برند Pupa یک شرکت ایتالیایی در زمینه ی تولید محصولات آرایشی می باشد که در سال ۱۹۷۶ میلادی تأسیس شد. ویژگی های منحصر به فرد محصولات برند پوپا pupa، به سرعت این برند را به یکی از پیشگامان در زمینه ی تولید لوازم آرایشی تبدیل کرده است. این برند محصولات آرایشی برای صورت، چشم، لب و ناخن تولید می کند، که از ویژگی های محصولات این برند می توان به ضد آب بودن و ماندگاری بسیار بالای آن ها اشاره کرد که این برند را از دیگر برند های موجود در بازار متمایز نموده است.

پوپا pupa در زبان ایتالیایی به معنی عروسک می باشد و آقای آنجلو گَتی مؤسس برند pupa با انتخاب هوشمندانه ی این نام برای محصولات آرایشی خود، در واقع آن را به شعاری برای برند خود تبدیل کرد، که با استفاده از این محصولات می توان زیبایی درونی زنان را مشهود کرد و هر چه بیشتر فریبنده و زیبا شوند. مشخصه ی اصلی این برند رنگ قرمز می باشد. که درطراحی لوگوی این شرکت نیز رنگ قرمز در آن به کار رفته است.  برند پوپا pupa یک مجموعه ی کامل و گسترده ای از انواع لوازم آرایشی همانند خط چشم و رژ لب و . . . را با کیفیت و با دوام در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که این محصولات ترکیبی از بهترین مواد و از همه مهم تر ضد آلرژی و حساسیت می باشند و شما در هنگام استفاده از این محصولات هیچ نگرانی درخصوص عوارض و مشکلات ناشی بعد از استفاده از لوازم آرایشی را نخواهید داشت. همان طور که قبلا اشاره کردیم کیفیت محصولات برند پوپا pupa بسیار بالا می باشد و عناصر سازنده ی این محصولات کاملا طبیعی و ارگانیک هستند، علاوه بر این بر روی حیوانات نیز تست و امتحان نشده اند.

هم چنین بسته بندی شکیل و بسیار محکم لوازم آرایشی برند Pupa یکی از دیگر از ویژگی های برجسته ی این برند می باشد، تا حفظ و نگهداری این محصولات راحت تر و ماندگارتر باشد. طیف رنگ های زیبایی که پوپا pupa برای محصولات خود در نظر گرفته است چشم ها را به خود خیره می کند به طوری که آرایش بدون پوپا pupa امکان پذیر نمی باشد و شما حتما باید از محصولات این برند در مجموعه ی آرایشی خود داشته باشید. چاشنی ایتالیایی که در تولید محصولات برند پوپا pupa به کار رفته، سبب شده است تا در سراسر دنیا مشتریانی را به خود جلب کند و البته برند پوپا pupa نیز بهترین ها را برای آن ها در نظر می گیرد. مجموعه ی فصلی این برند که در هر فصل طیفی وسیع از انواع لوازم آرایشی برای همه ی سلایق تولید و روانه ی بازار می کند سبب شده است تا طرفداران برند Pupa هر چه بیشتر مجذوب آن شوند.

منوی اصلی