لیزر موهای زائد تریا مدل 4X

تماس بگیرید 📞

ناموجود

 • لیزر موهای زائد تریا مدل 4X
خالی کردن

لیزر موهای زائد تریا مدل ۴X

از بین بردن موهای زائد به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است؛ اما امروزه استفاده از لیزر به دلیل اثر ماندگاری که دارد، بسیار پرطرفدار شده است. اشعه‌ی لیزر با برخورد به رنگ‌دانه‌های مو، جذب آن‌ها می‌شود. با گذشت چند دوره‌ی درمان، پیاز مو از بین می‌رود و مجددا رشد نمی‌کند. از دو نوع دستگاه برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود: یکی دستگاه‌های غیرلیزری بر پایه‌ی نور که IPL نام دارند و دیگر دستگاه‌های لیزری که با انواع، مکانیسم‌ها و طول‌موج‌های متفاوت، مناسب نوع خاصی از رنگ پوست هستند. امروزه با ساخت نمونه‌های کوچک‌تر از دستگاه‌های لیزری که مناسب مصارف خانگی‌اند، می‌توان موهای زائد را بدون مراجعه به کلینیک از بین برد. لیزر ازبین‌برنده‌ی موهای زائد «Tria 4X» با تکنولوژی دایود و طول موج ۸۱۰ نانومتر، مورد تأیید FDA آمریکا و دارای استاندارد سازمان سلامت و بهداشت اتحادیه‌ی اروپا و کانادا بوده و برای استفاده در منزل بدون نیاز به پزشک یا نیروی متخصص طراحی شده است. لیزر تریا ۴X پالس‌هایی از نور لیزر را انتشار می‌دهد که باعث گرم‌شدن رنگ‌دانه‌های درون مو شده و فولیکول مو را غیرفعال می‌کند؛ به همین دلیل نتایج پایدار و دائمی را ایجاد خواهد کرد و تنها روی موهای قهوه‌ای یا مشکی که دارای رنگ‌دانه هستند، اثر خواهد گذاشت. لیزر به‌کاررفته در Tria 4X دارای قفل هوشمند است که زیر پایه‌ی دستگاه قرار دارد. برای شروع به کار لیزر باید قفل وسیله را با نگه‌داشتن حسگر پوست روی ناحیه‌ی موردنظر باز کرد. اگر لیزر برای رنگ پوست مناسب باشد، یک صدا شنیده شده و قفل لیزر باز می‌شود. با فشردن دکمه‌ی پاور می‌توان شدت تابش را در ۵ سطح مختلف تنظیم کرد. با نگه‌داشتن سر دستگاه روی پوست، تابش شروع می‌شود و با شنیدن دو صدای بیپ، باید سر دستگاه را روی ناحیه‌ی دیگری قرار داد. صفحه‌نمایش دستگاه در بالای آن قرار دارد و تعداد پالس‌ها در هر جلسه، میزان باتری، نشانگر قفل و سطح تابش را نمایش می‌دهد. لیزر تریا مجهز به باتری قابل‌شارژ است و در حالت اتصال به شارژر کار نمی‌کند. توصیه شده که برای حصول نتیجه‌ی مطلوب به مدت سه ماه، هر دو هفته یکبار از لیزر استفاده شود و در صورت نیاز، دوره‌ی ذکرشده تکرار شود. لیزر تریا برای افرادی با رنگ پوست خیلی تیره یا موی روشن، افراد زیر ۱۸ سال و خانم‌های باردار مناسب نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی نحوه‌ی استفاده از دستگاه به دستورالعمل آن مراجعه شود.

معرفی

در سال ۲۰۰۳ میلادی برند تریا با انتقال فناوری‌های پیشرفته‌ی در حال استفاده در کلینیک‌های زیبایی به خانه‌ها، انقلابی را در صنعت زیبایی و محافظت از پوست ایجاد کرد. این اتفاق هم استفاده از لیزر برطرف‌کننده‌ی موهای زائد را بسیار ساده کرد و هم هزینه‌های استفاده از آن را به صورت قابل‌توجهی کاهش داد. دیودهای لیزر به‌کاررفته در این دستگاه دقیقا با فناوری ساخت دیودهایی که در دستگاه‌های کلینیکی به کار می‌روند ساخته شده‌اند و همین موضوع، این محصول تریا را به دستگاهی قابل‌اعتماد تبدیل می‌کند.

دستگاه لیزر موهای زائد تریا مدل ۴X یک ابزار خانگی با روش استفاده‌ی بسیار ساده است که به‌خاطر نتیجه‌ی فوق‌العاده پس از استفاده‌ی منظم، از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. این دستگاه برای تمام نقاط بدن از جمله صورت قابل‌استفاده است و در صورتی که رنگ مو و پوست طبق استانداردهای این محصول باشد، می‌توان نتیجه‌ای مطلوب را انتظار داشت. اثر سریع این دستگاه نتیجه‌ی تابانده‌شدن لیزر به رنگدانه‌های فولیکول موست که بدون رساندن آسیب به پوست کاربر، توانایی رشد دوباره‌ی مو را از فولیکول می‌گیرد. این تکنولوژی با شیوه‌ی حرارت‌دادن به فولیکول‎های مو و متمرکزکردن انرژی نور روی ریشه‎ی مو چرخه‏‌ی رشد را متوقف می‌کند. فولیکول مسیری لوله‌مانند زیر پوست است که ریشه‌ی مو در آنجا رشد می‌کند و این دستگاه با استفاده از دیودهای نوری تاثیر خود را اعمال می‌کند. در انتهای فولیکول ناحیه‌ای برجسته به نام «بولب» است که پیگمان رنگی ملانین در آن تولید می‌شود. انرژی نور توسط ملانین مو جذب شده و از طریق متوقف‌کردن فولیکول‏‌ها از رشد مو ممانعت می‌کند. پالس‌های تولیدشده توسط این محصول کاملا بی‌ضرر بوده و از نظر بالینی، مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا هستند. تاثیر استفاده از این دستگاه پس از دو دوره‌ی اول استفاده مشخص خواهد شد. این روش بسیار کم‌هزینه‌تر از روش‌های مشابه کلینیکی است.

شرایط استفاده

یکی از معروف‌ترین تقسیم‌بندی‌های رنگ پوست تقسیم‌بندی فیتزپاتریک (Fitzpatrick) است. در این تقسیم‌بندی افراد گوناگون براساس چند ویژگی به شش گروه تقسیم‌بندی می‌شوند. با توجه به این تقسیم بندی و به گفته‌ی سازندگان این لیزر خانگی، ۴X تاثیر خود را روی پوست‌های درجه‌ی ۱ تا ۴ تاثیر می‌گذارد و روی پوست‌های با درجه‌ی تیرگی ۵ و ۶ به علت جذب‌نشدن انرژی توسط فولیکول‌ها تاثیری ندارد. در واقع ۴X را نباید برای پوست‌های با درجه‌ی تیرگی ۵ و ۶ به کار برد؛ زیرا به‌خاطر جذب بالای انرژی نوری ممکن است آسیب‌دیدگی و سوزش پوست را به دنبال داشته باشد. از طرفی موهای بور نیز نمی‌توانند اثر مطلوبی از تابش این دستگاه دریافت کنند. در واقع هرقدر مو ضخیم‌تر و تیره‌تر باشد، کاربر نتیجه‌ی بهتری را مشاهده خواهد کرد. کاربر این دستگاه می‌تواند قدرت انرژی تابشی آن را در پنج سطح تنظیم کند. هرچه قدرت دستگاه را بیشتر کنیم، اثر به‌دست‌آمده مطلوب‌تر خواهد بود.

نتایج تحقیقات

اغلب افرادی که استفاده از این دستگاه را تجربه کرده‌اند، استفاده از آن را به دیگران توصیه می‌کنند. طبق نتایج حاصل از تحقیقات، تنها پس از دو دوره‌ی استفاده تا ۷۰ درصد موهای زائد کاهش پیدا می‌کنند. براساس تحقیقاتی دیگر که نشریه‌ی Wheeland Report در سال ۲۰۱۲ منتشر کرده، پس از هشت دوره‌ی استفاده ظرف یک سال، اثر دائمی دستگاه قابل‌مشاهده است. این تحقیقات همچنین نشان می‌دهد موهایی که دوباره و پس از استفاده از دستگاه می‌رویند، بسیار ضعیف‌تر، نازک‌تر و کم‌رنگ‌تر از قبل هستند. تایید رسمی FDA (سازمان غذا و داروی امریکا) و استفاده از دیودهای تولید لیزر پیشرفته باعث شده افراد زیادی به این دستگاه اعتماد کرده و نتیجه‌ای مطلوب را تجربه کنند.

بهترین نتیجه

برای کسب نتیجه‌ی مطلوب پوست کاربر باید کاملا تمیز و بدون هیچ ماده‌ی آرایشی باشد تا لیزر بتواند بدون هیچ مانعی به فولیکول مو بتابد. بهتر است منطقه‌ی موردنظر کاملا اصلاح شود و مو از سطح پوست بالاتر نباشد. با استفاده از سنسور تعبیه‌شده در انتهای دسته، نوع پوست و میزان انرژی لازم برای آن تشخیص داده می‌شود که در صورت مناسب‌نبودن رنگ پوست (تیرگی بیش‌ازحد)، از ایجاد آسیب جلوگیری شود. باید توجه کرد که هرچه انرژی دستگاه در سطح بالاتری قرار گیرد، نتیجه‌ی حاصل‌شده مطلوب‌تر خواهد بود. سطح انرژی این دستگاه در پنج سطح قابل‌تنظیم است که توصیه می‌شود شروع دوره از پایین‌ترین سطح باشد و به‌تدریج افزایش یابد. بهتر است منطقه‌ی پوستی مورد انتخاب شما هر دو هفته یک بار و حداقل تا سه ماه تحت تابش لیزر قرار بگیرد. البته نباید توقع داشت که پس از اولین استفاده، نتیجه‌ای مشاهده شود؛ بلکه این دستگاه باید به شیوه‌ی یک دوره‌ی درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

 

مشخصات

 • ملاحظات
  - افراد زیر 18 سال، خانم‌های باردار و کسانی که بیماری پوستی یا عفونی دارند نباید از این دستگاه استفاده کنند. - استفاده از لیزر برای موهای ضخیم صورت آقایان، در اطراف چشم، برای نقاط حساس، روی پوست تیره یا پوست آسیب‌دیده ممنوع است.
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  - قابلیت تغییر شدت تابش لیزر در 5 سطح مختلف - اولین و تنها لیزر خانگی دارنده تاییدیه سلامت و امنیت از سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) - دارای استاندارد سازمان سلامت و بهداشت اتحادیه اروپا و کانادا - دارای قفل حساس به رنگ پوست - صفحه نمایش با نشانگرهای تعداد پالس ها در هر جلسه، میزان باتری، قفل و شدت تابش - قدرت : 7 تا 22 ژول بر سانتی‌متر - طول موج لیزر: 810 نانومتر - لیزر کلاس یک
 • تکنولوژی اصلاح
  لیزر
 • تعداد سری
  1

توضیحات تکمیلی

برند

تریا

color

چند رنگ

اولین نفر برای نوشتن نقد “لیزر موهای زائد تریا مدل 4X” باشید

دیدگاه ها

هنوز نقد و بررسی نشده است.

منوی اصلی