خرید ریگ ماینینگ | خرید انواع ماینر

ریگ ماینینگ Nvidia یا همان Mining Rig یا Crypto mining rig نوعی ماینر ارز دیجیتال است که با استفاده از قطعات کامپیوتری مانند کارت گرافیک، پردازنده، مادربرد و سایر قطعات ساخته می‌شود. ریگ ماینینگ Nvidia گرافیکی قابلیت استخراج تمام ارزهای POW یا Proof Of Work را دارند. کارشناسان کریپتالین آماده ارایه مشاوره تخصصی و آماده‌سازی تجهیزات مورد نیاز شما جهت ورود به صنعت ماینینگ می‌باشند. برای ارتباط با کارشناسان کریپتالین لطفا با شماره 77616954 تماس بگیرید. برای اطلاع از تخفیف‌های داغ و پیشنهادهای ویژه بر روی لینک کلیک کنید.

ریگ ماینینگ Nvidia کریپتالین با استفاده از قطعات با برندهای معتبر ساخته می‌شوند. در کریپتالین ریگ ماینینگ Nvidia بر اساس تجربه و اصول فنی و مهندسی بر اساس محاسبات مهندسی ساخته شده که این امر سبب افزایش بهره‌وری و افزایش طول عمر ریگ ماینینگ خواهد شد. ریگ‌های ماینینگ کریپتالین بر اساس نیاز مشتری سفارشی سازی می‌شود؛

همچنین می‌توانید به جای ریگ ماینینگ محصولات کیس ماینینگ را بررسی نمایید که از نظر قیمت ارزانتر بوده و در ابعاد کیس‌های کامپیوتری هستند ولی دارای کمی نویز صوتی هستند.  (مقاله آشنایی با کریپتوکارنسی و ماینینگ). سیستم عامل ریگ ماینینگ Nvidia بر اساس نیاز و مهارت خریدار تعیین می‌شود و تمامی ریگ‌های ماینینگ Nvidia دارای پشتیبانی فنی دایمی هستند. در صورت نیاز می‌توانید ریگ‌ ماینینگ با گارانتی معتبر خریداری نمایید. توجه داشته باشید در کریپتالین از قطعات کارکرده، ریفربیشد و یا ریپک به جای قطعات آکبند استفاده نمی‌شود. در صورتی که همین قطعات را با عنوان ریپک و ریفربیشد با قیمت پایینتری میتوانید خرید نمایید، در این صورت لطفا در هنگام خرید این مطلب را با مشاور خود مطرح نمایید تا برای کاهش قیمت تمام شده از این قطعات استفاده گردد.

ویدیوی آموزشی نحوه محاسبه سود ماینینگ انواع ماینر
آموزش نحوه اتصال ریگ و ماینر به استخر ماینینگ f2pool 

منوی اصلی