میگر های ولتاژ یونی تی مدل UT516b

تماس بگیرید 📞

 • منبع تغذیه : برق,باتری,

ناموجود

 • میگر های ولتاژ یونی تی مدل UT516b
 • میگر های ولتاژ یونی تی UNI-T UT-516B یا میگر های ولتاژ دیجیتال با 6 دامنه 500 ولت، 1000 ولت، 2500 ولت، 5000 ولت، 10000 ولت و 12000 ولت است.  این دستگاه قابلیت تنظیم دقیق ولتاژ با گام 10٪ در هر محدوده (به جز 12000V) را دارد. داده های اندازه گیری شده توسط این میگر های ولتاژ را می توان در حافظه تستر ذخیره کرد و از طریق کابل USB اختصاصی به کامپیوتر منتقل کرد و یا در زمان واقعی تست به کامپیوتر انتقال داد.دیاکو الکتریک به عنوان عرضه کننده انواع تجهیزات ابزار دقیق، تست و نگهداری تجهیزات صنعتی یونیتی را همراه با خدمات پس از فروش در بازار داخلی تامین و ارائه می کند.

میگر های ولتاژ یونی تی مدل UT516b

میگر های ولتاژ یونی تی UNI-T UT-516B یا میگر های ولتاژ دیجیتال با ۶ دامنه ۵۰۰ ولت، ۱۰۰۰ ولت، ۲۵۰۰ ولت، ۵۰۰۰ ولت، ۱۰۰۰۰ ولت و ۱۲۰۰۰ ولت است.  این دستگاه قابلیت تنظیم دقیق ولتاژ با گام ۱۰٪ در هر محدوده (به جز ۱۲۰۰۰V) را دارد. داده های اندازه گیری شده توسط این میگر های ولتاژ را می توان در حافظه تستر ذخیره کرد و از طریق کابل USB اختصاصی به کامپیوتر منتقل کرد و یا در زمان واقعی تست به کامپیوتر انتقال داد.دیاکو الکتریک به عنوان عرضه کننده انواع تجهیزات ابزار دقیق، تست و نگهداری تجهیزات صنعتی یونیتی را همراه با خدمات پس از فروش در بازار داخلی تامین و ارائه می کند.
دستگاه تستر مقاومت عایقی ، با کارایی بالا و کارکرد آسان، به طور گسترده ای در اندازه گیری،نگهداری تجهیزات و نیروگاه استفاده می شود . نمایشگر ال سی با نور مناسب، قابلیت انتخاب زمانبدندی و اندازه گیری مقایسه ای از مواردی است که موجب محبوبیت این محصول در بین کاربران شده است. دقت بالای اندازه گیری و خطای کم در کل رنج با تکرار پذیری بالا از نقاط قوت این محصول می باشد.
میگر یا تستر عایق دستگاهی است که برای اندازه گیری مقدار مقاومت عایقی کابل، دی الکتریک و یا … مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه معمولا برای اندازه گیری مقاومت های بسیار بزرگ استفاده می شود. به همین دلیل برای اندازه گیری چنین مقاومت های بزرگی نیازمند ولتاژ تزریق بسیار زیاد می باشد که در بعضی از موارد به ولتاژ های ۱۰ الی ۱۲ کیلو ولت مورد نیاز می باشد. در نمونه های با ولتاژ ۱۲ کیلو ولت به بالا اختصارا های پات گفته می شود.

مشخصات

 • ابعاد
  410x342x204mm میلی‌متر
 • وزن
  6500 گرم
 • دامنه جریان AC
  1
 • دامنه جریان DC
  1
 • منبع تغذیه
  برق
 • باتری
 • سایر توضیحات
  ذخیره ی داده ها تا 999 عدد در حافظه دستگاه انتقال داده ها به کامپیوتر از طریق کابل USB جهت تجزیه و تحلیل و آنالیز زمانبندی فواصل سنجش بصورت انتخابی اندازه گیری مقایسه ای درصد خطا پایین و قابلیت تکرار پذیری بالا دارای هشدار داده های خارج از محدوده خاموش شدن خودکار جهت استفاده بهینه در شرایط مختلف پله های تزریق واتاژ500 ولت, 1000 ولت, 2500 ولت, 5000 ولت, 10000 ولت, 12000 ولت نوع اعمال ولتاژ تزریقیولتاژ DC محدوده اندازه گیری ولتاژ ACاز 30 تا 750 ولت محدوده اندازه گیری ولتاژ DCاز 30 تا 1000 ولت قابلیت تستتست PI, تست DAR, اتصال به کامپیوتر, حافظه دار

توضیحات تکمیلی

برند

یونی-تی

افزودن نقد و بررسی

دیدگاه ها

 1. 00

  توسط کریپتالین کریپتالین

  میگر های ولتاژ یونی تی مدل UT516b

  میگر های ولتاژ یونی تی UNI-T UT-516B یا میگر های ولتاژ دیجیتال با ۶ دامنه ۵۰۰ ولت، ۱۰۰۰ ولت، ۲۵۰۰ ولت، ۵۰۰۰ ولت، ۱۰۰۰۰ ولت و ۱۲۰۰۰ ولت است.  این دستگاه قابلیت تنظیم دقیق ولتاژ با گام ۱۰٪ در هر محدوده (به جز ۱۲۰۰۰V) را دارد. داده های اندازه گیری شده توسط این میگر های ولتاژ را می توان در حافظه تستر ذخیره کرد و از طریق کابل USB اختصاصی به کامپیوتر منتقل کرد و یا در زمان واقعی تست به کامپیوتر انتقال داد.دیاکو الکتریک به عنوان عرضه کننده انواع تجهیزات ابزار دقیق، تست و نگهداری تجهیزات صنعتی یونیتی را همراه با خدمات پس از فروش در بازار داخلی تامین و ارائه

منوی اصلی