«پوکو» (Poco) یک پلتفرم بازی مبتنی بر بلاکچین است که بر روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) پایه‌گذاری شده است. در این پلتفرم می‌توان NFTهای مختلف و مرتبط با بازی را خرید و فروش کرد. این پلتفرم قصد دارد تا بستری را برای بزرگ‌ترین بازی‌های بلاکچینی آماده کند. همچنین پوکو قرار است تا یک بازی مخصوص موبایل هم طراحی کند تا بتواند یک پل ارتباطی میان گیمرهای بازی‌های موبایل و گیمرهای بازی‌های مبتنی بر بلاکچین ایجاد کند.

ایردراپ POCO$ | کریپتالین ₿ |

پوکو در برنامه ایردراپ خود، توکن‌های POCO$ با ارزش ۴۰۰,۰۰۰ دلار را میان ۲,۰۰۰ شرکت‌کننده تقسیم می‌کند. برای شرکت در این ایردراپ، کافی است تا فعالیت‌های آسان مانند دنبال کردن شبکه‌های اجتماعی پوکو، انتشار پست‌های آن و … را انجام دهید و به‌ازای هر کدام از آن‌ها، امتیاز به‌دست آورید؛ هرچقدر این امتیازها بیشتر باشد، شانس دریافت توکن‌ها هم بیشتر می‌شود.

برای شروع این فعالیت‌ها می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

https://wn.nr/vJN6Wb

زمان پایان ایردراپ پوکو، تاریخ ۲۰ آگوست (۲۹ مرداد) اعلام شده است و زمان توزیع توکن‌ها، ۱۰ روز پس از تمام شدن کامل این برنامه، انجام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ایردراپ می‌توانید صفحه پوکو را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

https://twitter.com/PocoNFTsGame

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=54646

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی