فیدر کانن مدل DADF-AB1 برای دستگاه کپی imageRUNNER 2520

تماس بگیرید 📞

ناموجود

  • فیدر کانن مدل DADF-AB1 برای دستگاه کپی imageRUNNER 2520
  • مدل «DADF-AB1» از فیدرهای شرکت «کانن» (Canon) برای دستگاه کپی imageRUNNER 2520 است. شرکت کانن از دیرباز با عرضه محصولات باکیفیت به نامی آشنا بدل شده است و این کیفیت در تمامی محصولات این شرکت به‌وضوح دیده می‌شود. شرکت کانن برخلاف برخی شرکت‌ها، خود به عرضه قطعات و لوازم جانبی محصولاتش می‌پردازد و فیدر DAD-AB1 یکی از آنها است. کپی imageRUNNER 2520 از دستگاه‌های همه‌فن‌حریف این شرکت محسوب می‌شود که امروزه به‌عنوان یک‌راه حل در محیط‌های کاری پرمشغله مورداستفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه فتوکپی چندکاره است و قابلیت اسکن و کپی دارد. جدا از نقاط قوت و توانایی‌ها، دستگاه کپی imageRUNNER 2520 دارای نقاط ضعفی نیز هست. از نقاط ضعف این دستگاه می‌توان به نبود تغذیه خودکار اشاره کرد. شرکت کانن در راستای برطرف کردن این نقطه‌ضعف، فیدر DADF-AB1 را برای این دستگاه معرفی کرده است. بوسیله این قطعه دستگاه، کاربر قادر خواهد بود حجم عظیمی از کارها را در کسری از ثانیه به انجام برساند.
دسته:

فیدر کانن مدل DADF-AB1 برای دستگاه کپی imageRUNNER 2520

مدل «DADF-AB1» از فیدرهای شرکت «کانن» (Canon) برای دستگاه کپی imageRUNNER 2520 است. شرکت کانن از دیرباز با عرضه محصولات باکیفیت به نامی آشنا بدل شده است و این کیفیت در تمامی محصولات این شرکت به‌وضوح دیده می‌شود. شرکت کانن برخلاف برخی شرکت‌ها، خود به عرضه قطعات و لوازم جانبی محصولاتش می‌پردازد و فیدر DAD-AB1 یکی از آنها است. کپی imageRUNNER 2520 از دستگاه‌های همه‌فن‌حریف این شرکت محسوب می‌شود که امروزه به‌عنوان یک‌راه حل در محیط‌های کاری پرمشغله مورداستفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه فتوکپی چندکاره است و قابلیت اسکن و کپی دارد. جدا از نقاط قوت و توانایی‌ها، دستگاه کپی imageRUNNER 2520 دارای نقاط ضعفی نیز هست. از نقاط ضعف این دستگاه می‌توان به نبود تغذیه خودکار اشاره کرد. شرکت کانن در راستای برطرف کردن این نقطه‌ضعف، فیدر DADF-AB1 را برای این دستگاه معرفی کرده است. بوسیله این قطعه دستگاه، کاربر قادر خواهد بود حجم عظیمی از کارها را در کسری از ثانیه به انجام برساند.

توضیحات تکمیلی

برند

کانن

افزودن نقد و بررسی

دیدگاه ها

  1. توسط کریپتالین کریپتالین

    فیدر کانن مدل DADF-AB1 برای دستگاه کپی imageRUNNER 2520

    مدل «DADF-AB1» از فیدرهای شرکت «کانن» (Canon) برای دستگاه کپی imageRUNNER 2520 است. شرکت کانن از دیرباز با عرضه محصولات باکیفیت به نامی آشنا بدل شده است و این کیفیت در تمامی محصولات این شرکت به‌وضوح دیده می‌شود. شرکت کانن برخلاف برخی شرکت‌ها، خود به عرضه قطعات و لوازم جانبی محصولاتش می‌پردازد و فیدر DAD-AB1 یکی از آنها است. کپی imageRUNNER 2520 از دستگاه‌های همه‌فن‌حریف این شرکت محسوب می‌شود که امروزه به‌عنوان یک‌راه حل در محیط‌های کاری پرمشغله مورداستفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه فتوکپی چندکاره است و قابلیت اسکن و کپی دارد. جدا

منوی اصلی