• هدست مخصوص بازی الین ویر مدل 310H

  هدست مخصوص بازی الین ویر مدل 310H

  برند:Alienware
  • هدست مخصوص بازی الین ویر مدل 310H
  • به کمک هدفون سبک الین ور 310H که به درایور بزرگ 50 میلی متری برای ارائه وضوح صدای بیشتر مجهز شده، می توانید تمام جزئیات صداها را بخوبی بشنوید. شما میتوانید به کمک تکنولوژی Alienware Immersive Audio صدای دشمن را ، حتی از فاصلۀ دور ، قبل از اینکه شما را ببینند بشنوید. طراحی خاص آکوستیک این هدست به همراه گوشی‌هایی که راحت هستند و بخوبی فیت می‌شوند به شما صدایی با داینامیک بیشتر و وسیع‌تر در نبردها و بیرون از جنگ‌ها ارائه می‌دهد. گوشی‌های چرمی این هدفون از جنس مموری فم بوده و بخوبی ارتقا داده شده‌اند تا با noise isolation بهتر تمرکز شما را روی بازی بیشتر کنند.
   میکروفن این هدست با دارا بودن گواهی Discord به شما اجازه می‌دهد تا مکالماتی شفاف داشته باشید و قابلیت جمع شدن آن به شما کمک می‌کند تا در مواقعی که به آن نیازی ندارید آن را جمع کنید.
  ۶,۸۴۹,۰۰۰ تومان
 • ماوس الین ویر مدل AW558

  ماوس الین ویر مدل AW558

  برند:Alienware
  • ماوس الین ویر مدل AW558
  • ماوس مخصوص بازی مدل Dell Alienware AW558 با حداکثر 9 دکمه قابل برنامه‌ریزی، حافظه داخلی و وزن120 گرم قابل تنظیم‌، انعطاف پذیری بیشتری در شکل و عملکرد خود دارد. همراه با استراحت‌گاه کف دست قابل تنظیم با چند موقعیت و 3 تنظیم و دو بال جانبی قابل تعویض با دو و چهار دکمه.بوسیله بال‌های کناری با دسته‌های کف دست، پنجه و نوک انگشت به راحتی کار می‌کنند و به شما امکان می‌دهند سبک حرکت خود را تغییر دهید. این ویژگی دقت کلی را برای بهبود مهارت‌های شما در بازی افزایش می‌دهد.

   

  ۲,۶۹۹,۰۰۰ تومان

Alienware

Alienware

منوی اصلی