باوجود شرایط نزولی آلتکوین ها، توکن های متاورسی در بازه یک‌ساله 400 درصد افزایش داشتند

باوجود شرایط نزولی آلتکوین ها، توکن های متاورسی در بازه یک‌ساله 400 درصد افزایش داشتند

باوجود شرایط نزولی آلتکوین ها، توکن های متاورسی در بازه یک‌ساله ۴۰۰ درصد افزایش داشتند

توکن‌های متاورس در شرایط نزولی کنونی، تقریباً ۴۰۰ درصد نسبت به سال گذشته، عملکرد بسیار بهتری از هر دسته دیگر ارزهای دیجیتال دارند.
بر اساس داده‌های گزارش بازار می ۲۰۲۲ توسط Kraken Intelligence، پیشروترین دستاوردها عبارت‌اند از دیسنترالند با ۴۱ درصد، سندباکس با ۴۷۰ درصد، اکسی اینفینیتی با ۵۱۱ درصد و استپ ان ۷۴۶ درصد.
بالاترین دسته بعدی برای سود سال‌به‌سال، توکن های مبادله‌ای بودند که ۶ درصد افزایش داشتند. همه دسته‌های دیگر شاهد عملکرد منفی قیمت در همان دوره زمانی بودند که از کاهش ۱۳ درصدی برای بیت کوین تا کاهش ۷۲ درصدی برای دیفای متغیر بود.

باوجود شرایط نزولی آلتکوین ها، توکن های متاورسی در بازه یک‌ساله 400 درصد افزایش داشتند | کریپتالین |بازی‌های مبتنی بر بلاک چین با استفاده از NFT و پلتفرم‌ های متاورس تاکنون در سال ۲۰۲۲ بسیار محبوب بوده‌اند. بر اساس داده‌های DappRadar، علیرغم کاهش قیمت‌ها در سراسر بازار، میزان کاربری در بین این بازی‌ها در حدود ۱ میلیون کاربر در روز ثابت مانده است.
گزارش Kraken اشاره کرد که اگرچه ماه می شاهد استفاده روزانه ثابت بود اما حجم NFT با کاهش ۸۷.۱ درصدی حجم روزانه روبرو بود.
هر دسته‌ای که توسط گزارش کراکن دنبال می‌شود، ازجمله متاورس و توکن‌های مبادله، در ۳۰ روز و ۹۰ روز گذشته بازدهی منفی داشته‌اند. توکن های متاورس در ۳۰ روز گذشته با افت ۴۲ درصدی، با بیشترین نوسان با ۱۷۳ درصد، یکی از بدترین کاهش‌ها بوده‌اند.

گزارش بازی‌های سه‌ماهه اول DAppRadar اشاره کرد که ۲.۵ میلیارد دلار برای حمایت از بازی‌های بلاک چین و پروژه‌های Metaverse در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ جمع‌آوری شد. طبق این گزارش، سرمایه‌گذاران مشتاق بودند از بازی‌ها حمایت کنند زیرا ۵۲٪ از کل فعالیت‌های بلاک چین از DApp ها توسط بازی‌ها انجام می‌شود.

منبع:cointelegraph

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=78484

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی