ماینر Antminer Z9 Mini 10ksol/s

تماس بگیرید 📞

ناموجود

 • دستگاه ایسیک انت ماینر Antminer Z9 Mini، محصول شرکت معروف Bitmain می‌باشد. این دستگاه در سال 2018 تولید شده و از الگوریتم Equihash برای ماینینگ و استخراج ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند. دستگاه انت ماینر Antminer Z9 Mini مجهز به چیپ با تکنولوژی 28 نانومتری و 1 فن برای تهویه‌ی هواست. میزان نویز و صدای دستگاه انت ماینر Antminer Z9 Mini، برابر 76 دسی‌بل است که این میزان نویز، تا حدودی گوش‌خراش و آزاردهنده است؛ با این‌حال این میزان نویز در مقایسه با دستگاه‌های دیگر ایسیک، طبیعی به نظر می‌رسد. قابل ذکر است میزان نویز دستگاه Z9 mini در برخی سایت‌ها به اشتباه 65 دسی‌بل لحاظ شده است.

This product is currently out of stock and unavailable.

دستگاه ماینر Antminer Z9 Mini 10ksol/s

ماینر  Antminer Z9 Mini 10ksol/s محصول شرکت Bitmain بر اساس الگوریتم Equihash و با ماکزیمم نرخ هش ۱۰ksol/s  و توان ۳۰۰W وات، ارزهای Zcash و ZenCash و Hush را استخراج می‌نماید.

معرفی دستگاه ایسیک انت ماینر Antminer Z9 Mini 10ksol/s

دستگاه ایسیک انت ماینر Antminer Z9 Mini، محصول شرکت معروف Bitmain می‌باشد. این دستگاه در سال ۲۰۱۸ تولید شده و از الگوریتم Equihash برای ماینینگ و استخراج ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند. دستگاه انت ماینر Antminer Z9 Mini مجهز به چیپ با تکنولوژی ۲۸ نانومتری و ۱ فن برای تهویه‌ی هواست.

میزان نویز و صدای دستگاه انت ماینر Antminer Z9 Mini، برابر ۷۶ دسی‌بل است که این میزان نویز، تا حدودی گوش‌خراش و آزاردهنده است؛ با این‌حال این میزان نویز در مقایسه با دستگاه‌های دیگر ایسیک، طبیعی به نظر می‌رسد.

قابل ذکر است میزان نویز دستگاه Z9 mini در برخی سایت‌ها به اشتباه ۶۵ دسی‌بل لحاظ شده است.

نرخ هش و ارزهای قابل استخراج توسط دستگاه انت ماینر Antminer Z9 Mini 10ksol/s

از آنجا که دستگاه ایسیک انت ماینر Antminer Z9 Mini از الگوریتم Equihash برای استخراج ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند، بنابراین تمام ارزهایی که از این الگوریتم برای هش استفاده می‌کنند، با این دستگاه قابل استخراج هستند. برخی ارزهایی که از الگوریتم Equihash استفاده می‌کنند عبارتند از:

 • Zencash (ZEN)
 • Zcash (ZEC)
 • HUSH (HUSH)

بنابراین یکی از مزیت‌های دستگاه MicroBT انت ماینر Antminer Z9 Mini و دیگر دستگاه‌های ASIC که از الگوریتم Equihash استفاده می‌کنند این است که می‌توان آن‌ها را روی ارزهای متنوعی تنظیم کرد که آن ارزها را استخراج کنند. پس این دستگاه‌ها با کاهش سختی هر یک از ارزها، قابل تغییر به ارزهای دیگر هستند. لازم به ذکر است نرخ هش دستگاه ایسیک انت ماینر Antminer Z9 Mini برابر ۱۰ کیلوسُل (سُل مخفف سولوشن به معنی راه‌حل است – kilo Solution Per Second) بر ثانیه است.

قابل دکر است برای محاسبه نرخ هش الگوریتم Equihash از واحد sol بر ثانیه استفاده می‌شود و برای محاسبه میزان هش ارزهایی مثل بیت‌کوین از هش بر ثانیه.

توان، مصرف برق و درآمد دستگاه ایسیک انت ماینر Antminer Z9 Mini

توان دستگاه انت ماینر Antminer Z9 Mini برابر ۳۰۰ وات است که مقدار بسیار کمی در مقایسه با دیگر دستگاه‌های ایسیک هم رده خودش است. به عنوان مثال، توان دستگاه Antminer S9j، برابر ۱۳۵۰ وات است؛ یعنی ۱۰۵۰ وات بیشتر از انت ماینر Antminer Z9 Mini. یکی از دلایل محبوبیت دستگاهماینر Antminer Z9 Mini 10ksol/s همین میزان توان کم و مصرف برق بسیار کم است.

میزان برق مصرفی این دستگاه در طول یکماه، طبق فرمول زیر محسابه می‌شود:

کیلووات ساعت ۲۱۶=۱۰۰۰÷ (۳۰ روز در ماه × ۲۴ ساعت در روز × ۳۰۰ وات)

یعنی دستگاه انت ماینر Antminer Z9 Mini حدود ۲۱۶ کیلووات ساعت در ماه، برق مصرف می‌کند.

درآمد این دستگاه روزانه حدود ۲ دلار است که در ماه چیزی حدود ۵۴ دلار معادل ۰.۰۱۳۸ بیت‌کوین، قابل دریافت است. قابل ذکر است این مقدار با تغییر ارزش بیت‌کوین (یا ارزهای دیگر قابل استخراج) کاهش یا افزایش می‌یابد.

تفاوت دستگاه‌های Bitmain انت ماینر Antminer Z9  و انت ماینر Antminer Z9 mini

بیت مین انت ماینر Antminer Z9 به عنوان نسخه دوم انت ماینر Antminer Z9 mini، بهبودها و افت‌هایی داشته است.

 • نرخ هش بیت مین انت ماینر Antminer Z9 ، مقدار ۳۲ کیلو سل در ثانیه بیشتر از بیت مین انت ماینر Antminer Z9 Mini است. به عبارت دیگر، نرخ هش بیت مین انت ماینر Antminer Z9 برابر ۴۲ (۴۲Ksol/s) و نرخ هش بیت مین انت ماینر Antminer Z9 Mini برابر ۱۰ کیلو سل در ثانیه (۱۰Ksol/s) می‌باشد.
 • وزن بیت مین انت ماینر Antminer Z9 ، حدود ۳ کیلوگرم بیشتر از بیت مین انت ماینر Antminer Z9 Mini است. به عبارت دیگر وزن بیت مین انت ماینر Antminer Z9 برابر ۵.۵ کیلوگرم و وزن بیت مین انت ماینر Antminer Z9 Mini برابر ۲.۱ کیلوگرم می‌باشد (وزن خالص و بدون بسته‌بندی در این مقایسه در نظر گرفته شده است).
 • توان بیت مین انت ماینر Antminer Z9 ، مقدار ۶۷۰ وات بیشتر از بیت مین انت ماینر Antminer Z9 Mini است. به عبارت دیگر توان الکتریکی بیت مین انت ماینر Antminer Z9 برابر ۹۷۰ وات و توان الکتریکی بیت مین انت ماینر Antminer Z9 Mini برابر ۳۰۰ وات می‌باشد.
 • ابعاد دستگاه Z9 از Z9 mini  بیشتر است. ابعاد دستگاه Z9 برای طول، عرض و ارتفاع برابر ۲۲.۶ و ۱۳.۲ و ۲۷.۹ سانتی‌متر و در ۹ miniZ9 برابر ۲۰.۲ و ۱۵.۵ و ۱۲.۵ سانتی‌متر است (Z9 بلندتر است).
 • تعداد فن‌ها در دستگاه Z9 برابر ۲ و در Z9mini برابر ۱ است.
 • درآمد دستگاه Z9 کمتر از ۳ برابر دستگاه انت ماینر Z9 mini است. درآمد ماهانه دستگاه Z9 ماهانه برابر ۱۵۵ دلار (معادل ۰.۰۴ بیت کوین) و درآمد دستگاه انت ماینر Z9 mini در ماه برابر ۵۴ دلار (معادل ۰.۰۱۳۸ بیت کوین) می‌باشد.
 • میزان نویز و سر و صدای دو دستگاه، برابر ۷۶ دسی‌بل است که این میزان نویز، تا حدودی گوش‌خراش است.
 • تعداد کانکتورهای PCIe در Z9 برابر ۷ و در Z9 mini برابر ۴ است؛ اما تعداد هش بورد (Hash Borad)های هر دو دستگاه، سه تاست.
 • در حالت کلی، کیفیت و کارایی بیت مین انت ماینر Antminer Z9 تفاوت قابل توجهی نسبت به بیت مین انت ماینر Antminer Z9 Mini داشته است.

نقاط قوت بیت مین انت ماینر Antminer Z9 Mini

 • استفاده از الگوریتم Equihash و استخراج ارزهای متنوع
 • درآمد نسبتا خوب ۵۴ دلار در ماه
 • مصرف برق بسیار پایین

نقاط ضعف بیت مین انت ماینر Antminer Z9 Mini

 • قیمت نسبتا زیاد در مقایسه با دستگاه‌های هم‌رده
 • استفاده از یک فن جهت تهویه
 • نویز و سر و صدای نسبتا گوش‌خراش (مانند دستگاه‌ S9j)

 

در حال حاضر خرید و فروش محصول ماینر Antminer Z9 Mini 10ksol/s در سایت کریپتالین با بهترین کیفیت و بهترین قیمت امکان پذیر بوده و با خیال راحت و مطمئن به صورت حضوری یا اینترنتی محصول خود را خریداری نمایید. لطفا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید

توضیحات تکمیلی

وزن 3/5 کیلوگرم
ابعاد 20/2 × 15/5 × 20/2 سانتیمتر
سازنده

سال تولید

2018

الگوریتم

درآمد روزانه (دلار)

4

ارزهای قابل استخراج

, , ,

نرخ هَش (HashRate)

تعداد فن

1

واسط

Ethernet (پورت شبکه)

میزان نویز و صدا (دسی‌بل)

76

توان الکتریکی (وات)

دما (سانتی‌گراد)

5to40

رطوبت (درصد)

5 to 95

نوع تحویل

آنی (موجود)

برند

بیتمین, بیتمین – انتماینر

میانگین امتیاز

5.00

08
( 8 دیدگاه ها )
5 ستاره
100%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%
افزودن نقد و بررسی

8 نقد برای این محصول

 1. توسط پارسا رضایی

  طول عمر این دستگاه چقدره ؟‌

 2. 08

  توسط سلمانی امیر

  پاور این دستگاه خوبه

 3. 08

  توسط سلمانی امیر

  قطعات این دستگاه رو میشه راحت بدست آورد ؟

 4. 08

  توسط سلمانی امیر

  دمای استاندارد برای این دستگاه چقدره ؟

 5. 08

  توسط سلمانی امیر

  این دستگاه رو با برق خونگی هم میشه استفاده کرد ؟

 6. 08

  توسط سلمانی امیر

  گارانتی هم داره ؟

 7. 08

  توسط سلمانی امیر

  طول عمر این دستگاه چقدره ؟‌

 8. 08

  توسط سلمانی امیر

  این محصول کی موجود میشه ؟

 9. 08

  توسط کریپتالین

  مدل Antminer Z9 mini محصول شرکت Bitmain بر اساس الگوریتم Equihash و با ماکزیمم نرخ هش ۱۰ksol/s و توان ۳۰۰W وات، ارزهای Zcash و ZenCash و Hush را استخراج می‌نماید.

منوی اصلی