بیت کوین برای چهارمین روز به حدود 20000 دلار سقوط می‌کند

 بازار رمزارزها در23 خرداد

 بازار رمزارزها در۲۳ خرداد

سقوط بیت کوین تا پایین‌ترین سطح ۱۸ ماه اخیر

انتشار اخبار مربوط به نرخ تورم در ایالات‌متحده که روز جمعه منتشر شد، منجر به آغاز رکودی شدید در بازار بیت کوین گردید و کاهش قیمت این دارایی از ۳۰۰۰۰ دلار تا مرز ۲۹۰۰۰ دلار را در پی داشت.

روز بعد این روند با شدت بیشتری ادامه یافت و با سقوط آزاد بیت کوین تا منطقه ۲۷۰۰۰ دلاری در روز شنبه و سطح ۲۶۰۰۰ دلار در روز یکشنبه به اوج خود رسید. این سقوط شارپی با لیکوئید شدن بیش از ۵۰۰ میلیون دلار پوزیشن لانگ طی دو روز متوالی همراه شد.

آخرین کاهش قیمت نیز ساعاتی پیش رخ داد و بیت کوین را به زیر ۲۵۰۰۰ دلار کشاند. به‌این‌ترتیب، پایین‌ترین سطح روزانه قیمت در حدود ۲۴۵۰۰ دلار ثبت شد که کمترین سطح قیمت این ارز رمزنگاری‌شده از دسامبر ۲۰۲۰ تاکنون بود.

حمام خون در بازار آلتکوین ها

همان‌طور که معمولاً هم‌زمان با سقوط سنگین BTC شاهد هستیم، امروز نیز کوین‌های جایگزین همگام با رهبر خود ریزش قیمت شدیدی را تجربه کرده‌اند. اکثر آن‌ها در طول تعطیلات آخر هفته وضعیت نسبتاً مطلوبی داشتند اما در مقیاس روزانه، با عملکرد ضعیف خود عمیقاً به منطقه قرمز واردشده‌اند.

 بازار رمزارزها در23 خرداد | کریپتالین |

اتریوم همچنان کف های پایین‌تر می‌سازد. این ارز رمزنگاری‌شده پیشرو، یک هفته پیش بالای ۲۰۰۰ دلار ایستاده بود، اما از آن زمان تاکنون بیش از ۷۰۰ دلار از ارزش خود را ازدست‌داده است و اکنون بسیار پایین‌تر از رکورد سال ۲۰۱۸ خود معامله می‌شود. اکنون کاهش ۱۵ درصدی در تایم فریم روزانه، اولین آلتکوین بزرگ بازار را به زیر ۱۳۰۰ دلار رسانده است.

بایننس کوین در یک روز ۱۱٪ کاهش‌یافته و به ۲۳۰ دلار رسیده است، درحالی‌که ریپل با کاهش ۱۰ درصدی کمی بیش از ۰.۳ دلار قیمت دارد. کاردانو، سولانا، پولکادات، دوج کوین، ترون و شیبااینو نیز همگی افتی دورقمی را شاهد بوده‌اند.

رمزارزهایی مثل NEXO (-27%)، Fantom (-23%)، Curve DAO Token (-21%)، Kava (-18%)، STEPN (-18%)، Waves (-17%) و THORChain (-17%)  کاهشی به‌مراتب بیشتر را تجربه می‌کنند.

درنهایت، سرمایه کل بازار ارزهای دیجیتال برای اولین بار در یک سال گذشته به زیر ۱ تریلیون دلار سقوط کرد. این معیار طی چند روز گذشته حدود ۳۰۰ میلیارد دلار کاهش داشته است.

منبع: cryptopotato

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=78781

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی