مراقبت و حفظ سلامت پوست و مو یکی از دغدغه‌های اصلی زنان و مردان خوش‌پوش و خوش استایل است. برندهای زیادی در سراسر دنیا تجهیزات و لوازم آرایش مو طراحی و تولید می‌کنند تا افراد بتوانند موهای خود را به زیباترین حالت ممکن بیارایند. برند بابیلیس Babyliss یکی از برجسته‌ترین و مشهورترین برندهای تولیدکننده‌ی لوازم و وسایل برقی محافظت و مراقبت از مو در دنیا است. این برند در سال 1961 فعالیت خودش را در فرانسه آغاز کرد. این برند در حال حاضر محصولات متنوعی درزمینه‌ی مراقبت و محافظت از مو تولید می‌کند و انتخاب اول آرایشگران و متخصصان حوزه‌ی زیبایی است. به‌واسطه‌ی وسایل و تجهیزات برند بابیلیس می‌توان به‌راحتی تمامی مدل‌های مو را در خانه درست کرد و از داشتن یک استایل خوب لذت برد.
محصولات برند بابیلیس در حال حاضر از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند. این برند لوازمی همچون ماشین اصلاح صورت، موبر لیزری، سشوار، بیگودی برقی، فر مو جادویی، اتو مو، ماشین اصلاح گوش و بینی، ماشین اصلاح سر، اپیلاتور دو سر و … را طراحی و تولید می‌کند و در سراسر جهان از محبوبیت بسیاری برخوردار است. این شرکت با تولید وسایل و لوازم آرایش مو تقریباً دغدغه‌ی تمامی زنان و دختران را در سراسر جهان را حل کرده است. به کمک سشوار یا اتوی موی بابیلیس می‌توان موها را به شکل دلخواه درآورد و از داشتن یک آرایش موی زیبا لذت برد.
سشوارهای بابیلیس دارای چندین مدل و طرح هستند. قیمت سشوارهای بابیلیس مناسب است و با خرید آن‌ها می‌توان تا چندین سال از داشتن یک سشوار باکیفیت اطمینان داشت. سشوارهای بابیلیس قابلیت تولید هم باد سرد و هم باد گرم دارند و برخی از آن‌ها دارای چندین سر هستند. از این سرهای جداگانه می‌توان برای شکل دادن به موها استفاده کرد.
برخی از مدل‌های سشوار بابلیس مانند مدل «D322E» کم‌مصرف هستند. این مدل‌ها برای سالن‌های آرایشگاه که مصرف برق بالایی دارند بسیار گزینه‌ی مقرون به‌صرفه‌ای هستند. همچنین این مدل‌ها برای افرادی که موهای بسیار بلند دارند یا هر روز موهای خود را سشوار می‌کنند نیز بسیار مناسب هستند. سشوارهای چرخشی برند بابیلیس نیز ازجمله مدل‌های معروف و پرطرفدار این برند هستند. در سشوآر چرخشي سر سشوار به‌صورت خودکار می‌چرخد و نیازی به حرکت دادن دست نیست. استفاده از سشوارهای چرخشی بسیار راحت است و می‌توان آن‌ها را با خود به سفر نیز برد.

منوی اصلی