ایردراپ GEMG$

بازی «Gem Guardian» یکی دیگر از پروژه‌های جدیدی است که بر روی زنجیرۀ هوشمند بایننس (BSC) راه‌اندازی شده است. Gem Guardian از جمله بازی‎‌های «Play To Earn» است که کاربران علاوه‌بر لذت بردن از آن، می‌توانند درآمدهایی را هم کسب کنند. این بازی مبتنی بر NFT، نمایش اتفاقاتی است که در یک محیط خیالی و قرون‌وسطایی رخ می‌دهد و توانایی لازم برای این که توجه کاربران مختلف را به سوی خود جلب کند را دارد. تمامی NFTهای موجود در این بازی مربوط به تصاویر اژدها، الماس‌ها و محافظان است که با توسعه این بازی، تعداد بیشتری از آن‌ها ساخته خواهند شد.

ایردراپ GEMG$ | کریپتالین ₿ |

در پلتفرم بازی Gem Guardian، جعبه‌های مرموزی وجود دارند که با باز کردن آن‌ها، می‌توان NFT مربوط به یک اژدها یا یک محافظ که به‌طور تصادفی انتخاب می‌شوند را آزاد کرد؛ ازآنجایی‌که برای انجام این بازی، حداقل به یک اژدها و یک محافظ نیاز است، کاربران باید تعدادی از این جعبه‌ها را خریداری کنند تا نیروی لازم برای شرکت در نبردها را داشته باشند.

ایردراپ GEMG$ | کریپتالین ₿ |

در بازی Gem Guardian هم مانند بسیاری از بازی‌های مبتنی بر بلاکچین دیگر، هرچقدر کاربران بتوانند پیروزی‌های بیشتری را در نبردها به‌دست آورند، پاداش‌ها و منابع بیشتری را هم به‌دست خواهند آورد. با این‌حال پیروزی در این نبردها، کار ساده‌ای نیست و کاربران نیاز به یک استراتژی مشخص دارند.

از دیگر امکانات موجود در پلتفرم این بازی می‌توان به بازار خرید و فروش NFT و امکان سهام‌گذاری توکن GEMG$ برای کسب سودهای بیشتر، اشاره کرد.

بازی Gem Guardian برای کنترل نوسانات قیمت، از دو توکن مختلف استفاده می‌کند؛ توکن اصلی این پلتفرم که با نماد «GEMG» مشخص می‌شود، به‌عنوان توکن حاکمیتی (Governance Token) این پلتفرم است. از توکن GEMG$ برای سهام‌گذاری و خرید جعبه‌های مرموز موجود در بازی هم می‌توان استفاده کرد. از طرفی توکن «GPAY» فقط در صرافی داخل بازی کاربرد دارد و برای مبادله در فضای بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایردراپ GEMG$ | کریپتالین ₿ |

پاداش پیروزی در نبردهای این بازی با استفاده از توکن‌های GPAY$ پرداخت می‌شود. اندازۀ این پاداش‌ها، به نرخ تولید توکن‌های GPAY$ بستگی دارد؛ هرچقدر تعداد بیشتری از کاربران به سمت این بازی جذب شوند و تعداد این توکن‌ها افزایش پیدا کند، مقدار این پاداش‌ها هم کمتر می‌شود.

در برنامه ایردراپ Gem Guardian قرار است تعداد ۳۰,۰۰۰ توکن GEMG$ میان شرکت‌کنندگان و به‌صورت زیر تقسیم شود:

  • در مرحله اول، ۲۰ نفر از شرکت‌کنندگانی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، هر کدام ۵۰۰ توکن GEMG$ دریافت خواهند کرد.
  • در مرحله دوم، ۱۰,۰۰۰ توکن GEMG$ میان ۴۰ نفر (هر کدام ۲۵۰ توکن) از برندگان توزیع می‌شود.
  • در مرحله آخر، ۲۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان ایردراپ به‌صورت تصادفی انتخاب می‌شوند و به هر کدام از آن‌ها ۵۰ توکن هدیه داده می‌شود.

گفتنی است زمان نوشتن این مطلب، هر توکن GEMG$ با قیمت ۱.۶۷ دلار در بازار مبادله می‌شود.

ایردراپ GEMG$ | کریپتالین ₿ |

اگر قصد شرکت در این ایردراپ را دارید، می‌توانید از لینک دعوت زیر استفاده کنید:

https://wn.nr/6KYwAp

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه و دنبال کردن اخبار مربوط به آن، می‌توانید به پیج Gem Guardian در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنید:

https://twitter.com/GemGuardianNFT

https://t.me/GemGuardianOfficialChat

 

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=59534

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی