بیت کوین سود خود را افزایش می دهد

بیت کوین سود خود را افزایش می دهد

بیت کوین درحالی‌که سرمایه‌گذاران منتظر اعلام تورم هستند، سود خود را افزایش می‌دهد
بیت کوین به روند صعودی هفته گذشته ادامه داد و برای چهارمین روز متوالی به سمت قیمت بحرانی روانی ۲۰۰۰۰ دلار کاهش یافت. در حال حاضر، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار در مقیاس روزانه ۳.۵۱% ریزش کرده و باقیمت ۱۹۷۴۸ دلار معامله می‌شود. ارزش بازار بیت کوین اکنون معادل ۳۷۶.۰۸۱ میلیارد دلار و دامیننس آن ۴۲.۸% است. با توجه به تشکیل الگوی کنج صعودی در نمودار روزانه بیت کوین، برخی از تحلیلگران بر این باورند که احتمال سقوط قیمت به سمت تراز ۱۰ هزار دلار بیش از هر زمان دیگری تقویت‌شده است. به‌علاوه اینکه، شاخص ترس و طمع در بازار عدد ۱۶ را نشان می‌دهد که منطقه ترس شدید قرار دارد.
انتشار گزارش شاخص قیمت مصرف‌کننده ماه ژوئن که برای تعیین نرخ تورم ایالات‌متحده اهمیت زیادی دارد، می‌تواند مشخص کند که آیا سیاست‌های پولی تهاجمی فدرال رزرو در کاهش روند افزایش قیمت‌ها موفق بوده است یا خیر. اگر این افزایش بیش از انتظارات سرمایه‌گذاران باشد، بازارهای سنتی و کریپتو ممکن است هر دو شاهد موج دیگری از فروش باشند که می‌تواند قیمت بیت کوین را پایین بیاورد.
در این میان، طبق گزارش CoinShares، ورودی سرمایه به صندوق‌های رمزنگاری در هفت روز منتهی به ۸ جولای به حدود ۱۵ میلیون دلار رسیده است. این درحالی است که بیش از نیمی از این رقم یعنی چیزی حدود ۷.۶ میلیون دلار، برای سومین هفته متوالی به صندوق‌های سرمایه‌گذاری متمرکز بر اتر اختصاص داده‌شده است. CoinShares در این گزارش گفته است که بهبود در احساسات شبکه اتریوم احتمالاً به دلیل نزدیک شدن به زمان هارفورک Merge و انتقال از یک شبکه بلاک چین اثبات کار به اثبات سهام می‌باشد.
نکته جالب‌توجه این‌که ازنظر منطقه‌ای، آمریکای شمالی با مجموع ۸.۲ میلیون دلار و کانادا با مجموع ۷.۱ میلیون دلار بیشترین ورودی سرمایه به بازار را به خود اختصاص داده است.
در همین حال، محصولات سرمایه‌گذاری‌های Short بیت کوین که روی کاهش قیمت بزرگ‌ترین ارز دیجیتال شرط‌بندی می‌کنند، مجموعاً ۶.۳ میلیون دلار ورودی داشته‌اند که نسبت به ۵۱ میلیون دلار هفته گذشته کاهش چشمگیری را نشان می‌دهد.

بیت کوین سود خود را افزایش می دهد | کریپتالین ₿ |

اتر طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۶.۵۰ درصد کاهش داشته و در این لحظه باقیمت ۱۰۶۷ دلار معامله می‌شود. بایننس کوین ۳ درصد کاهش‌یافته و به ۲۲۲ دلار رسیده است. ریپل، کاردانو و سولانا با درصد مشابهی کاهش‌یافته و به ترتیب باقیمت ۰.۳۱ دلار، ۰.۴۳ دلار و ۳۳.۵۴ دلار معامله می‌شوند.
دوج کوین و شیبااینو هم بین ۵ تا ۶ درصد از ارزش خود را ازدست‌داده‌اند و عمیقاً به منطقه قرمز واردشده‌اند. در این میان، پالیگان با رشد ۵.۶۵ درصدی در میان ۲۰ ارز برتر بازار عملکرد متمایزی داشته و باقیمت ۰.۵۷ دلارترید می‌شود. از میان آلتکوین های دارای ارزش بازار کمتر، QNT 5.48% رشد در تایم فریم روزانه را نشان می‌دهد. SNX با ۱.۷۱% افزایش قیمت در جایگاه بعدی ایستاده و باقیمت ۲.۳۹ دلار معامله می‌شود.
درنهایت، ارزش تجمعی بازار کریپتو درنتیجه نوسانات منفی اخیر دوباره کاهش‌یافته و اکنون معادل ۸۷۸.۷۵ میلیارد دلار است.
منبع: coindesk

 

  • برای اطلاع بیشتر از قیمت و مشاوره با شماره ۲۸۴۲۸۹۳۴ و ۷۷۶۱۶۹۵۴ تماس حاصل فرمایید.

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=80078

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی