چگونه ماینر را به تنظیمات کارخانه بازگردانیم؟

چگونه ماینر را به تنظیمات کارخانه بازگردانیم؟

چگونه ماینر را به تنظیمات کارخانه بازگردانیم؟ روش های گفته شده در این مقاله برای تمامی ماینر ها تا حدودی یکسان میباشد اما در اینجا ما آنت ماینر را مورد بررسی قرار داده ایم.

۱. بازیابی از طریق دکمه “تنظیم مجدد”

این روش را می توان در عرض ۱۰ دقیقه هنگامی که ماینر در حالت Boot مباشد میتوان انجام داد(حالت بوست همان زمانی است که ماینر را روشن کرده ایم و منتظر وصل شدن به استخر هستیم) . پس از ۲ دقیقه روشن کردن ماینر ، لطفاً دکمه “تنظیم مجدد” را به مدت ۵ ثانیه فشار دهید ، سپس آن را رها کنید. ماینر در مدت ۴ دقیقه تنظیمات کارخانه را بازیابی می کند و به طور خودکار مجدداً راه اندازی می شود (نیازی به خاموش کردن ماینر نیست).

reset1

۲. بازیابی از طریق نرم افزار

وارد رابط کاربری ماینر خود شوید ، روی Upgrade> reset (تنظیم مجدد) کلیک کنید ، سپس روی «OK» (Open) کلیک کنید.

reset2

reset3

۳. بازیابی از طریق دکمه “IP Report” (برای سری Antminer S9 ، T9 ، T9+)

توجه: ماینر به طور خودکار به سیستم عامل پیش فرض کارخانه باز می گردد. این روش فقط برای ماینر قابل استفاده است که دارای شکاف کارت SD در سمت چپ رابط اترنت است. ماینر را خاموش کنید ، سپس IP Reporter را پایین نگه دارید و آن را رها نکنید. در همان زمان، دوباره روی ماینر را به برق بزنید. با انتشار IP Reporter پس از ۵ ثانیه ، دستگاه به طور خودکار تنظیمات کارخانه را بازیابی می کند. این روش در مورد استخراج کننده ای که کارت SD در سمت راست رابط اترنت دارد قابل استفاده نیست. پس از تنظیم مجدد ، ماینر در سیستم عامل اصلی خود قرار خواهد گرفت. ماینر را با جدیدترین سیستم عامل بارگذاری کنید.

Restart4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=52761

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی