ایردراپ Omniverse

رشد صنعت گیمینگ، در زمان شیوع ویروس کرونا شتاب بیشتری گرفته است؛ در واقع با اجرای برنامه‌های قرنطینه‌ در سراسر دنیا، میزان استفادۀ کاربران از اپلیکیشن‌های بازی و شبکه‌های اجتماعی، با رشد چشمگیری همراه شد. طبق گزارش جدیدی که توسط شرکت «اکسنچر» (Accenture) ارائه شده، ارزش صنعت گیمینگ بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار تخمین زده شده است؛ این میزان از مجموع ارزش بازارهای موسیقی و فیلم هم بیشتر است. همچنین با توجه به آمار و ارقام موجود، انتظار می‌رود تا ارزش بازار گیمینگ تا ۵ سال دیگر به بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار هم برسد.

ایردراپ Omniverse | کریپتالین ₿ |

اگرچه بسیاری از گیمرها، گسترش بازی‌های موبایلی و موفقیت آن‌ها را گذرا می‌دانستند، اما واقعیت این است که بازی‌های عرضه شده برای گوشی‌های هوشمند، یک عامل بسیار مهم در رشد صنعت گیمینگ بوده‌اند. این در حالی است که تعداد گیمرهای موبایل حتی از تعداد گیمرهای کنسول و گیمرهای کامپیوتر هم پیشی گرفته است؛ طبق آمار سال ۲۰۲۰، تعداد گیمرهای کنسول، ۸۰۰ میلیون نفر و تعداد گیمرهای کامپیوتر، چیزی در حدود ۱.۳ میلیارد نفر برآورد شده است.

ایردراپ Omniverse | کریپتالین ₿ |

روزهای گذشته شاهد ثبت یک رکورد جدید برای بیت‌کوین بودیم که می‌تواند تأثیر زیادی بر روی بازار رمزارزها داشته باشد و شرکت‌های بزرگ دیگری را هم به‌سوی خود جذب کند. این در حالی است که با بالاتر رفتن ارزش این بازار، هر روز شاهد توسعۀ حوزه‌های مختلف آن هم هستیم.

افزایش محبوبیت رمزارزها میان مردم و همچنین تقاضای بالا در صنعت گیمینگ، موجب شکل گرفتن بازی‌های جدیدی شد که از تکنولوژی پشت‌پرده رمزارزها، یعنی بلاکچین، بهره می‌برند. در این بازی‌های آنلاین، از رمزارزها و توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFT) مختلف استفاده می‌شود. تا به امروز بازی‌های بلاکچینی مختلفی معرفی شده‌اند که از بازی اکسی‌اینفیتیتی (Axie Infinity) به‌عنوان یک پروژه موفق یاد می‌شود.

ایردراپ Omniverse | کریپتالین ₿ |

«اُمنی‌ورس» (Omniverse) یک شبکۀ غیرمتمرکزی از پلتفرم‌های چند رسانه‌ای است که بر روی شبکۀ هوشمند بایننس (BSC) ساخته شده است. رسانه‌های این پلتفرم شامل بازی، آثار هنری، تلویزیون، موزیک و همچنین امکانات دیگری است که کاربران ممکن است به آن‌ها نیاز پیدا کنند. اُمنی‌ورس قصد دارد تا در پلتفرم خود یک بازی را آماده‌سازی کند تا کاربران علاوه‌بر سرگرم شدن بتوانند درآمدهایی را هم به‌دست آوردند.

ایردراپ Omniverse | کریپتالین ₿ |

همچنین اُمنی‌ورس در این پلتفرم، یک بازار خرید و فروش NFT را ایجاد می‌کند تا هنرمندان بتوانند از سراسر دنیا، آثار خود را در آن به‌نمایش بگذارند و با کمترین هزینه آن‌ها را بفروشند. ازآنجایی‌که تراکنش‌های مربوط به خرید و فروش NFTها بر روی شبکه BSC انجام می‌شود، کارمزدهای این پلتفرم بسیار پایین است.

اُمنی‌ورس در نظر دارد تا در آیندۀ نزدیک، سرگرمی‌هایی مانند برنامه‌های تلویزیونی و موزیک را به پلتفرم خود اضافه کند و خود را به یکی از پیشگامان این عرصه تبدیل کند.

ایردراپ Omniverse | کریپتالین ₿ |

نام توکن مربوط به پلتفرم Omniverse هنوز اعلام نشده است و قرار است در روز پیش‌فروش توکن‌ها، نام آن بر روی سایت پروژه قرار بگیرد. دلیل این کار هم جلوگیری از تقلب و ساخت توکن‌های دیگر با نام مشابه است. تعداد عرضۀ کل این توکن برابر با ۱۰ میلیون است و ۲ درصد آن به برنامۀ ایردراپ Omniverse تخصیص داده است.

با توجه به اطلاعاتی که در سایت رسمی Omniverse اعلام شده است، برنامه ایردارپ طراحی شده، تعداد ۱۰,۰۰۰ برنده خواهد داشت. در این میان، به ۳ نفری که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، یک NFT ویژه هم هدیه داده می‌شود. برای شرکت در این ایردراپ کافی است تا فعالیت‌های مشخص شده در لینک زیر انجام شود:

https://wn.nr/wBPmjt

 بدیهی است کاربرانی که فعالیت‌های بیشتری را انجام دهند و بتوانند تعداد بیشتری از دوستان خود را به این برنامه دعوت کنند، امتیاز بیشتری را کسب خواهند کرد.

ایردراپ Omniverse | کریپتالین ₿ |

لینک‌های مربوط به صفحه Omniverse در شبکه‌های اجتماعی:

https://twitter.com/oneomniverse

https://t.me/oneomniverse

https://discord.com/invite/hXt9bNzvpH

 

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=60676

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی