مقالات آموزشی

بهترین ماینرهای ارز دیجیتال در سال 2023

بهترین ماینرهای ارز دیجیتال در سال 2023

بهترین ماینرهای ارز دیجیتال در سال 2023 (سخت افزار)

آیا به دنبال ورود به استخراج ارزهای دیجیتال در سال 2023 هستید؟ اگر چنین است، باید مطمئن شوید که روی سخت افزار مناسب سرمایه گذاری می کنید. در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به برترین ماینرهای ارزهای دیجیتال در سال 2023 و آنچه که آنها را از رقبا متمایز می کند.

Bitmain Antminer S19 Pro

Bitmain Antminer S19 Pro یکی از قدرتمندترین ماینرهای ارزهای دیجیتال در بازار است. با هش ریت تا 110 TH/s، می‌تواند بیت‌کوین، بیت‌کوین کش و سایر ارزهای دیجیتال را به راحتی استخراج کند. S19 Pro همچنین دارای بهره وری انرژی 29.5 J/TH است که آن را به یکی از کارآمدترین ماینرهای موجود تبدیل می کند.

MicroBT Whatsminer M30S++

MicroBT Whatsminer M30S++ یکی دیگر از بهترین ماینرهایی است که برای استخراج کنندگان جدی ارزهای دیجیتال عالی است. هش ریت آن تا 112 TH/s و بازده انرژی 31 J/TH است که باعث می‌شود کمی کارآمدتر از S19 Pro باشد اما همچنان بسیار قدرتمند است. M30S++ همچنین با در نظر گرفتن کاهش نویز طراحی شده است و آن را به انتخابی عالی برای ماینرهای خانگی تبدیل می کند که نمی خواهند مزاحم همسایگان خود شوند.

Innosilicon A11 Pro

Innosilicon A11 Pro یک ماینر نسبتا جدید در بازار است، اما در حال حاضر موجی در جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. با نرخ هش تا 2000 MH/s و بازده انرژی 55 J/MH، برای استخراج‌کنندگانی که می‌خواهند اتریوم کلاسیک یا سایر کوین‌های قابل استخراج توسط GPU استخراج کنند، انتخابی عالی است. A11 Pro همچنین دارای طراحی جمع و جور است.

Canaan AvalonMiner 1246

Canaan AvalonMiner 1246 یک ماینر قابل اعتماد و کارآمد است که برای ماینرهایی که می خواهند عملکرد و قیمت را متعادل کنند عالی است. هش ریت آن تا 90 TH/s و بازده انرژی 38 J/TH است که باعث می‌شود کمی از S19 Pro و M30S++ قدرتمندتر باشد اما نسبت به سایر گزینه‌ها کارآمدتر است. AvalonMiner 1246 همچنین با در نظر گرفتن دوام طراحی شده است، با ساختاری قوی که می تواند در برابر سختی های استخراج مداوم مقاومت کند.

وقتی صحبت از استخراج ارزهای دیجیتال به میان می آید، سرمایه گذاری روی سخت افزار مناسب می تواند تفاوت را ایجاد کند. Bitmain Antminer S19 Pro، MicroBT Whatsminer M30S++، Innosilicon A11 Pro و Canaan AvalonMiner 1246 همه گزینه‌های عالی هستند که بسته به نیاز شما نقاط قوت متفاوتی را ارائه می‌دهند. چه یک ماینر خانگی یا یک ماینر در مقیاس بزرگ باشید، این ماینرها می توانند به شما کمک کنند در دنیای پرسرعت استخراج ارزهای دیجیتال رقابتی بمانید.

 

author-avatar

درباره کریپتالین Cryptalin Team 2

ما، تعدادی فارغ التحصیل رشته‌های دانشگاهی هستیم که فعالیت‌های متنوعی در زمینه‌های کامپیوتر، الکترونیک و مکاترونیک (شامل تدریس در دانشگاه، طراحی و ساخت تجهیزات الکترونیکی، طراحی و ساخت انواع ربات، تعمیرات تجهیزات الکترونیکی، انجام پروژه های متعدد برقی و تاسیساتی در صنایع مختلف، خدمات نرم‌افزاری، برنامه‌نویسی و مشاوره و …) داشته‌ایم. هدف ما در کریپتالین، ارائه خدمات مهندسی و تأمین تجهیزات مورد نیاز صنعت کریپتوکارنسی و ارایه مشاوره های کاربردی است.

دیدگاهتان را بنویسید