پیگیری و رهگیری سفارش

 

پیگیری سفارش

مشتری پس از ثبت سفارش ایمیل و پیامکی مبنی بر ثبت سفارش دریافت خواهد کرد. این پیامک به معنی ثبت نهایی سفارش نیست و صرفا پرداخت و ثبت سفارش مشتری را اعلام می نماید. تمامی مراحل سفارش در پنل کاربری شما قابل مشاهده است.

  • سفارش لغو شده است: در صورت مشاهده این پیام می‌بایست شماره شبا و شماره کارت بانکی خود را به شماره ۰۹۹۳۱۸۵۱۱۵۹ واتساپ، تلگرام و یا پیامک نمایید و یا از طریق تماس با شماره ۷۷۶۱۶۹۵۴ – ۷۷۶۱۶۹۵۵ اعلام نمایید. اطلاعات مورد نیاز برای عودت وجه: نام و نام خانوادگی – شماره سفارش – شماره شبا و کارت بانکی
  • سفارش در حال انجام است: لطفا تا مشاهده سفارش تکمیل شد صبر نمایید (با توجه به اینکه تعدادی از تامین کنندگان در سایر شهرستان‌ها و یا خارج از کشور هستند ممکن است از زمان ثبت سفارش تا دریافت کالا چند روز که معمولا ۴ تا ۷ روز است طول بکشد)
  • سفارش تکمیل شده است: در صورتی که پیام تکمیل سفارش را دریافت کردید و یا در پنل کاربری مشاهده نمودید در صورتی که ساکن مناطق ۲۲ گانه باشید تماس و یا پیامکی برای تایید حضور برای تحویل سفارش دریافت خواهید کرد. در صورتی که ساکن سایر نقاط کشور باشید پیامک بارنامه از طرف شرکت‌های تیپاکس و ماهکس یا سایر شرکتها دریافت خواهید کرد که شامل یک لینک رهگیری سفارش و یا کد رهگیری مرسوله است که از این طریق محل سفارش خود را می‌توانید پیگیری کنید.

رهگیری سفارش

برای رهگیری سفارش از طریق جستجوی شماره مرسوله و یا لینک داخل پیامک استفاده نمایید.

منوی اصلی