خرید از سایت (۵)

سفارش‌های تهران عموما از طریق پیک ارسال می‌شوند و سفارش‌های شهرستان عموما با تیپاکس. هزینه ارسال دستگاه‌ها رایگان است.

دستگاه‌ها در انبار «کرج» نگهداری شده و پس از ثبت سفارش، باید از انبار شرکت به دفتر مرکزی ارسال شوند. از طرف دیگر تعداد سفارش‌هایی که روزانه دریافت می‌شوند بالا بوده و امکان سرویس‌دهی به مراجعین حضوری وجود ندارد. بنابراین جهت جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان و جلوگیری از ایجاد وقفه در تکمیل سفارش‌های مشتریان، خریدها تنها به صورت اینترنتی انجام می‌شوند. با اینحال مشتریانی که تمایل دارند دستگاه‌ها را به صورت حضوری دریافت و تست کنند، می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، در قسمت یادداشت‌های سفارش، قید کنند که تحویل به صورت حضوری انجام می‌گیرد. در چنین شرایطی، پس از ارسال دستگاه‌های خرید شده از انبار به دفتر مرکزی، با مشتری تماس گرفته می‌شود تا جهت تست و تحویل دستگاه‌ها مراجعه کنند.

دستگاه‌های سفارشی با سرمایه‌ی مشتری خریداری شده‌اند و هزینه انبارداری نیز به آنها تعلق نمی‌گیرد؛ زیرا به محض دریافت سفارش‌ها، دستگاه‌ها به مشتری تحویل داده می‌شوند (و یا به صورت رایگان ارسال می‌شوند). دستگاه‌های موجود، با نرخ روز قیمت دستگاه محاسبه می‌شود. به علاوه، دستگاه‌های موجود با سرمایه‌ی شرکت خریداری شده و در انبار نگهداری می‌شود بنابراین هزینه به اصطلاح «خواب سرمایه» به قیمت کارخانه‌ای افزوده می‌شود.

هدف ما فروش کالاهای باکیفیت، اصل و کارخانه‌ای است. قیمت و شرایط فروش کالاهای سفارشی، مطابق قیمت و شرایط فروش کارخانه سازنده دستگاه است. کریپتالین از هیچ منبع غیرمستقیم (ریسلر)، سایت‌های خرید و فروش (علی بابا، دیوار و …) خرید نمی‌کند. هیچ دستگاه کارکرده (حتی اگر کم کارکرد باشد)، ریفربیشد (بازسازی شده) و ریپک به عنوان دستگاه آکبند به مشتری تحویل داده نخواهد شد. در توضیح تمام دستگاه‌های کارکرده و بازسازی شده، این مطلب ذکر شده است. در نتیجه تنها معیار ما برای قیمت‌گذاری، قیمت کارخانه و شرایط فروش کارخانه می‌باشد.

جهت خریدهای بیش از ۵۰ میلیون تومان یا جهت خرید با چند کارت بانکی مختلف، وارد حساب کاربری خود شده و از قسمت «کیف پول من» اقدام به شارژ حساب کاربری خود نمایید. پس از شارژ حساب کاربری از چند کارت مختلف، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

Load More

منوی سایت