بایننس ثبت VASP را برای شعبه اسپانیایی خود از بانک اسپانیا دریافت می‌کند

بایننس ثبت VASP را برای شعبه اسپانیایی خود از بانک اسپانیا دریافت می‌کند

صرافی کریپتو Binance اکنون به‌عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی توسط بانک اسپانیا ثبت‌شده است و به صرافی اجازه می‌دهد تا خدمات نگهداری و تبادل ارز دیجیتال را در این کشور ارائه دهد.

بایننس در اطلاعیه‌ای در روز جمعه اعلام کرد که شعبه اسپانیایی آن، Moon Tech Spain، روز پنجشنبه توسط بانک مرکزی اسپانیا به‌عنوان VASP ثبت‌شده است. در ژانویه برای ثبت‌نام اقدام کرد.

بایننس هم‌اکنون می‌تواند هم‌زمان با رعایت قوانین مبارزه با پول‌شویی و مبارزه با تأمین مالی تروریسم کشور، مبادله ارز فیات را برای دارایی‌های دیجیتال و خدمات نگهداری کیف پول ارائه دهد.

Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس گفت که توسعه در اسپانیا نتیجه تلاش سخت این شرکت برای ایجاد پلتفرم خود بر روی محافظت از کاربران است. او توضیح داد:

مقررات مؤثر برای پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال ضروری است. ما سرمایه‌گذاری قابل‌توجهی بر روی انطباق انجام داده‌ایم و ابزارها و سیاست‌های منطبق با AMLD پنج و شش را معرفی کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که پلتفرم ما ایمن‌ترین و قابل‌اعتمادترین در صنعت باقی می‌ماند.

Quim Giralt، مدیر Binance اسپانیا نیز در مورد توسعه جدید اظهارنظر کرد. طبق گفته Giralt، حرکت بعدی Binance گسترش تیم در اسپانیا و دسترسی بیشتر به خدمات آن خواهد بود. مدیر اجرایی خاطرنشان کرد که استعدادهای محلی بیشتری را برای ارائه به بازار اسپانیا و کمک به رشد اکوسیستم در داخل کشور به کار می‌گیرد.

در ماه مه، صرافی رمزنگاری تأییدیه VASP را از تنظیم‌کننده بازار مالی فرانسه، Autorité Des Marchés Financiers، تضمین کرد و به صرافی ثبت‌نام لازم را برای ارائه خدمات خود در کشور داد.

باوجود مخالفت یک اندیشکده محلی، بایننس نیز قصد خود را برای تضمین مجوزها در فیلیپین ابراز کرده است. این صرافی روز پنجشنبه به کوین تلگراف گفت که در حال حاضر در حال مذاکره با تنظیم‌کننده‌ها و سهامداران کشور است.

 

  • برای اطلاع بیشتر از قیمت و مشاوره با شماره ۲۸۴۲۸۹۳۴ و ۷۷۶۱۶۹۵۴ تماس حاصل فرمایید.

 

منبع:cointelegraph

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=80010

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی