آدرس‌های اتریوم در ضرر به بالاترین حد خود رسیده است

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه 23 خرداد

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۳ خرداد

اتریوم نتوانست حرکت تازه‌ای را بالاتر از مقاومت ۱۸۰۰ دلاری آغاز کند. به‌این‌ترتیب، با یک واکنش نزولی شدید به زیر سطوح حمایتی ۱۷۲۰ و ۱۷۰۰ دلاری رسید.

در این ناحیه، خرس‌ها قدرت بیشتری پیدا کردند و قیمت را به زیر حمایت ۱۵۰۰ دلاری رساندند. اتر باتجربه یک افت ۲۰ درصدی حمایت ۱۴۲۰ دلاری را نیز از دست داد و در نزدیکی تراز ۱۳۰۴ دلار پایین‌ترین سطح قیمت را ثبت کرد و پایین‌تر میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک‌ساعته قرار گرفت.

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه 23 خرداددر حال حاضر، اتر بالاتر از سطح ۱۳۰۰ دلار در حال تحکیم است. در صورت افزایش قیمت، اولین مقاومت نزدیک به سطح ۱۳۸۰ دلار در مقابل خریداران ظاهر می‌شود. اولین مقاومت اصلی نیز نزدیک به سطوح ۱۴۰۰ و ۱۴۲۰ دلار است. به‌علاوه، یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومتی نزدیک به ۱۴۲۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD در حال شکل‌گیری است. این خط روند در نزدیکی سطح فیبوی اصلاحی ۵۰% روند نزولی ۱۵۴۴ دلار به ۱۳۰۴ دلار قرار دارد.

مقاومت مهم بعدی نزدیک به سطح ۱۵۰۰ دلار می‌باشد. حرکتی قاطع بالاتر از مقاومت ۱۵۰۰ دلاری ممکن است باعث افزایشی شدید به سمت مقاومت بعدی نزدیک به سطح ۱۷۰۰ دلار گردد.

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱۴۲۰ دلاری عبور کند، به حرکت نزولی خود ادامه می‌دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به منطقه ۱۳۲۰ دلاری می‌باشد.

حمایت بعدی نزدیک به سطح ۱۳۰۰ دلار از سقوط قیمت جلوگیری خواهد کرد. شکست نزولی قیمت زیر حمایت ۱۳۰۰ دلاری می‌تواند شروع یک کاهش دیگر را در پی داشته باشد. در این حالت، قیمت می‌تواند در کوتاه‌مدت به سمت منطقه حمایتی ۱۲۰۰ دلار یا حتی ۱۱۵۰ دلار کاهش یابد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز ETH/USD در منطقه نزولی مومنتوم خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز ETH/USD اکنون در نزدیکی سطح ۳۰ است.

حمایت  اصلی: ۱۳۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۱۴۲۰ دلار

منبع: newsbtc

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=78763

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی