اخبار ارزهای دیجیتال

تحلیل روز کاردانو

Macro Guru Raoul Pal Says He’s Accumulating New Crypto Asset in Addition to Bitcoin and Ethereum

قیمت کاردانو از روز 23 آگوست تاکنون در حال افزایش بوده است و اکنون نشانه هایی از ریزشی قریب الوقوع را نشان می دهد. برای از بین بردن این دیدگاه نزولی، ADA باید به بالاترین سطح قیمت ثبت شده خود برسد.

قیمت کاردانو از 21 آگوست سه سقف بالاتر و چهار کف قیمت بالاتر ایجاد کرده است. اتصال این نقاط نوسانی با استفاده از خطوط روند، شکل گیری یک الگوی کنج افزایشی را نشان می دهد. این الگوی تکنیکال نزولی است و شکست خط روند پایینی، 18٪ کاهش تا مرز 2.29 دلار را پیش بینی می کند که با اندازه گیری فاصله بین اولین سقف نوسانی و اولین کف نوسانی و افزودن به نقطه شکست تعیین می شود.

نمودار کاردانو - تحلیل تکنیکال کاردانو؛ یک شنبه 14 شهریور

نمودار کاردانو - تحلیل تکنیکال کاردانو؛ یک شنبه 14 شهریور

با این حال، این سقوط به دلیل وجود سطوح حمایتی متعدد، سریع اتفاق نخواهد افتاد. کاهش قیمت ابتدا با مانع تقاضای موجود در تراز 2.47 دلار مواجه می شود که با شکستن آن قیمت کاردانو تا 2.38 دلار کاهش می یابد. در حالی که به احتمال زیاد فشار فروش در اینجا کم می شود، سرمایه گذاران باید منتظر لمس مجدد تراز 2.29 دلار باشند. تا زمانی که ADA بالاتر از خط روند پایینی این گوه صعودی باقی بماند، گاوها احساس ترس نخواهند داشت. اگر مرز بالایی این الگوی تکنیکال شکسته شود، نشان دهنده تجدید حیات خریداران خواهد بود. با این حال، این دیدگاه نزولی تنها پس از آنکه ADA رکورد جدید خود را بالای مرز 3.11 دلار ثبت کند باطل می شود. در چنین حالتی، قیمت کاردانو ممکن است به 3.37 دلار برسد که با سطح فیبوناچی اکستنشن 161.8% انطباق دارد.

منبع: fxstreet

دیدگاهتان را بنویسید