چند وقتی است که با افزایش محبوبیت بازار ارزهای دیجیتال، هر روز تعداد زیادی از پروژه‌های جدید معرفی می‌شوند. اما در میان این پروژه‌ها، تعداد معدودی هستند که توجه اکثریت مخاطبان را به خود جلب می‌کنند. درحالی‌که صدها توکن برای مدت کوتاهی در بازار ظاهر می‌شوند و کم‌کم با کاهش محبوبیت آن‌ها، از دیده‌ها پنهان می‌شوند، تعدادی هم هستند که با گذشت زمان، جایگاه خود را حفظ می‌کنند. توکن‌هایی که با گذر زمان، رشد می‌کنند و در عرصه رقابت باقی می‌مانند، معمولاً سه عامل مشترک در آن‌ها وجود دارد؛ این پروژه‌ها یک ایده ساده را ارائه می‌دهند، در خدماتی که قرار است ارائه دهند، اولین هستند و توسط یک تیم فوق‌العاده قوی، پشتیبانی می‌شوند. یکی از پروژه‌هایی که همه این فاکتورها در حد مطلوبی در آن قابل‌مشاهده است، پروژه «فوبی» (Foobee) است.

ایردراپ FBE$ | کریپتالین ₿ |

فوبی یک اکوسیستمی را ایجاد کرده است که دنیای کریپتو را به شبکه‌های اجتماعی، دوست‌یابی و تجارت الکترونیک متصل می‌کند. کاربران می‌توانند از طریق یک اپلیکیشن ساده‌ و با توجه به میزان فعالیتشان، توکن‌های فوبی را به‌دست آورند. کاربران همچنین می‌توانند در پلتفرم تجارت الکترونیک طراحی‌شده در اکوسیستم فوبی، توکن‌های بیشتری را دریافت کنند یا توکن‌های خود را خرج کنند. فوبی با معرفی مفهوم «Swipe-to-Earn» در اپلیکیشن دوست‌یابی خود، روابط انسانی را هم وارد دنیای کریپتو کرده است. کاربران با کشیدن صفحه اپلیکیشن به یک طرف (Swipe)، می‌توانند کاربران دیگر را ببینند، کالاها و خدمات مورد نیاز خود را خریداری می‌کنند، دوستان خود را دعوت کنند و در همین حال توکن‌های فوبی را هم جمع‌آوری کنند؛ به‌این‌ترتیب، به‌دست آوردن توکن‌های فوبی، یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین راه‌ها برای کسب توکن به‌حساب می‌آید.

فوبی علاوه بر ایجاد تعاملات اجتماعی، به‌دست آوردن توکن‌ها و خرج کردن آن، به دلیل پلتفرم خیلی ساده‌ای که دارد هم مورد توجه قرار گرفته است. سادگی این پلتفرم باعث می‌شود تا همه کاربران بتوانند به‌راحتی از آن استفاده کنند. هر آنچه که برای تنظیم یک قرار ملاقات و کسب درآمد لازم باشد، همه در اپلیکیشن فوبی به‌راحتی در دسترس است.

ایردراپ FBE$ | کریپتالین ₿ |

درحالی‌که در زمان نوشتن این مطلب، تنها ۹ روز تا ارائه نسخه ۱.۰ اپلیکیشن Foobee باقی ‌مانده، بهتر است تا به قابلیت‌های آن هم اشاره‌ای داشته باشیم. در Foobee 1.0، بیشتر ویژگی‌هایی که در بالا به آن اشاره شد، وجود دارد؛ در این اپلیکیشن می‌توانید پروفایل و والت خصوصی خود را بسازید، با استفاده از کشیدن صفحه اپلیکیشن به طرفین و همچنین معرفی دوستانتان، توکن‌های فوبی دریافت کنید، دوستان جدید پیدا کنید، به آن‌ها پیام دهید و در صورت نیاز، توکن‌های خود را در اکوسیستم فوبی خرج کنید. اولویت‌بندی کاربران در پلتفرم فوبی بر پایه فعالیت‌های به اشتراک گذاشته‌شده و علایق آن‌ها صورت می‌گیرد که در فوبی با نام «Carving» معرفی شده است.

ایردراپ FBE$ | کریپتالین ₿ |

مهم‌ترین ویژگی در آپدیت بعدی فوبی یعنی Foobee 2.0، پلتفرم تجارت الکترونیک آن است. این قسمت به کاربران اجازه می‌دهد تا از تخفیف‌هایی که توسط فروشندگان ارائه می‌شود، استفاده کنند و کالاهای مورد نیاز خود را با استفاده از توکن‌های فوبی خریداری کنند. کاربران پس از تأیید خریدهای خود، پاداش‌هایی را به شکل توکن‌های فوبی دریافت می‌کنند. از طرفی کسب‌وکارهایی که توکن فوبی را به‌عنوان روش پرداخت قبول کرده‌اند، درصدی از آن را به‌عنوان کمیسیون دریافت می‌کنند.

ایردراپ FBE$ | کریپتالین ₿ |

توکن بومی پلتفرم فوبی که در بازار ارزهای دیجیتال با نماد «FBE» نمایش داده می‌شود، بر روی شبکه «پالی‌گان» ساخته شده و با استاندارد ERC-20 سازگار است. عرضه کلی توکن FBE$ برابر با یک میلیارد عدد است و نیمی از آن هنوز عرضه نشده است. توکن FBE$ به‌طور مستقیم با ارزهای دیجیتال مختلفی قابل معامله است که از جمله آن‌ها می‌توان به ETH، BTC، VET، XLM، USDT، LTC، XRP،  BUSDو ADA اشاره کرد.

جمع‌بندی

فوبی، اولین اپلیکیشن دوست‌یابی و ملاقات اجتماعی است که با استفاده از فناوری بلاکچین با اکوسیستم ارزهای دیجیتال در تعامل است. پلتفرم فوبی به کاربران اجازه می‌‎دهد تا بر اساس فعالیت‌هایی که دارند، توکن‌های بومی فوبی را به‌دست آورند. فوبی با ایجاد یک رابط کاربری خلاقانه و استفاده از المان‌های بازی مانند کسب توکن‌ها با فعالیت بیشتر، تغییرات بزرگی را ایجاد کرده است.

ایردراپ FBE$ | کریپتالین ₿ |

فوبی در برنامه ایردراپ خود به دو شکل به شرکت‌کنندگان پاداش می‌دهد:

  • توکن‌های خود با ارزش کلی ۲۸,۵۰۰ دلار را میان تمام شرکت‌کنندگان، تقسیم می‌کند.
  • توکن‌های FBE$ با ارزش کلی ۱,۵۰۰ دلار را میان ۱۰ نفر از شرکت‌کنندگانی که بیشترین امتیاز را جمع‌آوری کنند، توزیع می‌کند.

با کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید در این ایردراپ شرکت کنید و با انجام فعالیت‌های مشخص‌شده در آن، امتیاز بگیرید:

https://wn.nr/PyRxnk

 

ایردراپ FBE$ | کریپتالین ₿ |

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=56147

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی