اگر از طرفداران بازی‌های مبتنی بر بلاکچین باشید، حتماً نام بازی «اکسی اینفینیتی» (Axie Infinity) به گوشتان خورده است؛ بازی‌ محبوبی که فروش توکن‌های آن اخیراً از مرز یک میلیارد دلار هم عبور کرد. پس از موفقیت بازی‌ Axie Infinity در جذب تعداد زیادی از مخاطبان در سراسر دنیا، حالا پروژه‌های متعدد دیگر هم، این مسیر را انتخاب کرده‌اند؛ به‌طوی‌که روزانه بازی‌های متنوعی در ژانرهای گوناگون معرفی می‌شوند که هر کدام سعی دارند با ارائه ویژگی‌های جدید، توجه کاربران را به‌سوی خود جلب کنند.

ایردراپ TSP$ | کریپتالین ₿ |

بازی «The Spartans» یکی از جدیدترین بازی‌های «Play To Earn» است که کاربران علاوه‌بر بازی کردن و لذت بردن، می‌توانند درآمدهایی را هم به شکل ارزهای دیجیتال کسب کنند. بازی The Spartans، در واقع اولین بازی با سبک «Tower Defense» است که قرار است بر روی زنجیرۀ هوشمند بایننس (BSC) راه‌اندازی شود.

بازی The Spartans، یک بازی فانتزی است که وقایع آن از لحاظ زمانی به قرون‌وسطا برمی‌گردد. در این بازی باید با استفاده از ابزارهای دفاعی، از قلعه‌های خود در برابر حملۀ هیولاها و موجودات دیگر، محافظت کنید. همچنین با تشکیل یک ارتش دفاعی باید مطمئن شوید که خط نبرد در مقابل مهاجمان حفظ می‌شود. این نبردها تجربۀ جدیدی را برای کاربران فراهم می‌کنند که البته پیروزی در آن‌ها با پاداش‌های واقعی همراه است.

ایردراپ TSP$ | کریپتالین ₿ |

در هر نقشه از بازی The Spartans، ۵ مرحله وجود دارد که در هر ناحیه از آن، دشمنان و هیولا‌های مختلفی قرار گرفته‌اند. با پیروزی در مرحلۀ اول، میزان سختی مراحل بازی به‌تدریج افزایش پیدا می‌کند. زمانی که کاربران نتوانند در مراحل بازی پیروز شوند، باید سیستم دفاعی خود را تقویت کنند. در نسخۀ اول بازی The Spartans، تنها ۴ نوع برج دفاعی وجود دارد و با توسعه کامل بازی، انواع دیگری از سیستم‌هاس دفاعی به این مجموعه اضافه خواهد شد. این برج‌های دفاعی را می‌توان تا ۴ سطح، ارتقاء داد تا سیستم دفاعی قوی‌تری را ایجاد کرد.

پاداش‌های دریافتی در هر مرحله، به تعداد دشمنانی که در آن مرحله شکست داده می‌شوند، بستگی دارد؛ مطمئناً با ارتقاء برج‌های دفاعی و شکست دادن تعداد بیشتری از دشمنان، کاربران می‌توانند درآمدهای بیشتری را هم کسب کنند.

ایردراپ TSP$ | کریپتالین ₿ |

از آنجایی‌که تمامی آیتم‌های موجود در بازی The Spartans، به شکل توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFT) ارائه می‌شوند، بازار مستقلی هم برای خرید و فروش آن‌ها در نظر گرفته شده است. برای مثال، کاربران می‌توانند در این بازار، برج‌های دفاعی خود را به کاربران دیگر بفروشند یا سیستم‌های دفاعی جدیدی را بخرند. گفتنی است مبادلات مختلف در بازار NFT با استفاده از توکن این پلتفرم با نام «TSP» انجام می‌گیرد.

در پلتفرم بازی The Spartans هم یک بازار برای خرید و فروش تمامی آیتم‌های موجود در بازی طراحی شده است. کاربران می‌توانند برج‌های دفاعی خود را در این بازار مبادله کنند.

در برنامه ایردراپ The Spartans، تعداد ۲۰۰,۰۰۰ عدد از توکن‌های TSP$ با ارزش ۲۰,۰۰۰ دلار میان ۲,۰۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان توزیع می‌شود. برای شرکت در این ایردراپ باید فعالیت‌های مشخص مانند دنبال کردن شبکه‌های اجتماعی و به اشتراک گذاشتن پست‌های آن، انجام شود؛ هر چقدر فعالیت‌های انجام‌شده بیشتر باشند، شانس برنده شدن هم بالاتر خواهد بود. گفتنی است برندگان این ایردراپ، یک روز پس از پایان آن (۲۶ مهرماه) مشخص می‌شود.

ایردراپ TSP$ | کریپتالین ₿ |

برای شرکت در ایردراپ The Spartans، می‌توانید از لینک دعوت زیر استفاده کنید و فعالیت‌های مشخص شده در آن را انجام دهید:

https://wn.nr/LjQwQS

 

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه و نحوۀ انجام ایردراپ، می‌توانید به کانال تلگرام و صفحۀ توئیتر The Spartans مراجعه کنید:

https://t.me/thespartanscommunity

https://twitter.com/TheSpartansBSC

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=59724

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی