چراغ دیواری هوشمند باسئوس مدل Sunshine Series

تماس بگیرید 📞

 • منبع انرژی : باتری

ناموجود

 • چراغ دیواری هوشمند باسئوس مدل Sunshine Series
 • منبع انرژی : باتری
خالی کردن

چراغ دیواری هوشمند باسئوس مدل Sunshine Series

کمپانی Baseus با ساخت چراغ Sunshine این امکان را برای کاربر به وجود آورده تا بتواند در فضا های تاریک به راحتی مسیر خود را پیدا کند و عملکرد بسیار شگفت انگیزی دارد.
بر روی بدنه این محصول یک سنسور قرار دارد که قادر است چندین کار را انجام بدهد تا کار آمد بودن خود را ثابت بکند. در قسمت پشتی این محصول یک کلید فیزیکی قرار دارد که سه حالت خاموش ، روشن و اتوماتیک دارد که وظیفه خاموش و روشن کردن آن مشخص می باشد اما حال به حالت اتوماتیک آن می پردازیم. در این حالت چراغ چندین رفتار متفاوت از خود نشان می دهد. اگر چراغ در فضایی روشن قرار داشته باشد و ناگهان محیط تاریک بشود به صورت خود به خود روشن می شود تا به راحتی بتوانید آن را پیدا بکنید و دنبال آن نگردید.
اگر چراغ Baseus یک مدت در مکان تاریک قرار بگیرد خود به خود خاموش می شود تا از مصرف باتری آن جلوگیری شود و با کوچک ترین حرکت در مقابل آن دوباره روشن می شود تا راه را به شما نشان بدهد. زمانی که این محصول در دست شما باشد و در حال حرکت در محیط تاریک باشید به هیچ عنوان خاموش نمی شود تا به راحتی به کار خود برسید. این محصول همان طور که در محیط تاریک بعد یک مدت خاموش می شود ، در محیط های روشن هم همین رفتار رااز خود نشان می دهد و بعد از مدتی خاموش می شود.
تاریکی که در توضیحات بالا ذکر شده ، تاریکی مطلق می باشد و در غیر این صورت عملکرد سنسور کمی ضعیف تر می شود. به همراه این محصول یک پایه مگنتی هم قرار دارد که می توانید آن را در هر مکانی نصب بکنید و بعد چراغ را به آن متصل بکنید و به دلیل مگنتی بودن به راحتی می توانید چراغ را در مواقع نیاز از آن جدا بکنید. این محصول دارای یک باتری داخلی ۵۰۰ میلی آمپری بوده که قادر است مدت زمان بسیار زیادی را به همراه شما باشد و زمانی که شارژ آن به اتمام برسد می توانید از طریق پورت تایپ سی قرار گرفته در انتهای آن ، چراغ را شارژ بکنید.
جنس بدنه این چراغ از پلاستیک + ABS بوده که وزن آن را بسیار کاهش داده است. ابعاد این محصول معادل ۳۹x40x164میلی متر بوده و به دلیل وزن ۸۲ گرمی که دارد می توانید آن را در هر جایی به همراه خود داشته باشد. چراغ Baseus Sunshine دارای زاویه ای می باشد که آن را از سادگی خارج کرده و باعث شده تا فضای بیشتری را روشن بکند.

مشخصات

 • ابعاد
  3.9x4x16 سانتی‌متر
 • وزن
  80 گرم
 • جنس بدنه
  ABS+PC
 • منبع انرژی
  باتری
 • سایر توضیحات
  دارای سنسور های نور و حرکت / دارای پایه نگه دارنده مگنتی /ظرفیت باتری داخلی : 500 میلی آمپر / دارای تراشه هوشمند محافظت در برابر شارژ بیش از حد و تخلیه شارژ

توضیحات تکمیلی

برند

باسئوس

color

آفتابی, سفید, مهتابی

اولین نفر برای نوشتن نقد “چراغ دیواری هوشمند باسئوس مدل Sunshine Series” باشید

دیدگاه ها

هنوز نقد و بررسی نشده است.

منوی اصلی