بیت کوین تا مرز 20 هزار دلار سقوط کرد

بیت کوین تا مرز ۲۰ هزار دلار سقوط کرد

این هفته، بزرگ‌ترین ارز رمز پایه بازار، با غلبه بر موانع سخت قبلی توانست ۲۰ هزار دلار را پشت سر بگذارد و روزهای خوبی را تجربه کند. این روند تاجایی ادامه یافت که روز پنج‌شنبه این ارز حتی بالاترین سطح قیمت سه هفته اخیر خود را در حدود ۲۲۵۰۰ دلار ثبت کرد.

بااین‌حال، این جهش مدت کوتاهی دوام داشت زیرا بیت کوین بلافاصله پس‌ازآن شروع به کاهش کرد و در مدت کوتاهی بیش از ۱۰۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد. پس‌ازآن، تلاش‌های متعدد این ارز برای بازیابی سطوح ازدست‌رفته نتیجه‌ای نداشت و همین امر باعث شد بیت کوین بخش زیادی از معاملات آخر هفته را در محدوده ۲۱۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰ دلار سپری کند.

با پایان یافتن روز یکشنبه، ارزش بیت کوین بار دیگر رو به کاهش گذاشت و این بار به زیر ۲۱۰۰۰ دلار سقوط کرد. این روند نزولی ادامه یافت و بیت کوین به پایین‌ترین سطح چهارروزه خود یعنی حدود ۲۰۳۰۰ دلار رسید. در حال حاضر، بیت کوین باقیمت ۲۰۵۷۸ دلار معامله می‌شود و ۳.۵۲% کاهش در تایم فریم روزانه را نشان می‌دهد. ارزش بازار آن نیز بار دیگر به زیر ۴۰۰ میلیارد دلار کاهش‌یافته است.

بیت کوین تا مرز 20 هزار دلار سقوط کرد | کریپتالین ₿ |

آلتکوین های قرمز پوش

کوین‌های جایگزین هم که طی روزهای آخر هفته آرام بودند، اکنون به‌طور یکپارچه قرمز پوش شده‌اند. برای مثال، اتریوم که چند روز پیش به بالاترین سطح چند هفته گذشته خود یعنی حدود ۱۳۰۰ دلار رسیده بود، اکنون باقیمت ۱۱۵۰ دلار  معامله می‌شود.

بایننس کوین، ریپل، کاردانو، دوج کوین، پولکادات، شیبااینو و ترون همگی در ۲۴ ساعت گذشته با درصدهای مشابهی کاهش‌یافته‌اند. در این میان، سولانا، آوالانچ، لئو، MATIC و لایت کوین با نوسانات منفی ۵ تا ۶ درصدی، ضررهای قابل‌توجه‌تری را شاهد بوده‌اند.

امروز وضعیت آلتکوین‌های دارای ارزش بازار پایین‌تر به‌مراتب بدتر است. STEPN با ۱۲% اصلاح در تایم فریم روزانه، این روند نامطلوب را رهبری می‌کند. پس‌ازآن نیز مثل THORChain (-10%), Quant (-9%), Elrond (-9%), Enjin Coin (-8%), Celo (-8%) قرار دارند.

درنهایت، ارزش کل بازار دارایی‌های رمزنگاری‌شده در دو روز گذشته ۵۰ میلیارد دلار کاهش‌یافته و به  حدود ۹۰۰ میلیارد دلار رسیده است.

منبع: cryptopotato

 

  • برای اطلاع بیشتر از قیمت و مشاوره با شماره ۲۸۴۲۸۹۳۴ و ۷۷۶۱۶۹۵۴ تماس حاصل فرمایید.

 

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=80054

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی