بیت کوین با افت 7.1 درصدی به زیر سطح 30000 دلاری عقب‌نشینی کرد

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه‌شنبه 3 خرداد

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه‌شنبه ۳ خرداد

اتریوم تلاش کرد سطوح مقاومت ۲۰۸۵ و ۲۱۰۰ دلار را پشت سر بگذارد. ولی نتوانست بالاتر از این سطوح قدرت کافی را به دست بیاورد و به‌این‌ترتیب، یک سقف قیمت کوتاه‌مدت نزدیک به تراز ۲۰۸۵ دلار تشکیل داد و قیمت به زیر حمایت ۲۰۵۰ دلاری کشانده شد.

علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD، زیر یک خط روند صعودی کلیدی با حمایتی نزدیک به ۲۰۰۰ دلار شکست قیمت دیده می‌شود. در حال حاضر، اتر باقیمت زیر ۲۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ معامله می‌شود.

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه‌شنبه 3 خرداد | کریپتالین |در مسیر صعودی، اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۲۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ واقع است. مقاومت اصلی نیز اکنون نزدیک به سطح ۲۰۸۵ دلار در حال شکل‌گیری است. بسته شدن قیمت بالاتر از تراز ۲۰۸۵ دلار می‌تواند راه را برای یک افزایش مناسب باز کند.

در این حالت، ممکن است قیمت اتر به سمت مقاومت ۲۱۵۰ دلاری افزایش یابد. هرگونه افزایش بیشتر، حرکت به سمت منطقه مقاومت کلیدی ۲۲۰۰ دلاری را در پی دارد.

ولی اگر اتریوم نتواند سطوح بالاتر از مقاومت ۲۰۰۰ دلاری را بازیابد، به حرکت نزولی خود ادامه می‌دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به منطقه ۱۹۶۰ دلاری خواهد بود.

حمایت بعدی نیز نزدیک به سطح ۱۹۲۰ دلار می‌باشد. بسته شدن قیمت پایین‌تر از تراز ۱۹۲۰ دلار می‌تواند آغازکننده یک‌روند نزولی تازه باشد. در این حالت، قیمت احتمالاً به سطح ۱۹۰۰ دلار خواهد رسید و در کوتاه‌مدت حمایت‌های مهم ۱۸۰۰ و ۱۷۸۰ دلار را لمس خواهد کرد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز ETH/USD در منطقه نزولی مومنتوم خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز ETH/USD اکنون زیر سطح ۵۰ است.

حمایت  اصلی: ۱۹۲۰ دلار

مقاومت اصلی: ۲۰۸۵ دلار

منبع: newsbtc

خرید ریگ ماینینگ – خرید کیس ماینینگ – خرید ریگ ماینینگ AMD – خرید ریگ ماینینگ INVIDIA – خرید ماینر ایسیک –  خرید ماینر MXC – خرید ماینر هلیوم

برای اطلاع بیشتر از قیمت و مشاوره با شماره ۰۲۱-۲۸۴۲۸۹۳۴ داخلی ۱۱۱ تماس بگیرید

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=77679

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی