چگونه ماینر را به تنظیمات کارخانه بازگردانیم؟ آموزش ریست ماینر

چگونه ماینر را به تنظیمات کارخانه بازگردانیم؟ آموزش ریست ماینر

چگونه ماینر را به تنظیمات کارخانه بازگردانیم؟ روش های گفته شده در این مقاله برای تمامی ماینر ها تا حدودی یکسان میباشد اما در اینجا ما انتماینر را مورد بررسی قرار داده ایم.

۱. بازیابی از طریق دکمه “تنظیم مجدد”

این روش را می توان در عرض ۱۰ دقیقه هنگامی که ماینر در حالت Boot مباشد میتوان انجام داد(حالت بوست همان زمانی است که ماینر را روشن کرده ایم و منتظر وصل شدن به استخر هستیم) . پس از ۲ دقیقه روشن کردن ماینر ، لطفاً دکمه “تنظیم مجدد” را به مدت ۵ ثانیه فشار دهید ، سپس آن را رها کنید. ماینر در مدت ۴ دقیقه تنظیمات کارخانه را بازیابی می کند و به طور خودکار مجدداً راه اندازی می شود (نیازی به خاموش کردن ماینر نیست).

reset1

 

۲. بازیابی از طریق نرم افزار

وارد رابط کاربری ماینر خود شوید ، روی Upgrade> reset (تنظیم مجدد) کلیک کنید ، سپس روی «OK» (Open) کلیک کنید.

reset2

reset3

 

۳. بازیابی از طریق دکمه “IP Report” (برای سری Antminer S9 ، T9 ، T9+)

توجه: ماینر به طور خودکار به سیستم عامل پیش فرض کارخانه باز می گردد. این روش فقط برای ماینر قابل استفاده است که دارای شکاف کارت SD در سمت چپ رابط اترنت است. ماینر را خاموش کنید ، سپس IP Reporter را پایین نگه دارید و آن را رها نکنید. در همان زمان، دوباره روی ماینر را به برق بزنید. با انتشار IP Reporter پس از ۵ ثانیه ، دستگاه به طور خودکار تنظیمات کارخانه را بازیابی می کند. این روش در مورد استخراج کننده ای که کارت SD در سمت راست رابط اترنت دارد قابل استفاده نیست. پس از تنظیم مجدد ، ماینر در سیستم عامل اصلی خود قرار خواهد گرفت. ماینر را با جدیدترین سیستم عامل بارگذاری کنید.

 

Restart4

 

فرآیند ریست ماینر کریپتو به تنظیمات کارخانه به مدل خاص و سازنده دستگاه بستگی دارد. با این حال، به طور کلی، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. منبع تغذیه ماینر را قطع کنید و منتظر بمانید تا به طور کامل خاموش شود.
  2. دکمه “تنظیم مجدد” را در ماینر پیدا کنید. معمولاً یک دکمه کوچک در پشت یا پایین دستگاه است.
  3. ماین را روشن کنید و دکمه ریست را به مدت ۱۰-۱۵ ثانیه فشار داده و نگه دارید.
  4. دکمه ریست را رها کنید و منتظر بمانید تا ماینر راه اندازی مجدد شود.

از طرف دیگر، برخی از ماینرها ممکن است گزینه ریست را در رابط سخت‌افزار یا نرم‌افزار خود داشته باشند. می توانید برای دستورالعمل های خاص در مورد نحوه تنظیم مجدد دستگاه با استفاده از رابط سخت افزار یا نرم افزار، به دفترچه راهنمای کاربر مراجعه کنید یا با سازنده تماس بگیرید. توجه به این نکته ضروری است که با ریست ماینر به تنظیمات کارخانه، تمام تنظیمات پیکربندی و داده های ذخیره شده در دستگاه را پاک می کند، بنابراین قبل از انجام بازنشانی، مطمئن شوید که از اطلاعات مهم نسخه پشتیبان تهیه کنید.

توجه داشته باشید ریست با ریبوت تفاوت دارد و برای ریبوت شدن ماینر کافی است برق دستگاه را قطع کنید و یا از پنل دستگاه ماینر بر روی reboot کلیک کنید. با ریبوت شدن تنظیمات استخر پاک نمی شود.

ویدیوی آموزش چگونه ماینر را به تنظیمات کارخانه بازگردانیم؟ آموزش ریست ماینر

 

 

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=52761

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی