خرید ریگ ماینینگ –  خرید انواع ماینر

ریگ‌ ماینینگ AMD یا همان Mining Rig یا Crypto mining rig نوعی ماینر ارز دیجیتال است که با استفاده از قطعات کامپیوتری مانند کارت گرافیک، پردازنده، مادربرد و سایر قطعات ساخته می‌شود. ریگ‌ ماینینگ گرافیکی قابلیت استخراج تمام ارزهای POW یا Proof Of Work را دارند. کارشناسان کریپتالین آماده ارایه مشاوره تخصصی و آماده‌سازی تجهیزات مورد نیاز شما جهت ورود به صنعت ماینینگ می‌باشند. برای ارتباط با کارشناسان کریپتالین لطفا با شماره 77616954 تماس بگیرید.

برای اطلاع از تخفیف‌های داغ و پیشنهادهای ویژه بر روی لینک کلیک کنید. ریگ‌های ماینینگ کریپتالین با استفاده از قطعات با برندهای معتبر ساخته می‌شوند. در کریپتالین ریگ‌ ماینینگ AMD بر اساس تجربه و اصول فنی و مهندسی بر اساس محاسبات مهندسی ساخته شده که این امر سبب افزایش بهره‌وری و افزایش طول عمر ریگ‌ ماینینگ AMD خواهد شد.

ریگ‌های ماینینگ کریپتالین بر اساس نیاز مشتری سفارشی سازی می‌شود همچنین می‌توانید به جای ریگ‌ ماینینگ AMD محصولات کیس ماینینگ را بررسی نمایید که از نظر قیمت ارزانتر بوده و در ابعاد کیس‌های کامپیوتری هستند ولی دارای کمی نویز صوتی هستند.  (مقاله آشنایی با کریپتوکارنسی و ماینینگ).

سیستم عامل ریگ‌ ماینینگ بر اساس نیاز و مهارت خریدار تعیین می‌شود و تمامی ریگ‌ها دارای پشتیبانی فنی دایمی هستند. در صورت نیاز می‌توانید ریگ‌ ماینینگ AMD با گارانتی معتبر خریداری نمایید.

توجه داشته باشید در کریپتالین از قطعات کارکرده، ریفربیشد و یا ریپک به جای قطعات آکبند استفاده نمی‌شود. در صورتی که همین قطعات را با عنوان ریپک و ریفربیشد با قیمت پایینتری میتوانید خرید نمایید، در این صورت لطفا در هنگام خرید این مطلب را با مشاور خود مطرح نمایید تا برای کاهش قیمت تمام شده از این قطعات استفاده گردد.

ویدیوی آموزشی نحوه محاسبه سود ماینینگ انواع ماینر
آموزش نحوه اتصال ریگ و ماینر به استخر ماینینگ f2pool 

منوی اصلی