ماینر Antminer Z9 42ksol/s

تماس بگیرید 📞

ناموجود

 • دستگاه ایسیک انت ماینر Antminer Z9 ، محصول شرکت معروف Bitmain می‌باشد. این دستگاه در سال 2018 تولید شده و از الگوریتم Equihash برای ماینینگ و استخراج ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند. دستگاه انت ماینر Antminer Z9 مجهز به چیپ با تکنولوژی 28 نانومتری و 2 فن برای تهویه‌ی هواست.
 • میزان نویز و صدای دستگاه انت ماینر AntminerZ9 ، برابر 76 دسی‌بل است که این میزان نویز، تا حدودی گوش‌خراش و آزاردهنده است؛ با این‌حال این میزان نویز در مقایسه با دستگاه‌های دیگر ایسیک، طبیعی به نظر می‌رسد.

دستگاه ماینر Antminer Z9 42ksol/s

مدل   Antminer Z9 42ksol/s محصول شرکت Bitmain بر اساس الگوریتم Equihash و با ماکزیمم نرخ هش ۴۲ksol/s  و توان ۹۷۰W وات، ارزهای Zcash و ZenCash و Hush را استخراج می‌نماید.

معرفی دستگاه ایسیک انت ماینر Antminer Z9 42ksol/s

دستگاه ایسیک انت ماینر Antminer Z9 ، محصول شرکت معروف Bitmain می‌باشد. این دستگاه در سال ۲۰۱۸ تولید شده و از الگوریتم Equihash برای ماینینگ و استخراج ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند. دستگاه انت ماینر Antminer Z9 مجهز به چیپ با تکنولوژی ۲۸ نانومتری و ۲ فن برای تهویه‌ی هواست.

میزان نویز و صدای دستگاه انت ماینر AntminerZ9 ، برابر ۷۶ دسی‌بل است که این میزان نویز، تا حدودی گوش‌خراش و آزاردهنده است؛ با این‌حال این میزان نویز در مقایسه با دستگاه‌های دیگر ایسیک، طبیعی به نظر می‌رسد.

نرخ هش و ارزهای قابل استخراج توسط دستگاه انت ماینر Antminer Z9 42ksol/s

از آنجا که دستگاه ایسیک انت ماینر AntminerZ9 از الگوریتم Equihash برای استخراج ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند، بنابراین تمام ارزهایی که از این الگوریتم برای هش استفاده می‌کنند، با این دستگاه قابل استخراج هستند. برخی ارزهایی که از الگوریتم Equihash استفاده می‌کنند عبارتند از:

 • Zencash (ZEN)
 • Zcash (ZEC)
 • HUSH (HUSH)

بنابراین یکی از مزیت‌های دستگاه MicroBT انت ماینر Antminer Z9 42ksol/sو دیگر دستگاه‌های ASIC که از الگوریتم Equihash استفاده می‌کنند این است که می‌توان آن‌ها را روی ارزهای متنوعی تنظیم کرد که آن ارزها را استخراج کنند. پس این دستگاه‌ها با کاهش سختی هر یک از ارزها، قابل تغییر به ارزهای دیگر هستند. لازم به ذکر است نرخ هش دستگاه ایسیک انت ماینر Antminer Z9 برابر ۱۰ کیلوسُل (سُل مخفف سولوشن به معنی راه‌حل است – kilo Solution Per Second) بر ثانیه است.

قابل دکر است برای محاسبه نرخ هش الگوریتم Equihash از واحد sol بر ثانیه استفاده می‌شود و برای محاسبه میزان هش ارزهایی مثل بیت‌کوین از هش بر ثانیه.

توان، مصرف برق و درآمد دستگاه ایسیک انت ماینر Antminer Z9 42ksol/s

توان دستگاه انت ماینر Antminer Z9 42ksol/s برابر ۹۷۰ وات است که مقدار کمی در مقایسه با دیگر دستگاه‌های ایسیک هم رده خودش است. به عنوان مثال، توان دستگاه Antminer S9j، برابر ۱۳۵۰ وات است؛ یعنی تقریبا ۳۵۰ وات بیشتر از انت ماینر Antminer Z9 . یکی از دلایل محبوبیت دستگاهماینر Antminer Z9 42ksol/s همین میزان توان کم و مصرف برق کم است.

میزان برق مصرفی این دستگاه در طول یکماه، طبق فرمول زیر محسابه می‌شود:

کیلووات ساعت ۷۲۰=۱۰۰۰÷ (۳۰ روز در ماه × ۲۴ ساعت در روز × ۱۰۰۰ وات)

یعنی دستگاه انت ماینر Antminer Z9 حدود ۷۲۰ کیلووات ساعت در ماه، برق مصرف می‌کند.

درآمد این دستگاه روزانه بیش از ۵ دلار است که در ماه چیزی حدود ۱۵۵ دلار معادل ۰.۰۴ بیت‌کوین، قابل دریافت است. قابل ذکر است این مقدار با تغییر ارزش بیت‌کوین (یا ارزهای دیگر قابل استخراج) کاهش یا افزایش می‌یابد.

تفاوت دستگاه‌های Bitmain انت ماینر Antminer Z9  و انت ماینر Antminer Z9mini

بیت مین انت ماینر Antminer Z9 42ksol/s به عنوان نسخه دوم انت ماینر Antminer Z9 42ksol/s، بهبودها و افت‌هایی داشته است.

 • نرخ هش بیت مین انت ماینر Antminer Z9 42ksol/s ، مقدار ۳۲ کیلو سل در ثانیه بیشتر از بیت مین انت ماینر Antminer Z9Mini است. به عبارت دیگر، نرخ هش بیت مین انت ماینر Antminer Z9 42ksol/sبرابر ۴۲ (۴۲Ksol/s) و نرخ هش بیت مین انت ماینر Antminer Z9 Mini برابر ۱۰ کیلو سل در ثانیه (۱۰Ksol/s) می‌باشد.
 • وزن بیت مین انت ماینر Antminer Z9 42ksol/s ، حدود ۳ کیلوگرم بیشتر از بیت مین انت ماینر Antminer Z9Mini است. به عبارت دیگر وزن بیت مین انت ماینر Antminer Z9 42ksol/s برابر ۵.۵ کیلوگرم و وزن بیت مین انت ماینر Antminer Z9 Mini برابر ۲.۱ کیلوگرم می‌باشد (وزن خالص و بدون بسته‌بندی در این مقایسه در نظر گرفته شده است).
 • توان بیت مین انت ماینر Antminer Z9 42ksol/s ، مقدار ۶۷۰ وات بیشتر از بیت مین انت ماینر Antminer Z9Mini است. به عبارت دیگر توان الکتریکی بیت مین انت ماینر Antminer Z9 42ksol/s برابر ۹۷۰ وات و توان الکتریکی بیت مین انت ماینر Antminer Z9 Mini برابر ۳۰۰ وات می‌باشد.
 • ابعاد دستگاه Z9 از Z9 mini  بیشتر است. ابعاد دستگاه Z9 برای طول، عرض و ارتفاع برابر ۲۲.۶ و ۱۳.۲ و ۲۷.۹ سانتی‌متر و در ۹ miniZ9 برابر ۲۰.۲ و ۱۵.۵ و ۱۲.۵ سانتی‌متر است (Z9 بلندتر است).
 • تعداد فن‌ها در دستگاه Z9 برابر ۲ و در Z9mini برابر ۱ است.
 • درآمد دستگاه Z9 کمتر از ۳ برابر دستگاه انت ماینر Z9mini است. درآمد ماهانه دستگاه Z9 ماهانه برابر ۱۵۵ دلار (معادل ۰.۰۴ بیت کوین) و درآمد دستگاه انت ماینر Z9 mini در ماه برابر ۵۴ دلار (معادل ۰.۰۱۳۸ بیت کوین) می‌باشد.
 • میزان نویز و سر و صدای دو دستگاه، برابر ۷۶ دسی‌بل است که این میزان نویز، تا حدودی گوش‌خراش است.
 • تعداد کانکتورهای PCIe در Z9 برابر ۷ و در Z9 mini برابر ۴ است؛ اما تعداد هش بورد (Hash Borad)های هر دو دستگاه، سه تاست.
 • در حالت کلی، کیفیت و کارایی بیت مین انت ماینر Antminer Z9 42ksol/s تفاوت قابل توجهی نسبت به بیت مین انت ماینر Antminer Z9Mini داشته است.

نقاط قوت بیت مین انت ماینر Antminer Z9 42ksol/s

 • استفاده از الگوریتم Equihash و استخراج ارزهای متنوع
 • درآمد عالی ۱۵۰ دلار در ماه
 • مصرف برق پایین

نقاط ضعف بیت مین انت ماینر Antminer Z9 42ksol/s

 • قیمت نسبتا زیاد در مقایسه با دستگاه‌های هم‌رده
 • نویز و سر و صدای نسبتا گوش‌خراش (مانند دستگاه‌ S9j)

در حال حاضر خرید و فروش محصول ماینر Antminer Z9 42ksol/s در سایت کریپتالین با بهترین کیفیت و بهترین قیمت امکان پذیر بوده و با خیال راحت و مطمئن به صورت حضوری یا اینترنتی محصول خود را خریداری نمایید. لطفا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید

توضیحات تکمیلی

وزن 7 کیلوگرم
ابعاد 22/6 × 13/2 × 27/9 سانتیمتر
سازنده

سال تولید

2018

الگوریتم

درآمد روزانه (دلار)

6

ارزهای قابل استخراج

, , ,

نرخ هَش (HashRate)

,

تعداد فن

2

واسط

Ethernet (پورت شبکه)

میزان نویز و صدا (دسی‌بل)

75

توان الکتریکی (وات)

دما (سانتی‌گراد)

5to40

رطوبت (درصد)

5 to 95

نوع تحویل

کارکرده فوری

برند

بیتمین, بیتمین – انتماینر

میانگین امتیاز

5.00

08
( 8 دیدگاه ها )
5 ستاره
100%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%
افزودن نقد و بررسی

8 نقد برای این محصول

 1. توسط پارسا رضایی

  طول عمر این دستگاه چقدره ؟‌

 2. 08

  توسط سلمانی امیر

  پاور این دستگاه خوبه

 3. 08

  توسط سلمانی امیر

  قطعات این دستگاه رو میشه راحت بدست آورد ؟

 4. 08

  توسط سلمانی امیر

  دمای استاندارد برای این دستگاه چقدره ؟

 5. 08

  توسط سلمانی امیر

  این دستگاه رو با برق خونگی هم میشه استفاده کرد ؟

 6. 08

  توسط سلمانی امیر

  گارانتی هم داره ؟

 7. 08

  توسط سلمانی امیر

  طول عمر این دستگاه چقدره ؟‌

 8. 08

  توسط سلمانی امیر

  این محصول کی موجود میشه ؟

 9. 08

  توسط کریپتالین

  مدل Antminer Z9 محصول شرکت Bitmain بر اساس الگوریتم Equihash و با ماکزیمم نرخ هش ۴۲ksol/s و توان ۹۷۰W وات، ارزهای Zcash و ZenCash و Hush را استخراج می‌نماید.

منوی اصلی