درآمد ماینر هلیوم چقدر است؟

درآمد ماینر هلیوم چقدر است؟ آیا ماشین حساب ماینر هلیوم  برای محاسبه درامد وجود دارد؟

درآمدی که می توان از استخراج هلیوم به دست آورد بسته به عوامل متعددی مانند موقعیت ماینر هلیوم، تعداد هات اسپات ها(همان ماینرهای هلیوم) در منطقه و تقاضا برای پوشش شبکه در منطقه متفاوت است. به طور کلی، ماینرها می توانند توکن های HNT را به عنوان پاداش برای ارائه پوشش شبکه بی سیم از طریق هات اسپات های خود کسب کنند. مقدار HNT کسب شده در روز بسته به عوامل ذکر شده در بالا می تواند از چند HNT تا چند صد متغیر باشد. ارزش بازار فعلی HNT متفاوت است و می‌توان آن را در صرافی‌های مختلف ارزهای دیجیتال بررسی کرد.

درآمد ماینر هلیوم به چند عامل بستگی دارد، مانند تعداد هات اسپات ها در منطقه شما، فاصله بین هات اسپات ها و تقاضا برای پوشش شبکه در محل شما. در اینجا یک فرمول کلی وجود دارد که می توانید از آن برای تخمین درآمد بالقوه خود به عنوان یک معدنچی هلیوم استفاده کنید:

درآمد ماینر هلیوم (تخمینی و ماهانه) = (تعداد شاهدان در محدوده) x (متوسط درآمد شاهدان در هر بلوک) x (تعداد بلوک های تولید شده در ماه)

برای محاسبه:

تعداد شاهدان در محدوده: این به تعداد نقاط مهم دیگری اشاره دارد که در محدوده هات اسپات شما هستند و می توانند مدارک موقعیت مکانی شما را شناسایی و تأیید کنند. می‌توانید با بررسی نقشه هلیوم اکسپلورر یا استفاده از برنامه هلیوم برای مشاهده تعداد نقاط نزدیک، تخمین بزنید.

میانگین درآمد شاهدان در هر بلوک: این به مقدار HNT ای اشاره دارد که شاهدان برای تأیید مدارک مکان و شرکت در شبکه هلیوم کسب می کنند. این مقدار بسته به شرایط شبکه متفاوت است و توسط پروتکل بلاک چین هلیوم تعیین می شود. می توانید میانگین درآمد فعلی هر بلوک را در وب سایت هلیوم اکسپلورر بررسی کنید.

تعداد بلوک های تولید شده در ماه: این به تعداد بلاک هایی که هات اسپات شما در ماه تولید می کند اشاره دارد. این می تواند بسته به عواملی مانند پایداری اتصال به اینترنت و محل قرارگیری هات اسپات شما متفاوت باشد. می توانید با بررسی معیارهای عملکرد نقطه اتصال خود در برنامه هلیوم، این را تخمین بزنید.

هنگامی که این مقادیر را به دست آوردید، می توانید آنها را با هم ضرب کنید تا درآمد ماینر هلیوم خود را تخمین بزنید. به خاطر داشته باشید که اینها فقط برآورد هستند و درآمد واقعی می تواند متفاوت باشد. برای بهینه سازی درآمد ماینر هلیوم، نظارت منظم بر عملکرد هات اسپات و شرایط شبکه اهمیت دارد.

شبکه‌ هلیوم

 

چگونگی انتخاب و خرید ماینر هلیوم

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=204781

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی