این روزها با افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال، افراد زیادی در سراسر دنیا به این بازار روی آورده‌اند؛ به‌طوری‌که تعدادی از سرمایه‌گذران بازار سهام و کسانی که در املاک سرمایه‌گذاری می‌کنند هم جذب بازار ارزهای دیجیتال شده‌اند. نتایج حاصل از یک آمارگیری که توسط مؤسسه استرالیایی «Yougov» و با همکاری صرافی «Kraken» انجام گرفته است، نشان می‌دهد که ۳۹% از استرالیایی‌ها عقیده دارند که سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال جایگزین مناسبی برای سرمایه‌گذاری در املاک است. همچنین ۲۱% از استرالیایی‌هایی‌ها که هنوز وارد بازار کریپتو نشده‌اند، تصمیم دارند تا به‌زودی اولین سرمایه‌گذاری خود در ارزهای دیجیتال را انجام دهند. اما از طرفی هم باید گفت که بازار ارزهای دیجیتال هنوز در اول راه قرار دارد و تا مقبولیت عمومی آن فاصله زیادی وجود دارد. برای بعضی از افراد، فرآیند خرید و فروش ارزهای دیجیتال کمی پیچیده به نظر می‌رسد و ترس از ساختن والت، خرید و فروش در صرافی‌ها و حتی ترس از دست دادن سرمایه در آن‌ها وجود دارد.

ایردراپ FID$ | کریپتالین ₿ |

پروژه‌های زیادی وجود دارند که راه‌حل‌های ساده‌ای را برای ورود افراد مختلف به بازار ارزهای دیجیتال معرفی کرده‌اند؛ یکی از این پروژه‌ها «فدیرا» (Fidira) نام دارد که سعی دارد تا با ارائه کارت‌های هدیه، یک راه ساده و مطمئن را برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال معرفی کند. کارت هدیه‌ فدیرا، هم به‌صورت دیجیتالی و هم به‌صورت فیزیکی ارائه می‌شود تا هرکس با توجه به شرایط خود، آن‌ها را انتخاب کند. فدیرا همچنین با بزرگ‌ترین تولیدکننده کارت‌های هدیه یعنی شرکت «InComm» همکاری کرده است که امکان عرضه انواع کارت‌های هدیه با دسترسی به بیش از ۱۰۰۰ خرده‌فروشی برای توزیع آن‌ها را فراهم می‌آورد.

فدیرا با همکاری پروژه‌های مختلف در زمینهٔ NFT، به‌همراه کارت‌های هدیه خود یک NFT منحصربه‌فرد را هم به خریداران هدیه می‌دهد.

ایردراپ FID$ | کریپتالین ₿ |

خریداران ارزهای دیجیتال، می‌توانند این کارت‌های هدیه را با استفاده از پول رایج یا ارزهای دیجیتال دیگر، خریداری کنند. این کار را می‌توان از طریق وب‌سایت فدیرا یا خرده‌فروشانی که با فدیرا همکاری دارند، انجام داد. کارت‌های خریداری‌شده را می‌توان به دیگران هدیه داد یا آن‌ها را برای استفاده شخصی، فعال کرد. برای فعال‌سازی کارت‌های هدیه، تنها لازم است QR Code روی آن را اسکن کرد؛ این کار باعث می‌شود تا پس از دانلود اپلیکیشن فدیرا، یک احراز هویت (KYC) ساده هم انجام شود.

تیم فدیرا معتقد است که استفاده از ارزهای دیجیتال و NFTها باید برای همه ساده باشد و همه بتوانند از یک راه مطمئن به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

ایردراپ FID$ | کریپتالین ₿ |

فدیرا در ایردراپ خود قصد دارد تا به ۱۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان خود، توکن‌های FID$ با ارزش ۲۰ دلار را هدیه دهد. برای شرکت در این ایردراپ، کافی است تا فعالیت‌های مشخص‌شده در لینک زیر را انجام دهید:

https://wn.nr/dx4BUc

برای اطلاع از جزئیات پروژه، زمان عرضه اولیه توکن FID$ و زمان توزیع ایردراپ، می‌توانید شبکه‌های اجتماعی فدیرا را دنبال کنید:

https://twitter.com/Fidira_crypto

https://t.me/Fidira_community_Official

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=56362

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی