قایق بادی اینتکس مدل 68370

تماس بگیرید 📞

 • جنس : پی وی سی

ناموجود

 • قایق بادی اینتکس مدل 68370
SKU: cry561768 دسته:

قایق بادی اینتکس مدل ۶۸۳۷۰

جنس و ساختار این کالا از pvc دو لایه است که دوام و استحکام بالایی دارد. کف قایق بادی چلنجر ۳ از نوع باد شونده بوده و از یک دریچه باد از نوع پستونکی کوچک باد می شود که هنگام نشستن در آن احساس خوب و راحتی را به فرد منتقل می کند، بدنه این محصول از دو قسمت تشکیل شده؛ بدنه داخلی و بدنه خارجی که هر دو از یک دریچه بادی پیچ شونده باد بزرگ قابل باد شدن می باشند، با توضیحات گفته شده در میابیم که برای امنیت بیشتر داخل آب از دریچه های بادی مجزا باد زده می شود و در صورت بروز هرگونه مشکل مانند سوراخ و پاره شدن، بقیه قسمت های قایقIntex را روی آب نگه می دارند و به همین خاطر امنیت قایق بادی چلنجر تاییدیه ها و استاندارد هایی همچون گارد ساحلی را بخود اختصاص داده است. لازم به ذکر است اکثر قسمت ها زرد رنگ بوده که با نوشته ها و خطوط آبی تزیین شده است.
لوازم جانبی شامل دو پاروی آلومینیومی و پمپ دستی دوبل است. همچنین دارای دسته حمل و نقل نیز می باشد که جابه جا کرن قایق بادی اینتکس با استفاده از آن راحت تر می گردد. یک طناب ضخیم در اطراف بدنه قرار دارد که افراد برای حفظ تعادل در هنگام نشستن می توانند از آن بهره بگیرند.

مشخصات

 • ابعاد
  295x137x43 سانتی‌متر
 • وزن
  12 کیلوگرم
 • جنس
  پی وی سی
 • امکان استفاده توسط
  سه نفر
 • اقلام همراه
  2 عدد پارو یک عدد پمپ دستی
 • سایر توضیحات
  نحوه باد کردن: این مدل قایق بادی اینتکس بسیار راحت با استفاده از یک پمپ باد دستی متسط دوبل رایگانی که بهمراه خود دارد باد میشود، طبق شماره بندی ای که کنار هر دریچه بصورت عددی نوشته شده را پر از هوا کنید، دریچه پستونکی را با نازل کوچکتر پمپ باد کرده و توسط دو انگشت بهم فشار دهید، دریچه های پیچ شونده محصول را با استفاده از نازل بزرگتر پمپ اینتکس باد کرده و برای بستن آن را بچرخانید، صندلیهای داخلی را نیز با استفاده از نازل کوچکتر پمپ باد نمایید، برای باد زدن این کالا باید دقت شود و آن را زیاد از حد باد ننمایید چرا که قایق چلنجر باید فشار افراد و لوازم داخل خود را نیز تحمل کند در نتیجه زود تر آسیب میبیند و عمر کوتاه تری خواهد داشت. جهت خالی کردن باد نیز دریچه های پیچ شونده را بسمت مخالف از قسمت پایین چرخانده و دریچه پستونکی را نیز به بیرون بکشید و باد قایق را براحتی خالی نمایید.

توضیحات تکمیلی

برند

اینتکس

اولین نفر برای نوشتن نقد “قایق بادی اینتکس مدل 68370” باشید

دیدگاه ها

هنوز نقد و بررسی نشده است.

منوی اصلی