بهترین استراتژی ماینینگ پس از عرضه ETH 2.0

بهترین استراتژی ماینینگ پس از عرضه ETH 2.0

در این مقاله با چند استراتژی ماینینگ آشنا خواهید شد. اتریوم به طور رسمی اعلام کرده که از حدود ماه های خرداد و تیر حالت شبکه خودش رو از الگوریتم اثبات کار (POW) به الگوریتم  اثبات سهام  (POS)  تغییر خواهد داد. همین قضیه ممکن است باعث ایجاد ابهاماتی در بین افراد فعال در حوزه‌ی رمزارزها شود  در این مقاله با هم این موضوع رو بررسی میکنیم. قبل از هر چیز بهتر است یک نگاهی به وضعیت فعلی جدول سختی شبکه در وبسایت (Whattomine.com) بیندازیم تا بیشتر متوجه وضعیت پیش رو شویم:

 

بهترین استراتژی ماینینگ پس از عرضه ETH 2.0

سختی شبکه (Network Difficulty NetHash)

سختی شبکه به معنای سقف روزانه ایست که یک ارز دیجیتال برای استخراج در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. سیستم به این صورت است که هر شبکه یک سقف روزانه‌ای برای استخراج در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد، هر جقدر افرادی که ارز را استخراج می‌کنند بیشتر باشند سختی شبکه بالاتر می‌رود و سود افراد از استخراج کمتر می‌شود؛ برای مثال می‌توانیم سختی شبکه را یک پیتزا در نظر بگیریم، هر چه تعداد نفراتی که میخواهند آن پبتزا را بخورند کمتر باشند، سهم بیشتری برای افراد باقی می‌ماند در اینجا نیز دقیقا به همین شکل است.

تمرکز از روی اتریوم برداشته می‌شود

همانطور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید سختی شبکه اتریوم از شبکه بقیه رمز ارزها بسیار بیشتر است. این میزان بالای سختی شبکه بیانگر تعداد بالای استخراج کننده‌های این ارز دیجیتال است. پس از تغییر الگوریتم اتریوم این سختی شبکه بین ارز‌های دیگری که قابلیت استخراج دارند تقسیم خواهد شد؛ و باعث رونق گرفتن بازار استخراج رمز ارزهای دیگر خواهد شد. به همین دلیل نگران تغییر الگوریتم اتریوم نباشید چون استخراج همچنان سود اور خواهد بود. در حال حاضر بازار به این صورت است که یا اتریوم استخراج می‌کنید و یک سرمایه‌گذاری امن کرده‌اید و یا متحمل ضرر خواهید شد ولی به این صورت نخواهد ماند. حتی احتمال دیگری که وجود داره این است که کارت‌های گرافیک مختلف برای استخراج رمز ارز بر روی شبکه های دیگر هشریت بیشتری داشته باشند و برای شما سود اوری بیشتری داشته باشند. پیشنهاد میکنم مقاله دیگری که در مورد  الگوریتم‌های سرد و گرم هست  و به کاهش هزینه کمک می‌کند را هم مطالعه بفرمایید . اینجا را کلیک کنید.

 بهترین استراتژی ماینینگ

هولدر هم باشید : وقتی که الگوریتم اتریوم تغییر کرد توجه داشته باشید بازار ارزهای دیجیتال بازار پر نوسانی است و فردای آن قابل پیش‌بینی نیست ولی تجربه و تاریخچه آن ثابت کرده که در بلند مدت همواره صعودی بوده است‌. ارزهای آینده دار و معتبر دیگری که در بازار وجود دارند را انتخاب کنید و میزان درامد دلاری لحظه‌ای رو مد نظر قرار ندهید و اینده‌ی آن رمز ارز هارا بسنجید و زمانی که بازار هایپ شد آن‌ها را بفروشید‌. حتی می‌توانید ارزهایی که با ماینینگ بدست می‌اورید (اگر قابلیت استیک داشتند) استیک کنید و سود خودتان را افزایش دهید. حتی اگر ارز استخراجی شما قابلیت استیک کردن نداشت و شما تمایل به استیک کردن رمز ارزهای خود داشتید می‌توانید ارز استخراجی خودتون را به ارزهایی که قابلیت استیک دارند تبدیل کنید و سپس آن‌ها را استیک کنید. از جمله بهترین ارزهایی که قابلیت استیک دارند میتوانیم به CAKE ،BNB ،SUSHI ،UNI اشاره کنیم. این کار یکی از بهترین استراتژی‌های ماینینگ است.

روش دیگر ماینینگ

سود لحظه‌ای و قطعی مهم است: در این استراتزی خیلی برایتان مهم نیست که ارزش این ارزها در آینده به چه صورت خواهد شد و به چه صورتی در آینده پیشرفت یا پسرفت می‌کنند. به وبسیایت whattomine.com می‌روید و از لیست پرسودترین‌ها ، پرسودترین ارز از نظر درامد دلاری را انتخاب می‌کنید و شروع به استخراج می‌کنید و به محض رسیدن به حداقل میزان برداشت، آن را نقد می‌کنید  . این روش در عمل کار بسیار سختی است و پیشنهاد نمی‌شود.

توجه !!!!

کوین‌هایی که تبدیل کردن آنها در صرافی‌ها سخت است را استخراج نکنید چه بسا که سودشون در لحظه بیشتر باشد. راحتی انجام کار را ملاک خودتان قرار دهید. شما هیچوقت نمی‌خواهید با مقدار زیاد کوینی که قابل تبدیل هم نیست گیر بیافتید. از ماینینگ دست نکشید زیرا این کار همچنان سوداور خواهد بود، ممکن است مقداری طول بکشد تا به شرایط عادت کنید ولی مطمئن باشید که شرایط یا بهتر خواهد شد و یا در بدترین حالت ثابت خواهد ماند.

خرید ریگ ماینینگ
خرید ماینر بیتکوین
خرید ماینرهای هلیوم و MXC

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=69862

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی