گلدمن ساکس به معاملات آتی بیت کوین می‌پیوندد و روند صعودی را نشان می‌دهد

گلدمن ساکس به معاملات آتی بیت کوین می‌پیوندد و روند صعودی را نشان می‌دهد

درحالی‌که بیت کوین و اتریوم از حمام خون اخیر و سقوط وام‌دهندگان و VC نای رمز ارزی در رنج به سر می‌برند، گلدمن ساکس وارد معاملات آتی بیت کوین شد. بانک سرمایه‌گذاری جهانی پیشرو، فرصتی را که این طبقه دارایی ارائه می‌دهد شناسایی کرد و اولین معامله خود از معاملات آتی بیت کوین در آسیا را اجرا کرده است.

این معامله توسط GFI Securities، یکی از شرکت‌های تابعه ارائه‌دهنده کارگزاری BGC Partners، انجام شد. معامله بلاک معاملات آتی بیت کوین، نقطه عطفی برای دارندگان بیت کوین است زیرا این اولین موقعیتی بود که قراردادهای آپشن بیت کوین گروه CME در بازار آسیا معامله‌شده است.

برد هاول، مدیرعامل BGC در آسیا و اقیانوسیه، نسبت به همکاری با گلدمن ساکس خوش‌بین است. از هاول نقل‌شده است که گفت:

“این تراکنش نشان‌دهنده تعهد مستمر BGC به گسترش پذیرش رمزارزها و همکاری با طرف‌های همتای جهانی ما در توسعه این طبقه دارایی به‌سرعت در حال تکامل است.”

درحالی‌که شرکت‌های سرمایه‌گذاری رمز ارزی و VC ها از ارزهای دیجیتال و ریسک معرفی‌شده توسط این طبقه دارایی در سبد سرمایه‌گذاران عقب‌نشینی می‌کنند، گلدمن ساکس به بیت کوین علاقه نشان داده است. در دسامبر 2021، گلدمن پیشگام استفاده از بیت کوین به‌عنوان وثیقه برای ارائه وام به مؤسسات بوده است.

نمودار قیمت بیت کوین نیز شکل‌گیری یک الگوی مثلثی را نشان می‌دهد. پس از تثبیت مداوم در هشت هفته گذشته، قیمت بیت کوین از رکود بهبودیافته است. هدف روند صعودی در رالی قیمت، 28604 دلار است. انتظار می‌رود قیمت بیت کوین به روند صعودی خود ادامه دهد.

 

  • برای اطلاع بیشتر از قیمت و مشاوره با شماره 28428934 و 77616954 تماس حاصل فرمایید.

 

منبع: coinquora

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=79984

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی