خرید 52000 بیت کوین توسط کوسه‌ها در ماه گذشته

خرید ۵۲۰۰۰ بیت کوین توسط کوسه‌ها در ماه گذشته

بر اساس توئیتی که اخیراً توسط شرکت داده‌های زنجیره‌ای Santiment منتشرشده است، دارندگان کیف پول‌هایی که از ۱۰ تا ۱۰۰ بیت‌کوین در اختیاردارند، در ماه گذشته فعالانه ارز دیجیتال پیشرو را به دست آورده‌اند.

نهنگ‌های بیت کوین به خرید تهاجمی خود ادامه می‌دهند

تیم تجزیه‌وتحلیل Santiment در توییتر خود اعلام کرده است که در پنج هفته گذشته، مقدار شگفت‌انگیزی بیت کوین، ۵۲۰۰۰ واحد، به کیف پول‌های رمزارز ذکرشده در بالا اضافه‌شده است. این مبلغ در بیت کوین اکنون با نرخ فعلی مبادله BTC/USD برابر ۱,۱۲۴,۶۱۹,۶۰۰ دلار ارزیابی می‌شود. این خریدها در حالی انجام شد که بیت کوین با تخفیفی عالی تقریباً ۲۷ درصد نسبت به بالاترین قیمت‌های قبلی خود معامله می‌شد.

به لطف این خریدها، مقدار کلی ارز دیجیتال پرچم‌دار این کوسه‌های BTC به ۴.۲۹ میلیون سکه افزایش‌یافته است.

 

در ۷ جولای، گزارشی منتشر شد که نشان‌دهنده کاهش میزان مطالبات بیکاری بود که بیت کوین را حدود ۷ درصد افزایش داد، همراه با بقیه ارزهای دیجیتال و همچنین بازار سهام.

کریپتوی پادشاه از منطقه ۲۰۵۰۰ دلاری بالاتر رفت و از سطح ۲۱۱۰۰ دلاری رد شد. بر اساس گزارش CoinMarketCap، از زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین در حال تغییر است و قیمت آن به ۲۱۵۶۰ دلار رسیده است.

 

بیت کوین از زمان ورود مایکرو استراتژی ۸۳ درصد افزایش‌یافته است

مدیرعامل غول نرم‌افزار هوش تجاری، مایکل سیلر، سرمایه‌گذار و مبشر برجسته بیت کوین، در توییتر یادآوری کرده است که از زمانی که شرکت او سفر بیت کوین خود را در آگوست ۲۰۲۰ آغاز کرد، این دارایی دیجیتال ۸۳ درصد و این سهام شرکت نزدیک به ۸۰ درصد افزایش‌یافته‌اند.

سیلر با تأکید بر مزایای بیت کوین در برابر بازارهای سهام سنتی، در توییتی نوشت که درحالی‌که بیت کوین ۸۳ درصد افزایش یافت، S&P تنها ۱۶ درصد و نزدک ۱۰۰، ۶ درصد افزایش یافت. در این میان، رقیب اصلی بیت کوین به‌عنوان ذخیره ارزش، طلا، درمجموع ۱۴ درصد و نقره نیز ۳۳ درصد کاهش‌یافته‌اند.

 

پیش‌ازاین،MicroStrategy به سرمایه‌گذاری بیت کوین خود ادامه داد و دست خود را روی ۴۸۰ رمزارز دیگر گذاشت. این شرکت تقریباً ۱۰ میلیون دلار برای این مقدار کریپتو پرداخت کرد و اکنون مجموعاً ۱۲۹۶۹۹ بیت کوین به ارزش تقریباً ۴ میلیارد دلار در اختیار دارد.

 

  • برای اطلاع بیشتر از قیمت و مشاوره با شماره ۲۸۴۲۸۹۳۴ و ۷۷۶۱۶۹۵۴ تماس حاصل فرمایید.

 

منبع: u.today

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=80016

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی