هدفون بی سیم بوز مدل QuietComfort 45

۹,۴۴۰,۰۰۰ تومان

موجود

 • هدفون بی سیم بوز مدل QuietComfort 45
 • هدفون Bose QuietComfort 45 از طراحی ظاهری مناسبی برخوردار است و از طرح روی گوش استفاده کرده تا بتواند ضمن برخورداری از تناسب و پایداری مناسب، در حذف نویز نیز بهترین عملکرد را داشته باشد.جای تعجب نیست، با توجه به اینکه یکی از بهترین هدفون های بی سیم است که تا کنون عرضه شده است، Bose QuietComfort 45 از طریق بلوتوث متصل می شود. همچنین یک جک 3.5 میلی متری یا 2.5 میلی متری در گوشی چپ برای استفاده سیمی اختیاری در این هدفون وجود دارد.ANC Bose به راحتی در کلاس خود بهترین است. اگرچه هدفون های این شرکت گاهی اوقات با مقاومت ضعیف باد در اطراف میکروفون ها مواجه می شود. این بدان معنی است که در آن شرایط، مجبور بودید برای جلوگیری از صداهای مزاحم محیط، اثر ANC را کاهش دهید. اما باید افزود که QuietComfort 45 در راستای ارتقاء کیفیت، این ضعف را از میان برداشته است. این هدفون ها احتمالاً ترکیبی از پیشرفت ها است که عملکرد بهتر ANC و عمر باتری طولانی تر را به همراه خواهد داشت.اکنون شاهد هستیم که بسیاری از محصولات اخیر این مارک، دارای برنامه خاص خود، Bose Music است که جایگزین برنامه قدیمی اتصال هدفون شده است. این نرم افزار به روزرسانی شده، توانایی تنظیم دقیق باس، میانه ها و سه گانه را دارد و QuietComfort 45 می تواند به سادگی با استفاده از این قابلیت، دارای صدایی عالی باشد. شاید بتوان گفت که برای هدفون های جدید، این ویژگی شخصی سازی می تواند بسیار کارآمد باشد.اگرچه خوشحال خواهیم شد که بوز درایورها خود را در مقایسه با مدل های پیشین، بیشتر تصفیه نماید، اما وقتی صحبت از صدای QuietComfort 45 می شود، می توان انتظار داشت، همانند مدل های قبلی خود عمل نموده و در وضعیتی متعادل و مناسب باشد.
  به نظر می رسد که بوز در حال تولید هدفون های بی سیم جدید QuietComfort است. هدفون های جدید فقط گواهینامه FCC خود را دریافت کرده اند. آنها به عنوان بهترین هدفون لغو کننده صدا در سال 2021 مطرح هستند. در حالت کلی مارک های هدفون در چرخه های دو ساله کار می کنند، بنابراین جای تعجب نیست که Bose هدفون حذف کننده نویز جدید را در 2021 راه اندازی می کند.
 • نوع گوشی : دو گوشی

هدفون بی سیم بوز مدل QuietComfort 45

هدفون Bose QuietComfort 45 از طراحی ظاهری مناسبی برخوردار است و از طرح روی گوش استفاده کرده تا بتواند ضمن برخورداری از تناسب و پایداری مناسب، در حذف نویز نیز بهترین عملکرد را داشته باشد.جای تعجب نیست، با توجه به اینکه یکی از بهترین هدفون های بی سیم است که تا کنون عرضه شده است، Bose QuietComfort 45 از طریق بلوتوث متصل می شود. همچنین یک جک ۳.۵ میلی متری یا ۲.۵ میلی متری در گوشی چپ برای استفاده سیمی اختیاری در این هدفون وجود دارد.ANC Bose به راحتی در کلاس خود بهترین است. اگرچه هدفون های این شرکت گاهی اوقات با مقاومت ضعیف باد در اطراف میکروفون ها مواجه می شود. این بدان معنی است که در آن شرایط، مجبور بودید برای جلوگیری از صداهای مزاحم محیط، اثر ANC را کاهش دهید. اما باید افزود که QuietComfort 45 در راستای ارتقاء کیفیت، این ضعف را از میان برداشته است. این هدفون ها احتمالاً ترکیبی از پیشرفت ها است که عملکرد بهتر ANC و عمر باتری طولانی تر را به همراه خواهد داشت.اکنون شاهد هستیم که بسیاری از محصولات اخیر این مارک، دارای برنامه خاص خود، Bose Music است که جایگزین برنامه قدیمی اتصال هدفون شده است. این نرم افزار به روزرسانی شده، توانایی تنظیم دقیق باس، میانه ها و سه گانه را دارد و QuietComfort 45 می تواند به سادگی با استفاده از این قابلیت، دارای صدایی عالی باشد. شاید بتوان گفت که برای هدفون های جدید، این ویژگی شخصی سازی می تواند بسیار کارآمد باشد.اگرچه خوشحال خواهیم شد که بوز درایورها خود را در مقایسه با مدل های پیشین، بیشتر تصفیه نماید، اما وقتی صحبت از صدای QuietComfort 45 می شود، می توان انتظار داشت، همانند مدل های قبلی خود عمل نموده و در وضعیتی متعادل و مناسب باشد.
به نظر می رسد که بوز در حال تولید هدفون های بی سیم جدید QuietComfort است. هدفون های جدید فقط گواهینامه FCC خود را دریافت کرده اند. آنها به عنوان بهترین هدفون لغو کننده صدا در سال ۲۰۲۱ مطرح هستند. در حالت کلی مارک های هدفون در چرخه های دو ساله کار می کنند، بنابراین جای تعجب نیست که Bose هدفون حذف کننده نویز جدید را در ۲۰۲۱ راه اندازی می کند.

مشخصات

 • اقلام همراه هدفون
  کابل 2.5 میلی‌متری به 3.5 میلی‌متری کابل شارژ USB-C کیف حمل
 • منبع تغذیه هدفون
  باتری
 • عمر باتری
  تا 24 ساعت
 • نوع گوشی
  دو گوشی
 • عمر باتری هدفون در حالت مکالمه
  تا 15 ساعت
 • عمر باتری هدفون در حالت پخش موسیقی
  تا 24 ساعت
 • نسخه بلوتوث
  5.1
 • نوع اتصال
  با سیم
 • بلوتوث
 • امپدانس
  32 اهم
 • ویژگی‌های خاص
  Noise Cancelling Headphone

توضیحات تکمیلی

برند

بوز

color

Black

افزودن نقد و بررسی

دیدگاه ها

 1. 00

  توسط cryptalin

  هدفون بی سیم بوز مدل QuietComfort 45

  هدفون Bose QuietComfort 45 از طراحی ظاهری مناسبی برخوردار است و از طرح روی گوش استفاده کرده تا بتواند ضمن برخورداری از تناسب و پایداری مناسب، در حذف نویز نیز بهترین عملکرد را داشته باشد.جای تعجب نیست، با توجه به اینکه یکی از بهترین هدفون های بی سیم است که تا کنون عرضه شده است، Bose QuietComfort 45 از طریق بلوتوث متصل می شود. همچنین یک جک ۳.۵ میلی متری یا ۲.۵ میلی متری در گوشی چپ برای استفاده سیمی اختیاری در این هدفون وجود دارد.ANC Bose به راحتی در کلاس خود بهترین است. اگرچه هدفون های این شرکت گاهی اوقات با مقاومت ضعیف باد در اطراف میکروفون ها مواج

منوی اصلی