سشوار حرفه ای رمینگتون مدل AC8000

تماس بگیرید 📞

ناموجود

 • سشوار حرفه ای رمینگتون مدل AC8000
خالی کردن

سشوار حرفه ای رمینگتون مدل AC8000

مو جزو جدایی‌ناپذیر زیبایی محسوب می‌شود و زیبایی و حالت خوب مو با جلوه‌ی بهتر صورت در ارتباط است. اگر همواره شیفته‌ی موهای حالت‌دار و خوش‌فرم هستید، اما آن‌قدر درگیر روزمرگی شده‌اید که نمی‌توانید مرتبا برای حالت‌دادن و فرم‌دهی موهایتان به آرایشگاه‌ مراجعه کنید؛ راه‌حل، انتخاب یک سشوار برای استفاده در منزل است. البته برای این انتخاب باید به نکات خاصی توجه کرد. مدل «AC8000» یکی از سشوارهای حرفه‌ای تولید شرکت رمینگتون است. نوع موتور AC استفاده‌شده در این دستگاه، تاییدکننده‌ی حرفه‌ای‌بودن آن است. سشوارها دارای دو نوع موتور مختلف به نام‌های AC و DC هستند. موتور AC به‌کاررفته در این سشوار به دلیل اینکه می‌تواند به صورت مکرر و ممتد روشن بماند، مناسب مصارف حرفه‌ای از جمله آرایشگاه‌هاست و همچنین می‌تواند انتخابی مناسب برای خانم‌هایی باشد که موهایی بلند دارند و سشوارکشیدن موهایشان مدت زیادی طول می‌کشد. قابلیت دیگری که در این سشوار وجود دارد، تولید باد سرد است که این ویژگی به حفظ حالت موها کمک کرده و همچنین به لطافت و درخشندگی آن‌ها می‌افزاید. خانم‌هایی که این ویژگی‌ها برایشان مهم است، می‌توانند از این نوع سشوار استفاده کنند. فناوری پیشرفته‌ی دیگری که در این محصول استفاده شده، تولید یون است. این فناوری به حفظ چربی داخل تارهای مو کمک کرده و از آسیب‌رسیدن به موها جلوگیری می‌کند؛ ضمن اینکه با تولید میلیون‌ها یون منفی و شکسته‌شدن سریع‌تر مولکول‌های آب، موها با سرعت بیشتری خشک می‌شوند. جذب این یون‌ها توسط تارهای مو به نرمی و لطافت آن‌ها نیز می‌افزاید. طول دو متری سیم، استفاده از سشوار را آسان می‌کند. همچنین با استفاده از سری‌های متمرکزکننده و پخش‌کننده به‌راحتی می‌توان موها را صاف کرد یا حجم آن‌ها را افزایش داد. با توجه به امکانات و نوع موتور AC ،AC8000 ابزاری مناسب برای استفاده‌کنندگان حرفه‌ای از جمله آرایشگران است.سشوار یکی از پرکاربردترین وسایل آرایش مو است که در هر آرایشگاه و خانه‌ای یافت می‌شود. البته سشوارهایی که در آرایشگاه استفاده می‌شوند در مقایسه با سشوارهای خانگی قابلیت‌ها و مشخصات ویژه‌ای دارند. سشوارهای حرفه‌ای معمولا مجهز به دکمه‌ی باد سرد، موتور AC و فناوری تولید یون هستند. سشوار حرفه‌ ای «رمینگتون» (Remington) مدل (AC8000) تمام قابلیت‌های اصلی یک سشوار آرایشگاهی را دارد. البته این سشوار می‌تواند کاربری خانگی داشته باشد و این مسئله بیشتر به نیازهای کاربر بستگی دارد. دکمه‌ی باد سرد، فیلتر هوای جداشونده، فناوری تولید یون و المنت سرامیک با روکش کراتین از جمله قابلیت‌ها و مزیت‌های این سشوار محسوب می‌شوند.

معرفی اجمالی

سشوار حرفه‌ ای «رمینگتون» (Remington) مدل (AC8000) یک دستگاه بسیار قابل و کاربردی است که برای استفاده‌ی حرفه‌ای و آرایشگاه ایده‌آل است. در این سشوار از موتور AC 2200 وات استفاده شده است. موتور سشوارها دو نوع اصلی AC و DC دارد که در سشوارهای حرفه‌ای معمولا از موتور AC استفاده می‌شود. موتورهای AC نسبت به DC وزن کمتر و قدرت بیشتری دارند، در نتیجه برای سشوارهای حرفه‌ای مناسب‌تر هستند. مدل AC8000 فناوری تولید یون هم دارد؛ به این معنی که با تولید یون‌های منفی از ایجاد الکتریسته بین موها و وز شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند. این قابلیت برای آرایشگرانی که می‌خواهند نتیجه‌ی کارشان بدون نقص باشد کاربرد زیادی دارد. یکی دیگر از قابلیت‌های این سشوار که می‌تواند بسیار مفید باشد، دکمه‌ی باد سرد آن است. معمولا اگر به آرایشگاه برویم و بخواهیم موهایمان را به مدل خاصی حالت دهند، آرایشگر برای مدت طولانی با سشوار روی موها کار خواهد کرد. باد داغ سشوار می‌تواند برای فرد بسیار آزاردهنده باشد، این جاست که آرایشگر با استفاده از باد سرد می‌تواند کاری کند سر فرد داغ نشود و موهای او نسوزند. نکته‌ای که در خصوص سشوار حرفه‌ ای «رمینگتون» (Remington) مدل (AC8000) وجود دارد، روکش کراتینی است که روی المنت سرامیکی آن کار شده است. کراتین یکی از مواد اصلی تقویت مو است که در بسیاری از شامپوها، ماسک‌ها و تقویت‌کننده‌های مو با کار می‌رود. حال طراحان سشوار به این فکر افتاده‌اند که با استفاده از یک روکش کراتین به جای آسیبی که باد داغ سشوار به موها می‌زند، شرایطی را فراهم کنند که موها به جای آسیب دیدن تقویت شوند. روکش کراتین المنت مدل AC8000 این کار را انجام می‌دهد. ریز ذره‌های کراتین هنگام مدل دادن به موها، به آن‌ها منتقل می‌شوند و شرایط شادابی و تقویت موها را فراهم می‌کنند.پشت موتور سشوار معمولا یک فیلتر قرار دارد که از ورود اجسام خارجی به سشوار جلوگیری می‌کند. طبیعتا این فیلتر پس از مدتی آلوده می‌شود و نیاز به نظافت دارد. فیلتر بعضی از سشوارها ثابت است و نظافت کردن آن دردسر زیادی دارد. اما فیلتر سشوار حرفه‌ ای «رمینگتون» (Remington) مدل (AC8000) از نوع جداشونده است و به راحتی باز شده و تمیز می‌شود. این مسئله برای سشوارهای حرفه‌ای که مدام مورد استفاده قرار می‌گیرند اهمیت زیادی دارد. یکی دیگر از مواردی که در خصوص سشوارهای حرفه‌ای مهم است، آزادی عمل کاربر هنگام کار کردن با آن‌ها است. سیم ۲ متری و حلقه‌ی آویز مدل AC8000 باعث می‌شوند که کاربر بتواند به راحتی از آن استفاده کند. سیم بلند باعث می‌شود که کاربر بتواند با سشوار به راحتی حرکت کند و جایی بایستد که روی سر تسلط کافی را داشته باشد. از طرف دیگر سیم بلند ممکن است به راحتی گره بخورد و مشکل ساز شود. به همین دلیل برای این سشوار حلقه‌ی آویز در نظر گرفته شده که با استفاده از آن کاربر می‌تواند سشوار را روی گیره‌ای آویزان کند تا سیم آن گره نخورد. دو حالت باد و سه حالت دمای آن هم این آزادی عمل را به کاربر می‌دهد تا بسته به کاری که انجام می‌دهد، میزان باد و دمای سشوار را تنظیم کند. برای این سشوار دو سری متمرکزکننده و یک سری دیسپانسر هم در نظر گرفته شده که برای مدل دادن به موها کاربر فراوانی دارند. با استفاده از متمرکزکننده می‌توان باد سشوار را روی قسمتی از سر که قرار است حالت خاصی بگیرد متمرکز کرد. همچنین دیسپاسر برای موهای فر و حجیم کاربرد بسیاری دارد و از وز شدن آن جلوگیری می‌کند.

جمع‌بندی

در نهایت این که سشوارحرفه‌ ای «رمینگتون» (Remington) مدل (AC8000) تقریبا هر انتظاری که از یک سشوار داشته باشید را برآورده می‌کند. فناوری تولید یون، المنت سرامیکی با روکش کراتین، باد سرد، موتور قدرتمند AC و فیلترجداشونده همه باعث می‌شوند که سشوار برای حالت دادن به موها یا خشک کردن آن‌ها ایده‌آل باشد و در عین حال به آن‌ها آسیبی وارد نکند. همچنین مجموعه‌ی این قابلیت‌ها این سشوار را به یک سشوار حرفه‌ای تبدیل کرده‌اند که برای استفاده در آرایشگاه بسیار مناسب است.

مشخصات

 • تعداد متمرکز کننده
  2
 • توان مصرفی
  2200
 • طول سیم
  2 متر
 • وزن
  1200 گرم
 • ولتاژ
  220-240
 • امکانات ابزار
  سری دیسپانسر
 • قابلیت‌های ابزار فرم دهنده مو
  فناوری تولید یون
 • نوع موتور
  AC
 • کاربرد به صورت
  حرفه‌ای
 • جنس المنت
  سرامیک

توضیحات تکمیلی

برند

رمینگتون

color

بژ

اولین نفر برای نوشتن نقد “سشوار حرفه ای رمینگتون مدل AC8000” باشید

دیدگاه ها

هنوز نقد و بررسی نشده است.

منوی اصلی