از فناوری UltraSonic بهره می‌برد که تضمین‌کننده‌ی اسکن تمامی برگه‌ها به هنگام اسکن دسته‌ای است؛ به‌عبارت‌دیگر، این فناوری از عبور چند برگ به‌صورت هم‌زمان جلوگیری می‌کند.  شرکت کداک اسکن روزانه‌ی پیشنهادشده برای این اسکنر را ۶۰۰۰ برگ اعلام کرده است.

طراحی و ساخت

کداک از معدود شرکت‌هایی است که همیشه ارزش خاصی برای کیفیت قائل بوده و نمونه این توجه را می‌توان در اسکنر Scan Station 730EX دید. این اسکنر بدنه‌ای پلاستیکی دارد و در رنگ خاکستری عرضه می‌شود. طراحی Scan Station 730EX شبیه به هر اسکنر دیگری نیست و سطح جدیدی از اسکنرها را به نمایش گذاشته است. این دستگاه ابعاد ۲۰۶ × ۳۵۶ × ۳۸۲ میلی‌متری دارد و فضای زیادی را روی میز کار اشغال می‌کند؛ اما با در نظر گرفتن قابلیت‌هایش، این ابعاد چندان به چشم نمی‌آید.  از مهم‌ترین نقاط قوت اسکنر Scan Station 730EX، صفحه‌نمایش آن است. این صفحه‌نمایش لمسی ابعاد ۹.۷ اینچ دارد و رزولوشن آن ۷۶۸ × ۱۰۲۴ پیکسل است. با در نظر گرفتن قابلیت‌های فراوان، این دستگاه از رابط کاربری آسانی بهره می‌برد.

قابلیت‌ها

اسکنر Scan Station 730EX از فناوری CCD و سیستم پردازش تصویر Perfect Page  بهره می‌برد. این اسکنر شرکت کداک که قابلیت اسکن دورو دارد، می‌تواند در هر دقیقه ۷۰ برگ را به‌صورت رنگی و سیاه‌سفید و ۱۴۰ تصویر را به‌صورت رنگی و سیاه‌وسفید را در ۲۰۰ dpi اسکن کند.  رزولوشن اسکن این مدل ۶۰۰ dpi است و اسناد و تصاویر باکیفیت قابل‌توجهی اسکن می‌شوند. اسکنر Scan Station 730EX به تغذیه‌ی خودکار مجهز شده است تا کاربر بتواند اسناد را با سرعت بالایی اسکن کند. این تغذیه‌ی خودکار ظرفیت ۷۰ برگی دارد. از دیگر نقاط قوت این مدل قابلیت اسکن دورو است که نیاز به پشت‌ورو کردن اسناد را حذف می‌کند.

با مجهز کردن مدل Scan Station 730EX به صفحه‌نمایش، دیگر نیازی به کنترل دستگاه از طریق کامپیوتر نیست، در دیگر موارد استفاده، کاربر می‌تواند هنگام اسکن اسناد و انجام تنظیمات از صفحه‌نمایش، با مشتری در تعامل باشد. این دستگاه دارای فناوری UltraSonic است که ضخامت اسناد در حال اسکن را بررسی می‌کند و در صورت ورود دو سند به اسکنر، کاربر را با خطایی آگاه می‌سازد. اسکنر Scan Station 730EX از ویژگی‌هایی همچون Deskew برای اصلاح اسناد اسکن شده‌ی کج، Automatic Orientation برای چرخاندن خودکار سند، بهبود رنگ و … بهره می‌برد. این دستگاه اسناد اسکن شده را در خروجی فایل TIFF، JPEG، PDF، متن قابل جستجو PDF، PDF/A، مایکروسافت ورد، اکسل، RTF، PDF ارائه می‌کند. از دیگر نقاط قوت این اسکنر، مجهز شدن به میکروفن و اسپیکر است که ضبط و پخش پیام‌های ضمیمه‌شده را امکان‌پذیر می‌کند.

این دستگاه می‌تواند به‌طور هم‌زمان اسناد اسکن شده را برای چاپ، ایمیل ، فکس، حافظه‌ی فلش یا اشتراک‌گذاری در شبکه ارسال کند.  گفتنی است شرکت کداک قابلیت خواندن بارکد را در این اسکنر فعال کرده تا مدل Scan Station 730EX بتواند به‌صورت خودکار داده‌های موردنیاز را به برنامه‌ها و اپلیکیشن ها ارائه کند. این اسکنر می‌تواند اسناد اسکن شده را با استانداردهای شرکتتان نام‌گذاری کند. اسکن پیشنهادشده‌ی روزانه برای اسکنر Scan Station 730EX در حدود ۶۰۰۰ برگ است؛ برای جلوگیری از کاهش طول عمر و آسیب دیدن اسکنر، بهتر است این مقدار رعایت شود

نتیجه‌گیری

مدل Scan Station 730EX از اسکنرهای رده‌بالای شرکت کداک است که برای مصارف اداری با حجم کاری زیاد گزینه‌ی مناسب و ایدئالی محسوب می‌شود. این اسکنر به تغذیه‌ی خودکار مجهز شده است و می‌تواند اسناد را به‌صورت دورو با رزولوشن ۶۰۰ dpi اسکن کند. اسکنر Scan Station 730EX با سیستم پردازش Perfect Page، اسناد و تصاویر را باکیفیت قابل‌توجهی اسکن می‌کند و آن‌ها را در خروجی فایل TIFF، JPEG، PDF  و … ارائه می‌کند. این مدل دارای اسپیکر و میکروفن است که ضبط و پخش ضمیمه‌های صوتی را فراهم می‌کند. از دیگر قابلیت‌های اسکنر Scan Station 730EX می‌توان به UltraSonic و ویژگی‌هایی همچون Deskew برای اصلاح اسناد اسکن شده کج اشاره کرد. اسکنر کداک از اتصال شبکه بهره می‌برد که اشتراک‌گذاری آن بین چند کاربر را امکان‌پذیر می‌کند. از مهم‌ترین نقاط قوت این مدل، صفحه‌نمایش آن است که رابط کاربری آسانی دارد و می‌توان تنظیمات را بدون نیاز به کامپیوتر اعمال کرد.

مشخصات

 • وزن
  20.5 گرم
 • سایر قابلیت‌ها
  مجهز به صفحه نمایش لمسی ابعاد صفحه نمایش: 9.7 اینچ رزولوشن صفحه نمایش: 768 × 1024 پیکسل مجهز به اسپیکر و میکروفن داخلی خروجی فایل اسکن شده: TIFF, JPEG, PDF, PDF, PDF/A, Microsoft Word, Microsoft Excel, RTF, encrypted PDF, optional JPEG,compressed TIFF, WAV مجهز به فناوری UltraSonic قابلیت اصلاح اسناد اسکن شده کج قابلیت حذف اسناد سفید( بدون محتوا) قابلیت چرخاندن سند اسکن شده قابلیت بهبود بخشیدن رنگ اسناد اسکن شده قابلیت اسکن به شبکه اشتراک گذاری شده، اسکن برای چاپ، اسکن به ایمیل، اسکن به سرور فکس، اسکن به حافظه فلش، اسکن به سرور Kofax Front Office، اسکن به FTP، sFTP و اسکن به مایکروسافت SharePoint قابلیت خواندن بارکدهای: Interleaved 2 of 5, Code 3 of 9, Code 128, Codabar, UPC-A, UPC-E, EAN-13, EAN-8, PDF417 پروتکل های شبکه: FTP, HTTP, WINS, TCP/IP, SMB, authenticated SMTP مجهز به درگاه شبکه سیستم مورد نیاز: Intel Core2 duo 6600 @ 2.4 GHz Duo Processor or equivalent, 4 GB RAM, USB 2.0, running Windows 10 (32-bit and 64-bit), Windows 8.1 (32-bit and 64-bit), Windows 8 (32-bit and 64-bit), Windows 7 (SP1), Windows Vista (SP2), Windows XP (SP3)
 • درگاه‌های ارتباطی
  USB 2.0
 • سایز اسکن
  A4
 • تکنولوژی اسکن
  CCD
 • رزولوشن اپتیکال
  600 dpi
 • عمق اسکن
  30 بیت- خروجی رنگی: 24 بیت - خروجی خاکستری: 8 بیت
 • سرعت اسکن رنگی
  70 برگ در دقیقه - 140 عکس در دقیقه با رزولوشن 200 dpi
 • سرعت اسکن سیاه و سفید
  70 برگ در دقیقه - 140 عکس در دقیقه با رزولوشن 200 dpi
 • ورودی اسکن
  حداکثر اندازه: 863 × 215 میلی متر حداقل اندازه: 63.5 × 50 میلی متر
 • کلیدهای‌ دستگاه
  پاور
 • تعداد اسکن روزانه
  6000 برگ
 • ظرفیت سینی
  حداکثر 75 برگ
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما کابل برق CD نصب
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت تشخیص متن OCR

توضیحات تکمیلی

برند

کداک

افزودن نقد و بررسی

دیدگاه ها

 1. 00

  توسط cryptalin

  اسکنر حرفه ای اسناد کداک مدل Scan Station 730EX

  اسکنر «Scan Station 730EX» محصولی حرفه‌ای از شرکت «کداک» (Kodak) است که برای مصارف اداری با حجم کاری زیاد گزینه‌ی مناسب و ایدئالی محسوب می‌شود. این اسکنر حرفه‌ای به یک صفحه‌نمایش لمسی ۹.۷ اینچی با رزولوشن ۷۶۸ × ۱۰۲۴ پیکسل مجهز شده است که کاربری آسانی دارد و نیاز به اتصال این دستگاه به کامپیوتر را حذف می‌کند.  حداکثر ابعاد اسکن مدل Scan Station 730EX در حدود ۸۶۳ × ۲۱۵ میلی‌متر است؛ البته به یاد داشته باشید که این ابعاد می‌تواند با تغییر رزولوشن محدود شود. سرعت اسکن این مدل ۷۰ برگ در دقیقه است و تا ۱۴۰ عکس را در رزولوشن ۲۰۰ dpi اسکن می‌کن

منوی اصلی