دستگاه کپی کانن مدل imageRUNNER 2204

 • نوع چاپ : تک رنگ

ناموجود

 • دستگاه کپی کانن مدل imageRUNNER 2204
 • دستگاه «imageRUNNER 2204» ساخت شرکت «کانن» یکی از دستگاه‌های کپی قدرتمند و کاربردی این شرکت است که قابلیت‌های متنوعی را در چنته دارد. این دستگاه کپی که فرآیند چاپ را هم می‌تواند انجام دهد از سایز A3 برای هر 3 قابلیت کپی، پرینت و اسکن پشتیبانی می‌کند که ویژگی بسیار مهمی است. سرعت کپی و پرینت در این دستگاه برابر با 22 برگ در دقیقه برای سایز A4 و 11 برگ در دقیقه برای سایز A3 است که میزان بسیار مناسبی است. نصب این دستگاه هم بسیار آسان بوده و بلافاصله بعد از خرید قابل‌استفاده است. دستگاه فوق انتخابی ایدئال برای استفاده در دفاتر فنی، مراکز آموزشی و ادارات است و در قالب یک محصول چندین فرآیند را پشتیبانی می‌کند. صفحه‌نمایش 3.5 اینچی و لمسی محصول که در قسمت جلوی بدنه تعبیه شده استفاده از دستگاه را بسیار آسان ساخته است. این دستگاه در مدت‌زمان 13 ثانیه از حالت خاموش به حالت آماده‌به‌کار درآمده و در کمتر از 8 ثانیه اولین برگه کپی می‌شود.
دسته:

فهرست

دستگاه کپی کانن مدل imageRUNNER 2204

دستگاه «imageRUNNER 2204» ساخت شرکت «کانن» یکی از دستگاه‌های کپی قدرتمند و کاربردی این شرکت است که قابلیت‌های متنوعی را در چنته دارد. این دستگاه کپی که فرآیند چاپ را هم می‌تواند انجام دهد از سایز A3 برای هر ۳ قابلیت کپی، پرینت و اسکن پشتیبانی می‌کند که ویژگی بسیار مهمی است. سرعت کپی و پرینت در این دستگاه برابر با ۲۲ برگ در دقیقه برای سایز A4 و ۱۱ برگ در دقیقه برای سایز A3 است که میزان بسیار مناسبی است. نصب این دستگاه هم بسیار آسان بوده و بلافاصله بعد از خرید قابل‌استفاده است. دستگاه فوق انتخابی ایدئال برای استفاده در دفاتر فنی، مراکز آموزشی و ادارات است و در قالب یک محصول چندین فرآیند را پشتیبانی می‌کند. صفحه‌نمایش ۳.۵ اینچی و لمسی محصول که در قسمت جلوی بدنه تعبیه شده استفاده از دستگاه را بسیار آسان ساخته است. این دستگاه در مدت‌زمان ۱۳ ثانیه از حالت خاموش به حالت آماده‌به‌کار درآمده و در کمتر از ۸ ثانیه اولین برگه کپی می‌شود.

طراحی و ساخت

همانند بیشتر دستگاه‌های این حوزه، دستگاه کپی imageRunner 2204 نیز ساده و به شکل مربع طراحی‌شده است؛ به‌طور دقیق‌تر، این دستگاه ابعادی ۵۰۲ × ۵۸۹ × ۶۲۲ میلی‌متری دارد و فضای زیادی را اشغال می‌کند. وزن آن نیز در حدود ۲۸.۷ کیلوگرم است بنابراین قبل از خرید و انتقال، به دلیل وزن زیاد، محل نصب دستگاه را از پیش تعیین کنید. در راستای تهویه بهتر دستگاه، بهتر است فضای بیشتری را مدنظر بگیرید؛  رعایت این مهم در افزایش طول عمر دستگاه تاثیر مثبتی خواهد داشت. سینی کاغذ این دستگاه در پایین‌ترین قسمت تعبیه‌شده است. شرکت کانن برای کاربری آسان دستگاه، یک پنل بر روی imageRunner 2204 قرار داده است. این پنل لمسی ابعادی ۳.۵ اینچی دارد و رابط کاربری آسان از مزیت‌های آن محسوب می‌شود. کلیدهای اسکن، چاپ، ارقام و … بانظم خاصی در کنار پنل لمسی چیده شده‌اند؛ نکته قابل‌توجه در خصوص این کلیدها دوام و کیفیت هستند، که به هنگام لمس می‌توان به این مسئله پی برد.

کارایی و عملکرد

دستگاه  کپی کانن مدل imageRunner 2204 با فناوری لیزری تک‌رنگ قابلیت چاپ در ابعاد A3 دارد. این دستگاه با ظرفیت سینی ۲۵۰ برگی، برای دفاتر کوچک با حجم کاری زیاد مناسب است و می‌تواند جوابگو ۳ الی ۵ کاربر باشد. سرعت چاپ A3 و A4 این دستگاه به ترتیب ۱۱ و ۲۲ برگ دقیقه است. کیفیت در کنار سرعت معنا می‌گیرد و شرکت کانن با درک این مهم، دستگاه کپی imageRunner 2204 را به رزولوشن ۶۰۰ × ۶۰۰  dpi مجهز کرده است؛ متون در بهترین درجه به چاپ می‌رسند و مشکی عمیق در تمامی چاپ‌ها مشهود است. با این دستگاه کپی می‌توان تا ۹۹ برگ را به‌صورت متوالی کپی کرد و بزرگنمایی برای چاپ از ۲۵ تا ۴۰۰ درصد امکان‌پذیر است. دستگاه کپی imageRunner 2204 اسکنری تخت دارد و از اسنادی با ابعاد A3 نیز پشتیبانی می‌کند. قابلیت اسکن این دستگاه رزولوشن ۳۰۰ dpi دارد و در هر دقیقه ۲۳ تصویر اسکن می‌کند؛ که در مقایسه با رقیبان هم‌رده در سطح متوسطی قرار دارد. برای اسکن دو رو بایستی به‌صورت دستی اقدام کنید. این دستگاه کپی تنها یک رابط ارتباطی  USB دارد.  صدای تولیدی آن در هنگام چاپ در حدود ۵۲.۲dB است و این میزان در حالت آماده‌به‌کار به ۳۰dB می‌رسد. کارتریج imageRunner 2204 تا ۱۰۲۰۰ برگ به چاپ می‌رساند و از نقاط قوت این دستگاه کپی محسوب می‌شود. گفتنی است کارتریج داخل جعبه از نوع استارتر است و مقدار کمی به چاپ می رساند.

نتیجه‌گیری

اگر به دنبال دستگاه کپی با کارکرد بالا و هزینه پایین هستید، imageRunner 2204 گزینه‌ی مناسبی است. چاپ تا سایز A3 در این دستگاه امکان‌پذیر است. سرعت چاپ این دستگاه با ۲۲ برگ در دقیقه در مقایسه با رقیبان هم‌رده در سطح متوسطی قرار دارد.  رزولوشن چاپ آن ۶۰۰ × ۶۰۰ dpi است و می‌تواند اسناد را باکیفیت قابل قبولی به چاپ برساند البته این کیفیت برای چاپ تصاویر به‌صورت سیاه‌وسفید چندان مناسب نیست. پنل لمسی از دیگر نقاط قوت این دستگاه به شمار می‌رود. مصرف انرژی imageRunner 2204 در حدود ۹.۵ وات است و یک دستگاه کم‌مصرف محسوب می‌شود. درصورتی‌که این دستگاه کپی از اتصال بی‌سیم ، شبکه و چاپ دو رو بهره می‌برد می‌توانستیم آن را یک همه‌فن‌حریف بنامیم. برنامه MF Toolbox شرکت کانن، اسکن سریع اسناد را فراهم کرده است؛ امکان ارسال اسناد اسکن شده از طریق ایمیل یا تبدیل به فایل PDF وجود دارد.

مشخصات

 • وزن
  28.7 گرم
 • تعداد کپی متوالی
  99 برگ
 • زمان اولین کپی
  7.4
 • زمان گرم شدن دستگاه
  13
 • تونر
  C-EXV 42 Black Toner
 • رزولوشن اسکن
  300
 • دقت پرینت
  600 × 600
 • سایز پرینت
  A3
 • بزرگنمایی
  25 تا 400 درصد
 • سرعت کپی
  A3 برابر با 11 صفحه و A4 برابر با 22 صفحه در دقیقه
 • درگاه‌های ارتباطی
  USB 2.0
 • سایز کپی
  A3, A4, A5, B4, B5, Legal, Letter, Ledger, Executive, Statement
 • مصرف انرژی
  حداکثر: 1,500وات - حالت استند بای: 9.5 وات
 • ظرفیت سینی
  250
 • نوع چاپ
  تک رنگ
 • رزولوشن کپی
  600 × 600
 • حافظه
  128
 • سرعت
  A3 برابر با 11 صفحه و A4 برابر با 22 23
 • ظرفیت سینی دوم
  80

توضیحات تکمیلی

برند

کانن

افزودن نقد و بررسی

دیدگاه ها

 1. 00

  توسط کریپتالین کریپتالین

  دستگاه کپی کانن مدل imageRUNNER 2204

  دستگاه «imageRUNNER 2204» ساخت شرکت «کانن» یکی از دستگاه‌های کپی قدرتمند و کاربردی این شرکت است که قابلیت‌های متنوعی را در چنته دارد. این دستگاه کپی که فرآیند چاپ را هم می‌تواند انجام دهد از سایز A3 برای هر ۳ قابلیت کپی، پرینت و اسکن پشتیبانی می‌کند که ویژگی بسیار مهمی است. سرعت کپی و پرینت در این دستگاه برابر با ۲۲ برگ در دقیقه برای سایز A4 و ۱۱ برگ در دقیقه برای سایز A3 است که میزان بسیار مناسبی است. نصب این دستگاه هم بسیار آسان بوده و بلافاصله بعد از خرید قابل‌استفاده است. دستگاه فوق انتخابی ایدئال برای استفاده در دفاتر فنی، مراکز آموزشی و ادار

منوی اصلی