ماینر MatchX مدل NEO

تماس بگیرید 📞

اکنون موجود نیست؛ اما می‌توانید این محصول را پیش‌خرید کنید

 • ماینر MatchX مدل NEO
 • MatchX NEO، استخراج کننده چند توکن جدید که نوآوری های بزرگ را در مقیاس کوچک به ارمغان می آورد. MatchX NEO ماینر جدید چند توکنی است که اکوسیستم MatchX موجود را با استخراج MXC و DOGE گسترش می دهد.

ماینر MatchX مدل NEO

ماینر MatchX مدل NEO، استخراج کننده چند توکن جدید که نوآوری های بزرگ را در مقیاس کوچک به ارمغان می آورد. MatchX NEO ماینر جدید چند توکنی است که اکوسیستم MatchX موجود را با استخراج MXC و DOGE گسترش می دهد.

 

 • استفاده آسان: ماینر MatchX مدل NEO، از همان روش نصب ساده و سریع استفاده می کند که استفاده از سایر محصولات MatchX را بسیار آسان می کند. ماینر را وصل کنید، کد QR را در اپلیکیشن Datadash اسکن کنید و استخراج را شروع کنید. نصب ماینر MatchX کمتر از ۵ دقیقه طول می کشد.
 • ارزان: ماینر MatchX مدل NEO با قیمت کمی بالاتر از ۵۰۰ یورو، یکی از ارزان ترین ماینرهای بازار است. همراه با مصرف بسیار کم انرژی، MatchX NEO را به یکی از ارزان‌ترین نقاط ورود به دنیای استخراج ارز دیجیتال تبدیل می‌کند.
 • عملکردی: علاوه بر استخراج MXC و DOGE، MatchX NEO همچنین دسترسی به پتانسیل کامل اکوسیستم سهامداری Datadash را فراهم می کند. با آن می توانید از توکن های استخراج شده خود برای دریافت جوایز بالاتر استفاده کنید.
 • ماینر عالی برای مبتدیان و کاربران پیشرفته: این ویژگی‌ها MatchX NEO را به ماینر عالی برای کسانی که می‌خواهند ماینینگ را شروع کنند، علاقه‌مندان به شرکت در اکوسیستم MatchX و کسانی که می‌خواهند بر اساس مشارکت خود در MatchX ایجاد کنند، تبدیل می‌کند. MatchX NEO با ماینرهای موجود M2 Pro رقابت نمی کند و می تواند در کنار آن ها عملکرد بهینه ای داشته باشد. از MatchX NEO برای گسترش بیشتر بازدهی خود در مناطقی که قبلاً با ماینرهای M2 Pro پر شده است، استفاده کنید.
 • به گسترش بیشتر عملکرد شبکه MatchX IoT کمک کنید: MatchX NEO امکانات جدیدی را برای شبکه MatchX IoT به ارمغان می آورد. با استفاده از هر دو فناوری شبکه ۵G و LoRa برای اتصال حسگرها و دستگاه های جدید به شبکه. MatchX NEO همچنین قابلیت خود را به شبکه اضافه می کند تا خدمات صدور گواهینامه جدیدی را فعال کند که می تواند اصالت کالاهای فیزیکی و دیجیتالی را تأیید کند. از محصولات لوکس گرفته تا پروژه‌های NFT، این ویژگی‌های جدید شرکت‌ها و مالکان خصوصی را قادر می‌سازد تا صحت اشیاء خود را تأیید کنند. MatchX NEO با ترکیب این اتصال افزایش یافته با این سرویس گواهی، قابلیت هایی را به ارمغان می آورد که نسل جدیدی از خدمات دقیق تر Track&Trace را فعال می کند.

ماینر MatchX مدل NEO

توضیحات تکمیلی

برند

مچ ایکس

میانگین امتیاز

5.00

01
( 1 نقد و بررسی )
5 ستاره
100%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%
افزودن نقد و بررسی

1 نقد برای این محصول

 1. 01

  توسط کریپتالین

  جهت مشاوره، خرید و اطلاع از قیمت لطفا تماس بگیرید

منوی اصلی