ایردراپ BATH$

بازی‌های بلاکچینی پتانسیل لازم برای دگرگون کردن صنعت گیمینگ را دارند؛ بازی‌هایی که با بهره‌گیری از فناوری بلاکچین، امکان کنترل دارایی‌های درون بازی را به کاربران خود می‌دهند. در چنین فضایی، کاربرانی که پول خود را در این بازی‌ها خرج می‌کنند یا در جهان مجازی (Metaverse) بازی‌های مجانی فعالیت می‌کنند، می‌توانند مالک آیتم‌های بازی باشند و آن‌ها را با اختیار خود، خرید و فروش کنند.

ایردراپ BATH$ | کریپتالین ₿ |

«Battle Hero» نام یک بازی مبتنی بر بلاکچین است که کاربران می‌توانند با انجام آن، علاوه‌بر سرگرم شدن و لذت بردن از آن، درآمدهایی را هم کسب کنند؛ این نوع از بازی‌ها با نام «Play To Earn» شناخته می‌شوند. هدف Battle Hero، این است تا با بهره‌گیری از NFTها یک فضای جدیدی را ایجاد کند تا گیمرها بتوانند با گذراندن وقت بیشتر در آن، درآمد بیشتری را هم به‌دست آورند. از این رو برای بازی Battle Hero، لیگ‌ها، انواع محتلفی از تورنومنت‌ها و رویداها در نظر گرفته شده است که می‌تواند گیمرها را به سمت خود جذب کند.

ایردراپ BATH$ | کریپتالین ₿ |

کاربران می‌توانند گنجینه‎‌هایی که در پلتفرم این بازی طراحی شده است را باز کنند و از این طریق صاحب NFTهای جدید شوند؛ هر کدام از این NFTها، مربوط به یک شخصیت هستند که به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند. کاربران می‌توانند به‌صورت دلخواه، این NFTها را در بازار طراحی شده در این پلتفرم، خرید و فروش کنند. علاوه‌بر این، امکان سهام ‌گذاری NFTها برای پلتفرم Battle Hero در نظر گرفته شده است و کاربران می‌توانند از این طریق هم سودهایی را کسب کنند.

با وجود امکاناتی که برای Battle Hero در نظر گرفته شده است، این پلتفرم، تنها یک بازی به‌حساب نمی‌آید؛ پلتفرم Battle Hero تمامی انتظاراتی را یک کاربر می‌تواند از بازی مبتنی بر NFT داشته باشد را برآورده کند.

ایردراپ BATH$ | کریپتالین ₿ |

به‌لطف همکاری با شرکت «یونیتی» (Unity) و استفاده از فناوری ساخت بازی‌های سه‌بعدی آن، بیش از  ۵,۰۰۰ ترکیب مختلف از شخصیت‌ها و سلاح‌ها در پلتفرم Battle Hero وجود دارد که میزان عرضۀ آن‌ها هم متفاوت است. همچنین قرار است تیم توسعه Battle Hero در نسخۀ آخر این بازی، ۵ نقشه مختلف را هم به آن اضافه کند.

در حال حاضر تنها ۲۰ شخصیت قهرمان در بازی Battle Hero ساخته شده است که از لحاظ کمیابی به ۶ دستۀ Legendary ،Epic ،Rare ،Low Rare ،Common و Mythic تقسیم می‌شوند. در این میان کمیاب‌ترین قهرمانان در دسته Mythic قرار می‌گیرند و ارزش آن‌ها از دیگر قهرمانان این بازی، بیشتر است.

ایردراپ BATH$ | کریپتالین ₿ |

توکن اصلی در بازی Battle Hero، با نماد «BATH» نشان داده می‌شود که با دو استاندارد ERC-20 و BEP-20 ساخته شده است. عرضۀ کل این توکن، برابر با یک میلیارد است که در طی ۵ سال توزیع می‌شود. در این بازی، یک توکن دیگر با نام «PE» هم وجود دارد که کاربرد آن محدود به داخل پلتفرم Battle Hero است؛ این توکن در صرافی‌ها لیست نمی‌شود و قیمت آن همیشه ۰.۲ برابر قیمت توکن BATH$ خواهد بود یا به‌عبارتی:

۱ $PE = 0.2 $BATH

کاربرد توکن PE$، به‌دست آوردن توکن BATH$ در صرافی داخل پلتفرم بازی است. علاوه‌براین تیم Battle Hero قرار است در آینده، امکان استفاده از توکن PE$ برای خرید آیتم‌های مختلف درون بازی و تغییر ظاهر شخصیت‌های بازی را فراهم کند.

ایردراپ BATH$ | کریپتالین ₿ |

در برنامۀ ایردراپ Battle Hero، توکن‌های BATH$ میان ۲۵۰ نفر از برندگان تقسیم می‌شود. زمان شرکت در این ایردراپ، روز چهارشنبه ۲۱ مهرماه به پایان می‌رسد. پس از پایان این ایردراپ، به افرادی که برنده شده باشند، از طریق ایمیل اطلاع‌رسانی خواهد شد. البته این فرآیند ممکن است تا ۲۴ ساعت طول بکشد.

برای شرکت در این ایردراپ لازم است تا فعالیت‌های ساده‌ای مانند دنبال کردن شبکه‌های اجتماعی پروژه Battle Hero و به اشتراک گذاشتن پست‌های آن، انجام شود. برای شروع این فعالیت‌ها می‌توانید از لینک دعوت زیر استفاده کنید:

https://wn.nr/Qj3mMk

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویدادهای مربوط به پروژۀ Battle Hero، می‌توانید به لینک‌های زیر مراجعه کنید:

https://twitter.com/battleheroBSC

https://t.me/battlehero_official

https://www.instagram.com/battlehero.io

ایردراپ BATH$ | کریپتالین ₿ |

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=59281

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی