دستگاه کپی شارپ مدل AR-M460NX

 • نوع چاپ : تک رنگ

ناموجود

 • دستگاه کپی شارپ مدل AR-M460NX
 • دستگاه کپی «AR-M460NX» محصولی از شرکت «شارپ» (Sharp) برای مصارف اداری و انتشارات با سایز چاپ A3 است. سرعت دستگاه‌های کپی اهمیت زیادی دارد و به‌منظور پیشبرد سریع کارها، دستگاه AR-M460NX سرعت چاپی برابر با 46 برگ دقیقه ارائه می‌کند. ظرفیت سینی این دستگاه، مجموعا 600 برگ است و افزایش آن تا 6600 برگ امکان‌پذیر است. چاپ دورو در این دستگاه پشتیبانی می‌شود که همه‌ی این ویژگی‌ها نشان‌دهنده‌ی طراحی AR-M460NX برای محیط کاری پرمشغله است. این دستگاه کپی رزولوشن چاپ 600×600 dpi دارد. تا 999 برگ می‌توان به‌صورت متوالی با آن چاپ کرد و بزرگنمایی از 25 تا 400 درصد متغیر است. این دستگاه در 12 ثانیه گرم می‌شود و اولین چاپ برگه تنها 3.9 ثانیه طول می‌کشد. این دستگاه کپی شارپ از رزولوشن اسکن 600  dpiبهره می‌برد. به‌منظور اعمال تنظیمات، یک پنل لمسی 7اینچی روی آن تعبیه‌ شده است. این پنل رابط کاربری بسیار آسانی دارد. USB تنها درگاه دستگاه کپی AR-M460NX است.
دسته:

فهرست

دستگاه کپی شارپ مدل AR-M460NX

دستگاه کپی «AR-M460NX» محصولی از شرکت «شارپ» (Sharp) برای مصارف اداری و انتشارات با سایز چاپ A3 است. سرعت دستگاه‌های کپی اهمیت زیادی دارد و به‌منظور پیشبرد سریع کارها، دستگاه AR-M460NX سرعت چاپی برابر با ۴۶ برگ دقیقه ارائه می‌کند. ظرفیت سینی این دستگاه، مجموعا ۶۰۰ برگ است و افزایش آن تا ۶۶۰۰ برگ امکان‌پذیر است. چاپ دورو در این دستگاه پشتیبانی می‌شود که همه‌ی این ویژگی‌ها نشان‌دهنده‌ی طراحی AR-M460NX برای محیط کاری پرمشغله است. این دستگاه کپی رزولوشن چاپ ۶۰۰×۶۰۰ dpi دارد. تا ۹۹۹ برگ می‌توان به‌صورت متوالی با آن چاپ کرد و بزرگنمایی از ۲۵ تا ۴۰۰ درصد متغیر است. این دستگاه در ۱۲ ثانیه گرم می‌شود و اولین چاپ برگه تنها ۳.۹ ثانیه طول می‌کشد. این دستگاه کپی شارپ از رزولوشن اسکن ۶۰۰  dpiبهره می‌برد. به‌منظور اعمال تنظیمات، یک پنل لمسی ۷اینچی روی آن تعبیه‌ شده است. این پنل رابط کاربری بسیار آسانی دارد. USB تنها درگاه دستگاه کپی AR-M460NX است.

طراحی و ساخت

دستگاه فتوکپی AR-M460NX ابعاد ۸۳۷×۶۹۰×۶۰۸ میلی‌متری دارد و وزن آن در حدود ۶۶ کیلوگرم است. این دستگاه فتوکپی در بین محصولات رده‌بالای شارپ قرار دارد و به همین دلیل این شرکت ژاپنی توجهی خاصی به آن داشته است؛ توجهی که نه‌تنها عملکرد، بلکه طراحی آن را نیز شامل می‌شود. این دستگاه فتوکپی در دو رنگ، خاکستری و نقره‌ای تولید شده که ظاهری مدرن به آن بخشیده است. کیفیت ساخت آن با به‌کاربردن مواد درجه‌یک تضمین‌ شده است تا به همکار چندین ساله‌ی شما بدل شود. همانند هر دستگاه فتوکپی و پرینتری، سینی کاغذ در قسمت جلو تعبیه‌شده تا دسترسی آسانی داشته باشد. به دلیل پوشش حجم کاری زیاد، بهتر است دستگاه فتوکپی AR-M460NX در فضایی با تهویه‌ی مناسب و با فاصله‌ی رعایت‌شده از اجسام اطراف نصب گردد. شرکت شارپ این دستگاه فتوکپی را به یک صفحه‌نمایش ۷اینچی رنگی و لمسی مجهز کرده است؛ رابط کاربری آسان از مزیت‌های آن محسوب می‌شود؛ به‌طوری‌که اعمال تنظیمات در منوهای AR-M460NX با کمترین پیچیدگی صورت می‌گیرد.

کارایی و عملکرد

دستگاه فتوکپی AR-M460NX شرکت شارپ، حداکثر سایز چاپ A3 دارد. ظرفیت سینی آن ۶۰۰ برگ است و امکان افزایش آن تا ۶۶۰۰ برگ وجود دارد. این دستگاه فتوکپی برای محیط‌هایی کاری که روزانه حجم زیادی را به چاپ می‌رسانند، گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود. سرعت چاپ در محیط‌های پرمشغله بسیار حائز اهمیت است و این دستگاه فتوکپی با سرعت چاپ ۴۶ برگ در دقیقه‌، می‌تواند امورات محوله را با سرعت زیادی به اتمام برساند.  رزولوشن چاپ فتوکپی شارپ برابر با ۶۰۰×۹۶۰۰ dpi است؛ بنابراین می‌توان گفت، علاوه‌بر سرعت، کیفیت نیز در دستور کار فتوکپی AR-M460NX قرار دارد؛ متون با مشکی عمیق چاپ می‌شوند و با افزایش تعداد چاپ، کیفیت کاهش نمی‌یابد.

به‌منظور سرعت‌بخشی به امور چاپی، شرکت شارپ این دستگاه فتوکپی را به چاپ دورو مجهز کرده است. به لطف این قابلیت، دیگر نیازی به پشت‌ورو کردن دستی اسناد نیست. کپی در این دستگاه با رزولوشن ۶۰۰×۶۰۰ dpi انجام می‌شود و تا ۹۹۹ برگ را می‌تواند به‌صورت متوالی کپی بگیرد. پس از روشن‌کردن، تنها ۱۲ ثانیه زمان نیاز است تا دستگاه آماده به کار شود و اولین کپی نیز در ۳.۹ ثانیه صورت می‌گیرد. دستگاه فتوکپی AR-M460NX به یک اسکنر با رزولوشن ۶۰۰×۶۰۰ dpi مجهز شده است. اسکنر این دستگاه فتوکپی می‌تواند اسناد را در فایل‌های TIFF ،PDF ،PDF/A ،JPEG و XPS اسکن و در حافظه‌ی فلش کاربر ذخیره کند. از دیگر ویژگی‌های AR-M460NX می‌توان به تغذیه‌کننده دوروی سند، مواد مصرفی ارزان و هزینه‌ی پایین اشاره کرد. رابط اتصال این دستگاه فتوکپی USB و شبکه هستند.

نتیجه‌گیری

اگر جزو شرکت‌ یا  موسسه‌هایی هستید که روزانه نیاز به کپی و چاپ حجم عظیمی از اسناد دارند؛ دستگاه فتوکپی AR-M460NX یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانیم به شما پیشنهاد کنیم. این دستگاه فتوکپی از ظرفیت سینی ۶۰۰برگی بهره‌مند است و امکان افزایش آن تا ۶۶۰۰ برگ با سینی‌های اضافی وجود دارد. سرعت چاپ و کیفیت در سطح بالایی قرار دارند؛ این دستگاه فتوکپی با رزولوشن چاپ ۶۰۰×۹۶۰۰ dpi، اسناد را با رنگ مشکی عمیق به چاپ می‌رساند که حتی با افزایش تعداد چاپ، افت کیفیت در آن مشاهده نمی‌شود. از نقاط قوت AR-M460NX می‌توان به دوپلکس استاندارد و تغذیه‌کننده دوروی سند اشاره کرد که آن را به یک دستگاه همه‌فن‌حریف تبدیل کرده است. این دستگاه فتوکپی از یک صفحه‌نمایش ۷اینچی رنگی بهره می‌برد که رابط کاربری آسانی دارد و کاربر می‌تواند به‌راحتی تنظیمات دلخواه خود را از طریق پنل لمسی آن اعمال کند.

مشخصات

 • وزن
  66 گرم
 • تعداد کپی متوالی
  999 برگ
 • زمان اولین کپی
  3.9
 • زمان گرم شدن دستگاه
  12
 • تونر
  MX-560FT
 • رزولوشن اسکن
  600
 • دقت پرینت
  9600x600
 • بزرگنمایی
  25 تا 400 درصد
 • سرعت کپی
  A4 برابر با 46 صفحه در دقیقه - A3 برابر با 22 صفحه در دقیقه
 • درگاه‌های ارتباطی
  Ethernet
 • USB 2.0
 • سایز کپی
  A3
 • مصرف انرژی
  1.84 کیلو وات
 • ظرفیت سینی
  500+100
 • نوع چاپ
  تک رنگ
 • رزولوشن کپی
  600x600
 • حافظه
  2000
 • سرعت
  46
 • تجهیزات جانبی اختیاری
  امکان افزایش ظرفیت سینی کاغذ تا 6600 برگ سورتر و منگنه زن

توضیحات تکمیلی

برند

شارپ

افزودن نقد و بررسی

دیدگاه ها

 1. 00

  توسط کریپتالین کریپتالین

  دستگاه کپی شارپ مدل AR-M460NX

  دستگاه کپی «AR-M460NX» محصولی از شرکت «شارپ» (Sharp) برای مصارف اداری و انتشارات با سایز چاپ A3 است. سرعت دستگاه‌های کپی اهمیت زیادی دارد و به‌منظور پیشبرد سریع کارها، دستگاه AR-M460NX سرعت چاپی برابر با ۴۶ برگ دقیقه ارائه می‌کند. ظرفیت سینی این دستگاه، مجموعا ۶۰۰ برگ است و افزایش آن تا ۶۶۰۰ برگ امکان‌پذیر است. چاپ دورو در این دستگاه پشتیبانی می‌شود که همه‌ی این ویژگی‌ها نشان‌دهنده‌ی طراحی AR-M460NX برای محیط کاری پرمشغله است. این دستگاه کپی رزولوشن چاپ ۶۰۰×۶۰۰ dpi دارد. تا ۹۹۹ برگ می‌توان به‌صورت متوالی با آن چاپ کرد و بزرگنمایی از ۲۵ تا ۴۰۰ درصد متغیر

منوی اصلی