صرافی‌های غیرمتمرکز (DEXs) نوع جدیدی از صرافی‌ها هستند که امکان خرید و فروش ارز دیجیتال به‌صورت نظیر به نظیر و بدون نیاز به یک واسطه را فراهم می‌کنند. پلتفرم صرافی‌های غیرمتمرکز بر روی شبکه بلاکچین راه‌اندازی می‌شوند و تراکنش‌های آن‌ها با استفاده از قرادادهای هوشمند انجام می‌گیرد؛ اتریوم به‌عنوان اولین شبکۀ بلاکچینی که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند، بزرگ‌ترین میزبان صرافی‌های غیرمتمرکز است. با این‌حال به دلیل بالا بودن کارمزدهای شبکه اتریوم، پلتفرم‌های جدید بیشتر به‌سوی بلاکچین‌های دیگر با کارمزد پایین‌تر، روی می‌آورند؛ شبکۀ پالیگان و زنجیرۀ هوشمند بایننس (BSC) از جمله بلاکچین‌هایی هستند که بستر مناسبی را برای صرافی‌های غیرمتمرکز ایجاد کرده‌اند. در حال حاضر تعداد زیادی از صرافی‌های متمرکز وجود دارند که هر کدام بر روی یک یا چند شبکه بلاکچین مشخص فعالیت می‌کنند. «بنک‌ریپل» (Bank Ripple) یکی از صرافی‌های غیرمتمرکزی است که به‌تازگی معرفی شده است و پتانسیل زیادی برای رشد دارد.

ایردراپ BRP$ | کریپتالین ₿ |

بنک‌ریپل یک صرافی‌غیرمتمرکز است که بر روی شبکه ریپل راه‌اندازی شده است. اکوسیستم بنک‌ریپل شامل صرافی غیرمتمرکز، والت و بازار NFT می‌شود. پلتفرم بنک‌ریپل به‌شکل ساده‌ای طراحی شده است و همه کاربران به‌راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند. ضمن این‌که بنک‌ریپل، امکان انجام تراکنش‌ها با امنیت بالا را برای کاربران فراهم می‌کند.

استفاده از شبکه ریپل، امکان خرید و فروش و انتقال ارزهای دیجیتال در پلتفرم بنک‌ریپل را با سرعت بالا و همچنین کارمزد پایین، فراهم می‌کند.

ایردراپ BRP$ | کریپتالین ₿ |

کاربران می‌توانند در بازار NFT پلتفرم بنک‌ریپل، آیتم‌های دیجیتالی مختلف را خرید و فروش کنند و کلکسیونی از آثار هنری را برای خود جمع‌آوری کنند. همچنین توسعه‌دهندگان بازی‌ها می‌توانند از طریق پیش‌فروش آیتم‌ها و آثار دیجیتالی در پلتفرم بنک‌ریپل درآمدهایی را به‌دست آورند. کاربران می‌توانند با خرید این آیتم‌ها در رقابت‌های موجود در اکوسیستم بازی‌ها شرکت کنند و شانس پیروزی خود در نبردها را افزایش دهند.

ایردراپ BRP$ | کریپتالین ₿ |

توکن مربوط به پلتفرم بنک‌ریپل، با نماد «BRP» نمایش داده می‌شود و مقدار عرضۀ کل آن برابر با یک میلیارد عدد است. بنک‌ریپل قرار است تعدادی از توکن‌های BRP$ خود را میان ۴,۰۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان ایردراپ، توزیع کند. شرکت‌کنندگان می‌توانند به‌ازای هر فعالیتی که انجام می‌دهند ۲۰۰ توکن BRP$ و به‌ازای هر دعوت از دوستان خود برای شرکت در ایردراپ، ۱۰۰ توکن BRP$ را ذخیره کنند؛ درصورتی‌که شرکت‌کنندگان در لیست ۴,۰۰۰ نفری برندگان ایردراپ قرار بگیرند، می‌توانند توکن‌های خود را دریافت کنند.

اگر شما هم قصد شرکت در این ایردراپ را دارید، می‌توانید فعالیت‌های خود را با کلیک بر روی لینک زیر آغاز کنید:

https://wn.nr/gJZs5U

ایردراپ BRP$ | کریپتالین ₿ |

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه و دنبال کردن اخبار آن، می‌توانید به صفحه بنک‌ریپل در شبکه‌های اجتماعی مختلف، مراجعه کنید:

https://twitter.com/BankRipple_BRP

https://t.me/BankRipple

https://www.facebook.com/BankRipple.BRP

https://www.instagram.com/bank_ripple/

 

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=59782

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی