«بلین متاورس» (Blin Metaverse) نام یک پروژه جدید است که همان‌طور که از نام آن هم می‌توان حدس زد، قصد دارد تا یک «متاورس» یا یک جهان مجازی را ایجاد کند. بلین متاورس، یک پلتفرم غیرمتمرکز و جامع را برای اجرای انواع برنامه‌های مبتنی بر توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFT) را فراهم می‌کند. در این پلتفرم بخش‌های مختلفی برای خرید و فروش انواع NFT، مبادله توکن‌ها، فراهم کردن نقدینگی برای استخرها، سهام‌گذاری ارزهای دیجیتال و استخراج NFT در نظر گرفته شده است.

ایردراپ BLIN$ | کریپتالین ₿ |

با توجه به این‌که بلین متاورس یک پلتفرم غیرمتمرکز است، برای انجام مبادلات در آن از سیستم بازارساز خودکار (AMM) استفاده شده است؛ در این روش نقدینگی لازم برای هر جفت معاملاتی با استفاده از قرارداد‌های هوشمند انجام می‌گیرد و نیازی به وجود واسطه نیست.

ایردراپ BLIN$ | کریپتالین ₿ |

توکن بومی این پلتفرم، با نماد «BLIN» نمایش داده می‌شود و عرضه کل آن برابر با ۴۲ میلیون است. از آنجائی که پلتفرم Blin Metaverse بر روی شبکه هوشمند بایننس (BSC) ساخته شده است، توکن BLIN$ دارای استاندارد BEP-20 است.

بلین متاورس در برنامه ایردراپ خود قصد دارد تا به تعدادی از شرکت‌کنندگان، جوایزی را به شکل NFT و دلار (USDT) هدیه دهد. فعالیت‌های در نظر گرفته شده برای این ایردراپ، بسیار ساده هستند و زمان زیادی را از شرکت‌کنندگان نمی‌گیرد. اگر شما هم قصد شرکت در این ایردراپ را دارید، می‌توانید از لینک دعوت زیر استفاده کنید:

https://wn.nr/QpLDHt

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید صفحه مربوط به این پروژه را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

https://twitter.com/BlinMetaverse

https://t.me/Blin_Metaverse

ایردراپ BLIN$ | کریپتالین ₿ |

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=57811

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی