کیف پولی که به تحریک و دیپگ شدن UST کمک کرد، به توسعه‌دهنده Terra مرتبط شد

بایننس پشتیبانی از ایردراپ شبکه Terra را اعلام کرد

بایننس پشتیبانی از ایردراپ شبکه Terra را اعلام کرد

یایننس اعلام کرده است که نام شبکه فعلی Terra را به شبکه Terra Classic تغییر می‌دهد و از Airdrop شبکه Terra پشتیبانی می‌کند. صرافی این اطلاعات را از طریق انتشار در وب‌سایت خود فاش کرد که در آن آن‌ها به توکن‌های LUNA و UST شبکه Terra Classic به‌عنوان LUNA و UST  اشاره کردند.
در بیانیه توضیح داده‌شده است که واریز و برداشت LUNA و UST در تاریخ ۲۶ می ۲۰۲۲ ساعت ۱۴:۰۰ به حالت تعلیق درخواهد آمد. علاوه بر این، جفت‌های معاملاتی آنی LUNA/BUSD و UST/BUSD به حالت تعلیق درمی‌آیند و تمام سفارش‌های آنی معلق در تاریخ ۲۶ می ۲۰۲۲ ساعت ۱۵:۰۰ لغو خواهند شد.
همچنین، در این پست آمده است که علامت LUNA به LUNC و علامت توکن UST به USTC تغییر نام خواهند داد.
این تیم بیان می‌کند: “ما توکن جدید Terra 2.0 را برای همه کاربران واجد شرایط بر اساس طرح توزیع توکن تیم پروژه Terra توزیع خواهیم کرد. نسبت توزیع به ازای هر حساب در اطلاعیه‌ای جداگانه اعلام خواهد شد. قوانین دقیق airdrop در سایت ارائه‌شده است.”
بایننس دیروز توییتی منتشر کرده بود که می‌گفت با تیم Terra در برنامه بازیابی خود از نزدیک همکاری خواهد کرد تا به کاربران آسیب‌دیده بایننس بهترین درمان ممکن را ارائه دهد.

در اوایل این هفته، این صرافی ارز دیجیتال تمایل خود را برای همکاری با تیم Terra برای راه‌اندازی زنجیره جدید خود بدون استیبل کوین الگوریتمی نشان داده بود. Huobi و Bybit دیگر صرافی‌هایی بودند که از Terra در این شرایط بحرانی حمایت کردند.
منبع:coinquora

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=77746

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی