مجموعه مراقبت از پوست کلینیک شماره 3 بسته 3 عددی

تماس بگیرید 📞

ناموجود

 • مجموعه مراقبت از پوست کلینیک شماره 3 بسته 3 عددی

مجموعه مراقبت از پوست کلینیک شماره ۳ بسته ۳ عددی

در این کیت کاربردی سه محصول مهم که سیستم مراقبت از پوست پیشنهادی کلینیک (Clinique) را ارائه می‌دهند، عرضه شده است. یک شوینده صورت، تونر شفاف کننده و کنترل کننده چربی و در نهایت یک ژل آبرسان فاقد چربی. این محصولات در واقع سه مرحله اصلی روتین پوستی را انجام می‌دهند و به کنترل جوش و براق شدن پوست در کنار آبرسانی آن کمک می‌کنند.
پک مراقبت روتین ۳ مرحله‌ای پوست شماره ۳ کلینیک حاوی این صابون مایع است که در یک شستشوی سریع، پوست را از چربی (سبوم اضافی پوست)، آلودگی و ذرات ناخالصی پاک می‌کند. این محصول بدون اینکه باعث خشک شدن یا تحریک پوست شود، آن را تمیز می‌کند. همچنین حاوی ساکارز است که خاصیت آرامش و تسکین‌دهندگی برای پوست دارد.
این تونر با خاصیت شفاف کننده و کنترل چربی پوست برای پوست‌های مختلط تا چرب طراحی شده است. خاصیت لایه‌برداری ملایم محصول باعث می‌شود حالت کسل و خسته‌ی پوست برطرف شده و همچنین سطح و منافذ پوست را از سبوم اضافی (که باعث ایجاد آکنه و جوش‌های سرسیاه می‌شود)، پاک کند.
ژل سبک آبرسان و مرطوب کننده Oil Freeدر فرمولاسیون این ژل از پک مراقبت روتین ۳ مرحله‌ای پوست شماره ۳ کلینیک مانند سایر اجزای پک، از روغن و چربی استفاده نشده تا مشکلی برای پوست چرب و مختلط یا حتی پوست خیلی چرب ایجاد نکند. همچنین بافتی سبک با جذب سریع و راحت دارد که یک هیدراتاسیون شدید ۸ ساعته را ارائه می‌دهد. بدون نگرانی از اینکه به جوش یا آکنه گرفتار شوید، می‌توانید از این مرطوب‌کننده برای متعادل و شاداب کردن پوست صورت خود استفاده کنید.

مشخصات

 • حجم
  100 میلی‌لیتر
 • وزن
  200 گرم
 • ویژگی‌ها
  لایه بردار
 • آبرسان
 • سازگار با پوست‌های
  چرب و مختلط
 • نوع پاک‌کننده
  محلول
 • سایر توضیحات
  این محصول دارای یک صابون مایع 50 میلی لیتری،تونر لوسیون پاک سازی کننده 3 کلینیک برای پوست مختلط تا چرب 100 میلی لیتری،ژل مرطوب کننده دراماتیکالی کلینیک برای پوست مختلط و چرب 30 میلی لیتری می باشد.

توضیحات تکمیلی

برند

کلینیک

اولین نفر برای نوشتن نقد “مجموعه مراقبت از پوست کلینیک شماره 3 بسته 3 عددی” باشید

دیدگاه ها

هنوز نقد و بررسی نشده است.

منوی اصلی