اخبار ارزهای دیجیتال

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال مجددا به 1 تریلیون دلار بازگشت

 بیت کوین هر هفته بالا می رود

 بیت کوین هر هفته بالا می رود

ارزش بازار ارزهای دیجیتال تقریباً به 1 تریلیون دلار رسیده است، زیرا اتریوم کلاسیک 33 درصد افزایش یافته است و بیت کوین به بالاترین سطح هفتگی رسیده است.

بیت کوین پس از اصلاح جزئی دیروز به صعود ادامه داد و به بالای 21500 دلار جهش کرد تا یک سقف هفتگی جدید را ثبت کند. آلت‌کوین‌ها سبز هستند و ETH که یک پیک ماهانه و سایر افزایش‌های قابل‌توجه را از Solana، Polkadot، MATIC، BNB ترسیم می‌کند.

بیت کوین بالای 21 هزار دلار است

هفت روز گذشته برای ارز دیجیتال اصلی خوب نبود. این دارایی قبلاً با قیمت 22000 دلار رد شد و به تدریج ارزش خود را از دست داد.

 

وقتی ایالات متحده اعداد جدید را اعلام کرد، وضعیت در اواسط هفته بدتر شد. بیت کوین با نوسانات فوری واکنش نشان داد و به زیر 19000 دلار سقوط کرد و به پایین ترین سطح هفتگی رسید.

 

با این حال، اندکی بعد بهبودی خود را آغاز کرد و چند روز بعد به مرز 20000 دلاری رسید. کمی طول کشید اما در نهایت سطح مورد نظر را پس گرفت و به صعود ادامه داد.

 

پس از توقف قیمت 21000 دلار دیروز، گاوها به صحنه بازگشتند و بیت کوین را به بالای آن سطح هل دادند. در حال حاضر، بیت کوین پس از ثبت یک سقف هفتگی جدید، کمی بالاتر از 21500 دلار است.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال مجددا به 1 تریلیون دلار بازگشت | کریپتالین |

اتریوم، پیشگام در مسیر رشد

همانطور که می بینیم، کوین های جایگزین امروز به خوبی در منطقه سبز به سر می برند. اتریوم با افزایش 14 درصدی در یک روز در این مسیر پیشتاز است. گفتنی است که اتر (ETH) ساعتی قبل به بالای 1400 دلار هم رسید که یک رکورد ماهانه جدید به شمار می رود.

امروز افزایش قیمت در میان رمزازهای بزرگی چون بایننس کوین، ریپل، کاردانو، سولانا و دوج کوین نیز به همین شکل مشاهده می شود. در این میان، پالیگان (10.26%)، آوالانچ (13.10%) و ایپ کوین (10.5%) رشدی دورقمی را شاهد بوده اند.

اتریوم کلاسیک با 33 درصد افزایش در مقیاس روزانه یکی از بهترین عملکردها را در میان آلتکوین های دارای ارزش بازار کمتر از خود نشان داده است. ETC اکنون با قیمتی نزدیک به 20 دلار معامله می شود.

در حالی که بسیاری از آلتکوین‌های دیگر هم رشد قابل‌توجهی را ترسیم می‌کنند، ارزش بازار کل دارایی های رمزنگاری شده بیش از 60 میلیارد دلار افزایش یافته و به مرز 1 تریلیون دلار نزدیک شده است.

منبع: cryptopotato

 

  • برای اطلاع بیشتر از قیمت و مشاوره با شماره ۲۸۴۲۸۹۳۴ و ۷۷۶۱۶۹۵۴ تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید