ترمومتر لیزری بنتک مدل GM300E

تماس بگیرید 📞

ناموجود

  • ترمومتر لیزری بنتک مدل GM300E
خالی کردن

ترمومتر لیزری بنتک مدل GM300E

ترمومتر و دماسنج لیزری مدل BENETECH GM300E یک ترمومتر لیزری تفنگی ارزان قیمت برای اندازه گیری دما به صورت غیر تماسی و بوسیله لیزر مادون قرمز با دقت ۱.۵% از برند بنتک چین میباشد. از ویژگیهای مهم این ترمومتر لیزری ارزان قیمت میتوان به اندازه گیری بازه گسترده دمایی از ۵۰- تا ۴۲۰ درجه سانتیگراد با وضوح ۰.۱ یکدهم ، و فاصله ارزیابی شده ۱۲ متر و ضریب تبدیل دمایی از سانتیگراد به فارنهایت ، قابلیت تنظیم ضریب تابش EMS اشاره کرد.

یکی از ویژگی های ترمومتر و دماسنج لیزری مدل BENETECH GM300E، نگهداری اطلاعات است. همچنین دارای نور پس زمینه و قابلیت خاموشی خودکار است. این ترمومتر میتواند دما را با دو واحد سانتیگراد و فارنهایت نمایش دهد. سایر ویژگی های حرارات سنج لیزری تفنگی ۴۲۰ درجه بنتک مدل BENETECH GM300E شامل دقت خوب، طراحی مناسب، استفاده از مادون قرمز جهت اندازه گیری و زمان پاسخ سریع است. تفاوت مدل E با مدل معمولی این دماسنج در این است که مدل E میتواند مقادیر ماکزیمم، مینیمم، میانگین و اختلاف را نمایش دهد. همچنین دارای هشدار دمای بالا و پایین است. تفاوت دیگر، ضریب انتشار قابل تنظیم می باشد که در مدل E این قابلیت را دارد.

نور پس زمینه در صفحه نمایشگر کمک می کند تا در محیط های کم نور استفاده شود. یکی از ویژگی هایترمومتر و دماسنج لیزری مدل BENETECH GM300E، خاموشی خودکار جهت صرفه جویی در مصرف باتری است. همچنین میتواند اطلاعات را در خود نگهداری کند. این ترمومتر توانایی محاسبه مقادیر ماکزیمم، مینیمم، میانگین و اختلاف را دارد. همچنین دارای هشدار دمای بالا و پایین است.

مشخصات

  • ابعاد
    10x4x15 سانتی‌متر
  • وزن
    150 گرم

توضیحات تکمیلی

برند

بنتک

color

زرد

اولین نفر برای نوشتن نقد “ترمومتر لیزری بنتک مدل GM300E” باشید

دیدگاه ها

هنوز نقد و بررسی نشده است.

منوی اصلی