ایردراپ ERP$

با گسترش بازار ارزهای دیجیتال، محصولات و امکانات متنوعی هم برای این نوع از دارایی‌ها طراحی شده‌اند؛ بعضی ازاین پلتفرم‌ها برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال طراحی شده‌اند، بعضی برای کسب سود و حتی تعدادی از آن‌ها برای وام‌دهی ارزهای دیجیتال ساخته شده‌اند. با این حال، این محصولات و امکانات تنها به همین چند مورد‌ محدود نمی‌شود و برنامه‌های مختلف دیگری را هم در بر می‌گیرد. برای مثال پلتفرم‌های مختلفی برای پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال به‌وجود آمده‌اند. در چنین پلتفرم‌هایی، کاربران با توجه به میزان ریسک خود می‌توانند مقادیری را به‌عنوان وثیقه در اختیار پلتفرم قرار دهند و پیش‌بینی خود از قیمت ارز دیجیتال مورد نظر خود را اعلام کنند؛ درصورتی‌که پیش‌بینی آن‌ها درست باشد، وثیقه خود را همراه با سود دریافت می‌کنند، اما اگر پیش‌بینی آن‌ها نادرست باشد، وثیقۀ آن‌ها از دست می‌رود. البته این کلّیت ماجرا است و هر پلتفرمی برای خود قوانین مشخصی را دارد. علاوه‌بر این در بعضی از پلتفرم‌ها، پیش‌بینی‌های قیمت به‌صورت یک بازی طراحی شده است که باعث جذاب شدن آن شده است.

ایردراپ ERP$ | کریپتالین ₿ |

مشکل اصلی در بازی‌های پیش‌بینی قیمت، ریسک بالای آن است. شاید انجام این بازی‌ها در شرایط ایده‌آلی که در آن هیچ ریسکی وجود نداشته باشد، جذاب‌تر هم به نظر برسد؛ اما آیا پلتفرمی هم برای پیش‌بینی قیمت وجود دارد که بدون ریسک باشد؟

در چنین شرایطی با پیش‌بینی درست قیمت برای ارزهای دیجیتال مورد نظر خود، می‌توانید سودهایی را به‌دست آورید اما اگر هم پیش‌بینی شما درست هم از آب درنیامد، جای نگرانی نخواهد بود و شما ارزهای دیجیتال وثیقه خود را پس می‌گیرید. پروژه «انتروپی‌فای» (Entropyfi) قصد دارد یک همچنین پلتفرمی را طراحی کند. در واقع انتروپی‌فای خود را به‌عنوان اولین پلتفرم غیرمتمرکز برای پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال معرفی می‌کند که در آن باخت وجود ندارد.

ایردراپ ERP$ | کریپتالین ₿ |

ریسک از دست دادن سرمایه و پرداخت کارمزدهای بالا از جمله دلایلی هستند که افراد کم‌تجربه نمی‌توانند در بازارهای پیش‌بینی قیمت، شرکت کنند. انتروپی‌فای قصد دارد تا با در نظر گرفتن مشکلاتی که وجود دارد، قوانین بازارهای پیش‌بینی قیمت را تغییر دهد. در این پلتفرم هر عاملی که باعث ازدست‌دادن انگیزه کاربران برای شرکت در بازی پیش‌بینی می‌شود، حذف شده است. در عوض، همۀ ارزهای دیجیتال واریز شده به پلتفرم انتروپی‌فای به‌طور کامل به «آوه» (Aave) که یک پلتفرم غیرمتمرکز وام‌دهی است منتقل می‌شود و با نگهداری آن‌ها، سودهایی حاصل می‌شود. پس‌ازآن که زمان پیش‌بینی تمام شد، سودهای حاصل از مقادیر واریزی به پلتفرم آوه، میان برندگان بازی پیش‌بینی قیمت، تقسیم می‌شود.

ایردراپ ERP$ | کریپتالین ₿ |

هر مرحله از پیش‌بینی قیمت در پلتفرم انتروپی‌فای، در یک دوره ۷ روزه انجام می‌گیرد و سرمایه‌های واریزی برای شرکت در این پیش‌بینی در این مدت در پلتفرم آوه، ذخیره می‌شوند. با این وجود، کاربران می‌توانند حتی پیش از پایان زمان پیش‌بینی، سرمایه‌های واریزی خود را برداشت کنند. کاربرانی که به‌صورت بلندمدت به روند قیمت ارزهای دیجیتال مورد نظر خود نگاه می‌کنند، می‌توانند مقادیری را که به پلتفرم انتروپی‌فای واریز کرده‌اند را پس از اتمام دورۀ آن، برداشت نکنند تا به‌صورت خودکار برای مرحلۀ بعدی پیش‌بینی قیمت، شرکت داده شوند.

هدف انتروپی‌فای این است که یک بازار پیش‌بینی قیمت غیرمتمرکز را ایجاد کند تا کسی در آن ضرر نکند. این پلتفرم از جهاتی جنبۀ آموزشی هم برای کاربران دارد؛ آن‌ها می‌توانند با پیش‌بینی بدون ریسک قیمت ارزهای دیجیتال، یک شناخت کلی نسبت به روند بازار پیدا کنند، مهارت‌های خود را بالا ببرند و آمادگی لازم برای خرید و فروش آن‌ها را به‌دست آورند.

ایردراپ ERP$ | کریپتالین ₿ |

توکن بومی پلتفرم انتروپی‌فای بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است و با نماد «ERP» نمایش داده می‌شود. انتروپی‌فای قصد دارد برای ارتقاء شبکۀ ‌اصلی خود و همچنین جذب مخاطبین بیشتر برای پلتفرم خود، تعدادی از توکن‌های خود را در یک برنامۀ ایردراپ، میان کاربران تقسیم کند. در این ایردراپ، تعداد ۶۰,۰۰۰ عدد از توکن‌های ERP$ به‌صورت تصادفی میان ۱۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان توزیع می‌شود. برای شرکت در این ایردراپ لازم است تا کاربران، فعالیت‌های مشخص شده را لینک زیر را انجام دهند:

https://wn.nr/Yj2tnb

لازم به ذکر است که با انجام اولین فعالیت، فعالیت‌های دیگر هم نمایش داده می‌شوند که انجام دادن آن‌ها به‌صورت کامل، شانس برنده شدن شرکت‌کنندگان را افزایش می‌دهد. زمان شرکت در ایردراپ انتروپی‌فای، در روز پنجشنبه (۱۵ مهر ماه) به پایان می‌رسد و ۴۸ ساعت پس‌ازآن، برندگان ایردراپ مشخص می‌شوند. در صورت برنده‌شدن در این ایردراپ، توکن‌های ERP$ به آدرس اتریوم اعلام‌شده از سوی شرکت‌گنندکان، منتقل می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به شبکه‌های مجازی انتروپی‌فای مراجعه کنید:

https://twitter.com/entropyfi

https://discord.com/invite/TWErgkKSwy

https://t.me/entropyfi

 

ایردراپ ERP$ | کریپتالین ₿ |

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=58976

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی