فلاش دوربین گودکس مدل V1

در انبار موجود نمی باشد

 • فلاش دوربین گودکس مدل V1

فلاش دوربین گودکس مدل V1

فلاش گودکس Godox V1 Flash for canon با ظاهری متفاوت از دیگر فلاش‌های اکسترنال و با یک هد دایره‌ای شکل را می‌توان کوچک‌ترین فلاش استودیویی گودکس با قابلیت نصب روی دوربین نامید. طراحی دایره‌ای هد نسبتاً بزرگ این فلاش مستقیماً در کیفیت نور خروجی آن تأثیرگذار است و موجب ایجاد نوری یکدست‌تر با کاهش تدریجی و یکنواخت در گوشه‌ها می‌شود. همچنین گودکس عدد ۷۶ ژول را برای اعلام حداکثر قدرت این فلاش اعلام کرده است که عدد بسیارخوبی برای فلاشی در این ابعاد است و امکان مقایسه قدرت آن با فلاش‌های استودیویی را تسهیل می‌نماید.
فلاش Godox V1 از قابلیت TTL و همچنین عکاسی با سرعت بالا تا سرعت شاتر ۱/۸۰۰۰ ثانیه پشتیبانی می‌کند. مدت‌زمان تخلیه نیز بین ۱/۳۰۰ تا ۱/۲۰۰۰۰ ثانیه خواهد بود که نشانگر توانایی فلاش برای فریز کردن سوژه‌هایی ست که به‌طور کامل با نور این فلاش نورپردازی خواهند شد. طراحی هد این فلاش به‌گونه‌ای است که انواع اصلاح‌کننده‌های نور ازجمله شیدر، زنبوری، اسنوت و . . . مخصوص آن را می‌توان به‌صورت مغناطیسی و بدون نیاز به قفل یا پیچ شدن روی آن نصب کرد. البته هیچ‌یک از این موارد به همراه فلاش ارائه نشده و در صورت نیاز باید جداگانه تهیه شوند.

مشخصات

 • وزن
  530 گرم
 • سایر مشخصات
  سازگار با دوربین های کانن هماهنگی با سیستم‌های نورسنجی E-TTL / E-TTL II حداکثر زمان شارژ مجدد 1/5 ثانیه چرخش سر فلاش با زاویه -7 تا +120 درجه در جهت عمودی منبع تغذیه باطری لیتیوم حداکثر مدت زمان فلاش 1/300 - 1/20000 ثانیه
 • شارژدهی باتری
  1/5 ثانیه ساعت
 • دوربین های سازگار
  کانن
 • برد فلاش در حالت نرمال
  20 تا 200میلی متر

توضیحات تکمیلی

برند

گودکس

اولین نفر برای نوشتن نقد “فلاش دوربین گودکس مدل V1” باشید

دیدگاه ها

هنوز نقد و بررسی نشده است.

منوی اصلی